Къде в Пловдив? - 52 тема

  • 47 861
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 137
за паркет ти препоръчвам един склад точно преди бриколаж
цените са доста по евтини от паркетен свят и лия -за повече квадрати правят и голяма отстъпка
ако те интересува, ще ти пиша точните координати

# 46
  • Plovdiv
  • Мнения: 47
Благодаря ти, да напиши ми ако обичаш точните координати на този склад за ламинат.

# 47
  • Мнения: 4 137
намира се точно зад склада за дърва
ако идваш от чайка към бриколаж, веднага след склада за дърва и преди автомивката има една отбивка
вече година сме с такъв паркет и съм невероятно доволна
да не говорим че цветът му е такъв че трудно виждам боклуците
клас АС4 /32 8мм с отстъпката ни излезе 14лв

# 48
  • Plovdiv
  • Мнения: 47
Благодаря ще отидем до този склад. Приятен ден ти пожелавам.

# 49
  • Мнения: 397
Здравейте.Искам да попитам дали детските площадки на центъра в парка,след ремонта вече са отворени?

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 589
Здравейте.Искам да попитам дали детските площадки на центъра в парка,след ремонта вече са отворени?

Да, отворени са от 1 седмица вече. Много деца има, а съоръженията са много забавни.  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 397
Благодаря за отговора.

# 52
  • Мнения: 2 489
Момичета,къде продават мивка,кухненска от полимер мрамор Rolling Eyes на по-сносни цени...изключвам големите вериги.
Мерси!
В магазин Рила. Продават на фирма "Кими". В Пловдив ги произвеждат.Цените им са добри. Нашата е такава.

# 53
  • Мнения: 8
Здравейте момичета, можете ли да ми препоръчате ел. техник по домовете.Ще трябва да се свали полилея, да се сменят фасонките и да се се закачи отново.Има и още някои дреболии из къщи за ремонт, но това ми е най- спешно.

# 54
  • Мнения: 812
Скоро някои да си е правил оптични очила?
Моите са за подмяна ,но не само стъкла и рамка също
Къде да отида,но на сносни цени?

# 55
  • Мнения: 479
Момичета,къде продават мивка,кухненска от полимер мрамор Rolling Eyes на по-сносни цени...изключвам големите вериги.
Мерси!

Ние нашата я взехме от този магазин. Цените им са добри.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 13 501
Скоро някои да си е правил оптични очила?
Моите са за подмяна ,но не само стъкла и рамка също
Къде да отида,но на сносни цени?

Оптики Юниглас - спирката на Азия, преди Халите, до Дриймс-а.

# 57
  • Мнения: 250
Скоро някои да си е правил оптични очила?
Моите са за подмяна ,но не само стъкла и рамка също
Къде да отида,но на сносни цени?

Здрасти. Аз ползвам ето тази оптика http://www.optodent.bg/index.php/contacts Доволна съм от цените, чувала съм че са по-евтини от други, но лично не се занимавала да обикалям за сравнение.

Момичета, някой може ли да ми каже от къде да си взема най-евтино пълнеж за възглавници? Независимо дали силиконов пух или дунапрен. Ако имате малко опит за споделяне, ще съм много благодарна.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 13 501
sylver666, това момче
Скрит текст:
в една фейсбук група беше споделило: Здравейте, работя във фирма, в която имаме шкарто;
изрезки пдч
парчета естествена кожа
изрезки дунапрен / фиоко

Който желае (но в по-промишлени количества) може да получава редовно.

Може да му пишеш, щом ти трябва за пълнеж на възглавници, предполагам ще ти свърши работа.

# 59
  • Мнения: 164
Аз си купих мивка на фирма Фат и съм доволна.Имаги по много магазини.Аз си поръчах от един магазин в Кичука(в улицата срещу Автогара Родопи се тръгва и точно след една бензиностанция е магазинчето,има много плочки отвън).Казва се астери 18.Мивката има 5 години гаранция.

Общи условия

Активация на акаунт