За тези, които четат любовни романи №11

  • 62 999
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 034
Записвам се със Скарлет , продължението на Отнесени от вихъра. Мисля, че се води любовен роман..  Thinking Много ми харесва. Не толкова, колкото Отнесените, но почти.

# 16
  • Мнения: X
Привет  Hug записвам се с поредната току що прочетена Nо 4 от серията Lucky Harbor #4 -  Lucky in Love на Jill Shalvis. Малко по-различна от предишните и още по-добра - https://www.goodreads.com/book/show/13057132-lucky-in-love .
Не мога да намера тази онлайн - Heating Up the Kitchen: Recipes with Love from Lucky Harbor тя е някаква междинна, но съм любопитна. Някой ... ако случайно някъде я мерне онлайн ще съм благодарна  Hug Би трябвало да я има в безплатните списъци, предполагам, но не мога да я намеря.
Мисля че Хриси писа за Сестрите Калхун на Нора, че не е впечатлена. Аз прочетох само една от тях и наистина не беше нещо кой знае какво - A Man for Amanda - забавно развлекателено четиво за почивка.
Виж обаче трилогията за Сестрите Конканън (Родена в ...) ми хареса. И наскоро прочеток и 4-логията за братята МакКийд - https://www.goodreads.com/series/55264-the-mackade-brothers - също добра, приятна, смислена и интересна, въпреки че е писана през 95-96г.

# 17
  • Мнения: 68
  bouquet
Благодаря за новата тема.
Някой има ли Роден в грях на Кинли Макгрегър?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 486
А аз прочетох "Три метра над небето" - малко поразбъркано е написана, после изгледах и филма и вече ми харесва!
Краят обаче ме изненада! Не го очаквах. 

Последна редакция: пт, 08 авг 2014, 09:14 от mario.d.k

# 19
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 831
В момента чета Лайза Клейпас -  Мечтая за теб.

И аз имам да чета доста книги на Сара Браун, но нещо избягвам тези с криминални елементи. Искам си чист любовен роман. Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 1 002
В момента чета Лайза Клейпас -  Мечтая за теб.

И аз имам да чета доста книги на Сара Браун, но нещо избягвам тези с криминални елементи. Искам си чист любовен роман. Crossing Arms

Аз пък имам нужда от малко разнообразие след многото захаросани романи на Нора, които изчетох напоследък и тези с криминалните елементи на Сандра ми харесват!  Party

# 21
  • София
  • Мнения: 10 317
И аз подхванах Братството, голяма сапунка е, но увлича доста.... трябваше да я почна на морето, че ходя на работа като сомнамбул  Mr. Green

Колко книги има преведени на БГ?

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Много харесвам Нора Робъртс и Сандра Браун...Синдни Шелдън също....но тези лордове ще ме убият просто Mr. Green Не мога да се откъсна от тях.
LOST няма лошо...щях да се притесня ако всички харесвахме едни и същи книжки Mr. Green
Miriel тя тази книга - Мечтая за теб е част от поредицата и Комарджии нали....Първата е И тогава ти дойде.....а третата май не е издадена на бг. Харесва ли ти? Не съм ги чела точно тези двете.
Четох Среднощен бродник на Айрис Йохансен...става....моя тип е Joy

# 23
  • Мнения: 99
Братството на меча-в мейлбукс има  2-те книги.Дали може да се намери някъде третата?

В момента чета  поредицата Бюканън-Ренърд- във всяка от книгите има по нещо интересно.

# 24
  • Мнения: 2 847
Записвам се със Скарлет , продължението на Отнесени от вихъра. Мисля, че се води любовен роман..  Thinking Много ми харесва. Не толкова, колкото Отнесените, но почти.
Любимите ми книги!!!Два пъти съм ги чела!Филмът ряпа да яде   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 10 317
Братството на меча-в мейлбукс има  2-те книги.Дали може да се намери някъде третата?

В момента чета  поредицата Бюканън-Ренърд- във всяка от книгите има по нещо интересно.

Аз от там дръпнах 10, не са само 2  newsm78

Ето ти трета книга, в рулит, май ги има всичките http://www.rulit.net/series/bratstvoto-na-cherniya-kinzhal/probu … -free-309357.html

# 26
  • София
  • Мнения: 1 034
Miriel тя тази книга - Мечтая за теб е част от поредицата и Комарджии нали....Първата е И тогава ти дойде.....а третата май не е издадена на бг. Харесва ли ти? Не съм ги чела точно тези двете.

В читанката пише, че Мечтая за теб е 2-рата от Комарджии, а първата я няма там.
И тогава ти дойде пише, че си е просто роман..  Thinking
Аз и двете книги съм ги чела , и двете ми харесват много. Изобщо всичко, което съм чела на Лайза Клейпас ми харесва.  Heart Eyes Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 002
Братството на меча-в мейлбукс има  2-те книги.Дали може да се намери някъде третата?

В момента чета  поредицата Бюканън-Ренърд- във всяка от книгите има по нещо интересно.

Бюканън-Ренърд ми е любимата поредица и си я препрочитам от време на време! Peace

# 28
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
искам само да уточня, че Братството на меча и Братството на черния кинжал са две различни поредици, от две различни авторки, на тотално различни тематики .. от първата на БГ мисля, че има само две издадени, а от втората са издадени 11 и всичките се намират в нета Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 10 317
искам само да уточня, че Братството на меча и Братството на черния кинжал са две различни поредици, от две различни авторки, на тотално различни тематики .. от първата на БГ мисля, че има само две издадени, а от втората са издадени 11 и всичките се намират в нета Peace
Peace  Дам... оплетох братствата  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт