С какво ви дразнят мъжете?

  • 17 563
  • 133
  •   1
Отговори
# 120
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
А бЕ ако касаят  теб  , няма да ги оставиш  Laughing Wink

Касаят ме доста, но в случая аз не мога да направя нищо. Мъжът ми е този, който трябва да разреши нещата. Аз и да искам - не мога. Била съм открита и искрена, казала съм си мнението, както и съм го предупредила, че ако се издъни, горчиво ще съжалява. Пред себе си съм чиста  Crossing Arms


Е , при нас е така  Laughing и дава резултат  Mr. Green


# 121
  • Мнения: 140
Хъркането наистина може да влуди човек. Спомням си в началото на съвместния ни живот една нощ аз правя отчаяни опити да заспя докато дъскорезницата до мен трещи с пълна сила. Загубих търпение и го ръгнах с лакът. Спря да хърка, но след 2-3 минути пак започна. Пак го ръгнах, и пак, и пак. И в един момент клетникът се обажда:"Добре де, сега с какво ти преча. Буден съм, не хъркам." Единственото, което му изръмжах преди да се изнеса в хола, за да дремна беше:"Дишаш."
Joy
Лакътя при нас спря да върши работа. Свикна, човека, почна изобщо да не ме отразява. Пробвах с ритници, и това не се получи. Имунизира се, така да се каже. Mr. Green Само рязко, високо изкряскване може да прекъсне тоз рев.

Аз съм му хванала цаката, моя не хърка ако спи на страни. Ако спи по гръб обаче е нещо ужасно, имам чувството че ще се задущи понякога. Сякаш има секунди в които не може да си поеме дъх. И аз си разреших проблема като го бутам да се завърти настрани  Laughing

# 122
  • Мнения: 324
Моят сладур ме дразни ,че често пръцка без да се съобразява.На моменти така се изрязва ,че се плаша ,какво ли си викат съседите.Притеснява ме ,че малкият попива и той започва да го прави ,където му падне и се смее после.Опитвам се да им обясня и на 2 мата ,че като имат такива физиологични нужди може да свършат тази работа на обособените места т.е в тоалетната например.Не зная дали честото пръцкане на мъжът ми ,дали не се дължи на проблеми със стомаха ....
Но иди накарай мъж да иде на лекар тц тц тц

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Моят сладур ме дразни ,че често пръцка без да се съобразява.На моменти така се изрязва ,че се плаша ,какво ли си викат съседите.Притеснява ме ,че малкият попива и той започва да го прави ,където му падне и се смее после.Опитвам се да им обясня и на 2 мата ,че като имат такива физиологични нужди може да свършат тази работа на обособените места т.е в тоалетната например.Не зная дали честото пръцкане на мъжът ми ,дали не се дължи на проблеми със стомаха ....
Но иди накарай мъж да иде на лекар тц тц тц

За първо време го накарай да спре да пърди пред детето, че току виж някой ден ги завариш надупени със запалки в ръце  Mr. Green

# 124
  • Мнения: 284
С много неща,но като за начало днес му натрих носа.Онзи ден ми вика не пий от шишето безалкохолно сипи си в чаша ти си болна и ще ме заразиш,а аз го попитах ,а ти като пиеш той,не -няма такова нещо аз това не го правя.Да хич не го прави затова днес два пъти пи.Все се мисли за велик и неговото е най правилно изказване,решение,мнение и.т.н. Mr. Green #2gunfire

# 125
  • Мнения: 662
С много неща,но като за начало днес му натрих носа.Онзи ден ми вика не пий от шишето безалкохолно сипи си в чаша ти си болна и ще ме заразиш,а аз го попитах ,а ти като пиеш той,не -няма такова нещо аз това не го правя.Да хич не го прави затова днес два пъти пи.Все се мисли за велик и неговото е най правилно изказване,решение,мнение и.т.н. Mr. Green #2gunfire
newsm10 newsm10 newsm10

# 126
  • Мнения: 349
Две неща:
1. Гумените чехли за 2 лв от китайския, използвани за "официални" , като миналия ден ъпгрейдна стайлинга и ги намъкна с чорапките. А иначе като реши много добре си подбира дрехите и обувките, ама тези му били много удобни...
2. Вечно оставя някакви шишета между дивана и масата в хола,( най-хубаво е когато са стъклени) , които рано или късно ритва и аз избеснявам.

Хубавото е, че приемане нещата на шега и се опитваме и в най - дразнещите си постъпки да намерим забавната страна. По същия начин процедираме и с роднините-това спестява доста нерви и напрежение, но за съжаление не винаги е възможно Simple Smile))))

# 127
  • Мнения: 662
В момента правим ремонт на ново жилище и буквално ще се избием.Прост пример климатик 3500 той-да задължително,тонколони Босе 1300 $- да може.Стигаме до мебели аз искам Мдф той-не по добре пдч то е същото.Кое е същото едното дърво ,другото ламинат.За техника пари се хвърлят за обзавеждане не си струвало.Наистина ли не вижда разликата или се прави на идиот незнам.Къса нерви отвсякъде.

