Къде в Пловдив? - 52 тема

  • 47 853
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 137
ние ходим в матевски вече две години, но не и лятото
от септември пак тръгваме, лятото не знам дали работи

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Не,не сега...и мен през учебно време ме интересува.
Разкажи подробности...може и на ЛС.Как се записва,кога са посещенията,колко се плаща и т.н. Peace

# 32
  • Мнения: 4 137
записахме се през септември и вече две години ходим
6лв на посещение
аз съм доволна от треньорите
синът ми вече плува доста добре
ние ходим само в събота и неделя и то от 9-защото ни казаха че тогава ходят начинаещите предучилищна
не знам дали се спазват тези часове, защото дъщерята на позната ходи когато решат
тя не може да плува и е в 4 клас
на място трябва да се попита

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641

Бях питала преди време за уроци по плуване за деца - да ви кажа, че записах сина си (на 3г.) във ВСИ (Josefin, мерси:)), при Боян Мeлев и съм много доволна (синът ми всеки ден ме пита кога ще ходи пак на плуване:)).

супер, теб ще питам за отзиви като стане време за нас  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 51
Искам да попитам за добър дерматолог за лечение на акне?

д-р Боян Костов, страхотен лекар излекува ми дългогодишно акне, работи със здравната каса!

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 589
Здравейте, да питам къде има качествени раници за първокласниците?

Нашата раница  за първокласничка я купихме от книжарница Джулия. Има голямо разнообразие от марки (Херлиц, Белмил, Скуули и др.) и модели.

# 36
  • Мнения: 512
Доста са скъпички в Джулия - 80- 100 лв., иначе предполагам са качествени. Ако искаш по евтина, в Метро имаше преди, но тази година незнам дали ще има.

# 37
  • Мнения: 12
от личен опит, раници габол са супер здрави изкарват поне 2 години става въпрос за момче все пак де. Не са много евтини към 50лв. но една година купих една по евтина и на изкара 3 дни като всеки ден я шиех и на края я хвърлих

# 38
  • Мнения: 4 137
и аз се ориентирах към габол
в метро тази година има херлиц и габол-цени като в нета
другите са спортни и не са с твърди гърбове

# 39
  • Мнения: 959
На мен ми трябва хубав несесер за училище.

# 40
# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Момичета,къде продават мивка,кухненска от полимер мрамор Rolling Eyes на по-сносни цени...изключвам големите вериги.
Мерси!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 465

tani_p В маркет центъра над ДМ то има магазин детски и там има много ранички. Също гледах в каталога на метро, че има раници бая.

Търся си ей такова чудо, някой да е виждал някъде да се продава. Перфоратор се казва.

# 43
  • Plovdiv
  • Мнения: 47
Момичета, благодаря за отговорите, но магазина за ламиниран паркет на "Лия" са си там. Аз търся къде са се преместили, но не си спомням за съжаление името на магазинчето. По- орентировачно беше едно малко магазинче, но имаше голям избор на ламинат, даже бяха вносители на фирма Еггер. Намираха се ако идваш по бул. 6-септември веднага след светофара на МС. Бриколаж в ляво, едно малко синьо магазинче. Ако някой се сети или знае къде са се преместили нека пише, а ако сте доволни и от други магазини за ламинат ще съм Ви благодарна, ако ги споменете, но искам цената на монтажа да е включена. Лек и Успешен ден на всички.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Момичета,къде продават мивка,кухненска от полимер мрамор Rolling Eyes на по-сносни цени...изключвам големите вериги.
Мерси!
Нашата е на FAT. http://www.fat-bg.com/
Има и намалени, с леки дефекти.

Общи условия

Активация на акаунт