# 128
  • Мнения: 204
В момента правим ремонт на ново жилище и буквално ще се избием.Прост пример климатик 3500 той-да задължително,тонколони Босе 1300 $- да може.Стигаме до мебели аз искам Мдф той-не по добре пдч то е същото.Кое е същото едното дърво ,другото ламинат.За техника пари се хвърлят за обзавеждане не си струвало.Наистина ли не вижда разликата или се прави на идиот незнам.Къса нерви отвсякъде.

Те хората са казали- Ако искаш да се разведеш-почни ремонт  Mr. Green

Шегувам се, kabo6ar , здрави нерви ти желая.

# 129
  • София
  • Мнения: 3 272
kabo6ar

Да ти кажа честно за мъжете обзавеждането е сякаш нещо, което не ги касае, докато телевизора, и другата техника са много важни.  Не му се дразни, ако можеш - прави се, че не го забелязваш и когато трябва да купиш дивана, му кажи, че този, който ти си харесала повече отива на тонколоните Joy
Баба ми казваше, че жената трябва да действа с мъжа като куртизанка  hahaha /е, тя използваше друга дума, ама аз ще се въздържа  Joy/. Дядо ми е труден характер - голям инат и аз много често споря с него и се нервирам за всичко. Много твърдоглав, ей... Рядко има такива хора. Та винаги съм се чудила как се е оправяла баба с него. Отговора беше - този. Жената трябва да е добра манипулаторка в много случаи за да постигне, това което иска. Вярно, това е уморително, ама понякога като няма друг начин... Баба употребяваше онази дума /еквивалента на куртизанка/ за да опише тази част от поведението на жената, която и в миналото, когато жените са имали много по-малко права и възможности, е можела да получи от един мъж почти всичко, което иска.

# 130
  • Мнения: 1 487
Дразни ме липсата на инициатива у него. Винаги аз трябва да реша какво и къде ще се прави, аз организирам почивки, резервации в ресторанти и пр. А коя жена не иска поне веднъж да се остави мъжът да я заведе някъде?
Също така имаме същия проблем със закъсняването, но и непредупреждаването, че ще се забави.
Друго, което ме дразни, е манията му да седи пред огледалото. Няма начин той да мине покрай огледало и да не се огледа отляво, отдясно, да оправи косата и т.н. А и някак премрежва поглед като някоя кифла.  Laughing Изобщо не ми е мъжко...

# 131
  • Кърджали
  • Мнения: 10 361
Като каже " Ще си дойда след 5 минути". Това гарантира поне часове бавене.... И после "Ама защо не ми звънна?" Ами, щото не съм ти бавачка...
Все той е правият, все той знае.... Все едно светът без него няма да знае как да се върти.
Като се замисля, основно с това.. Ако прекалено много ме ядоса, се оплаквам на сестра му. Тя си го строява.  Laughing Преди си траех, и се опитвах сама да се занимавам с кусурите му, ама един ден жестоко ме беше ядосал, сестра му се обажда същия ден и като започнах да и се оплаквам....
Ама колкото и да ме ядосва, си го искам пак. Сега замина за една седмица уж, по работа, вече месец го няма /Не по негова вина де, ама ще му забраня да уточнява след колко време ще се прибере където и да ходи../

# 132
  • Мнения: 324
Моят сладур ме дразни ,че често пръцка без да се съобразява.На моменти така се изрязва ,че се плаша ,какво ли си викат съседите.Притеснява ме ,че малкият попива и той започва да го прави ,където му падне и се смее после.Опитвам се да им обясня и на 2 мата ,че като имат такива физиологични нужди може да свършат тази работа на обособените места т.е в тоалетната например.Не зная дали честото пръцкане на мъжът ми ,дали не се дължи на проблеми със стомаха ....
Но иди накарай мъж да иде на лекар тц тц тц

За първо време го накарай да спре да пърди пред детето, че току виж някой ден ги завариш надупени със запалки в ръце  Mr. Green




Ахахаха виж това е сериозно ще вземат да направят някой пожар ,докато ме няма Grinning

# 133
  • Мнения: X
Сериозно си е, ами! Бяхме на почивка в един комплекс, където стаите бяха обзаведени във възрожденски стил. На камината имаше декоративни пистолети като тези от 18-19 век. В един момент моята девойка и приятелките и на възраст между 6 и 9 години докопват пистолетите и подгонват с тях момченцата от компанията. И какво виждат очите ми? Момченцата бягаха, бягаха, пък в един момент спряха, надупиха се дружно и се разпръцкаха гръмко, а девойките се врътнаха обратно с отвратени писъци. Joy

Общи условия

Активация на акаунт