Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 3

  • 63 777
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 067
Момичета,
аз имам следния проблем, дребната не иска да седи в слинговете ми  Rolling Eyes Имам слинг шал и наскоро си уших един мей-тай за проба,но малката изпада в истерия,ако се опитам да я държа с лице към мен  Tired Принципно позата не и харесва,а вържа ли я става страшно.Не държа на всяка цена да я нося в слинг,но през 80% от времето в което е будна иска да я нося  Mr. Green Та кажете моля дали аз може да бъркам някъде или просто има хлапета,които не харесват носенето в слинг  Thinking

# 46
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ако е удобно пусни снимки за да видим как връзваш.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 283
По принцип аз смятам да се пробвам без количка, още повече че ще имам зимно бебе и ще е по-лесно и топло за всички със слинга Peace
Обаче се замислям за следната ситуация: излизаме на разходка и да вечеряме някъде навън. Влизаме в ресторанта, разопаковаме се и къде оставям бебето? Не ми се струва практично да е в слинга, докато се храня или пък съвсем мъничко бебе да бъде оставено на някой стол наблизо  Shocked Затова разглеждам варианти за сгъваеми и леки шезлонги, които могат да се пренасят лесно и бебето да се настани вътре, докато родителите му се занимават с други неща. Как ви се струва идеята? Ще се радвам да чуя и други мнения по този казус   bouquet

# 48
  • Мнения: X
Бебето, докато беше малко, си стоеше в раницата. След 6-7 месеца го оставях да седи в мен или да се подпира на облегалката на стол. В количка не иска да седи, ако сме в ресторант.

# 49
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Бебето, докато беше малко, си стоеше в раницата. След 6-7 месеца го оставях да седи в мен или да се подпира на облегалката на стол.

Долу-горе същата работа.  Peace Само че ние раница започнахме да използваме чак след четвъртия месец, до тогава в слинга в мен или в татко си.  Peace Хранех си се спокойно с него. Simple Smile Даже станах доста сръчна и можех да ям супа, без да го накапя по главата.  hahaha Joy
Ако ползваш тъкан слинг още от новородено можеш да носиш на гръб, ако те притеснява да не го омажеш с храна.  Crazy Whistling

Нагледно  Mr. Green
https://lh5.googleusercontent.com/-t3ucwzUDcYc/UsiptG68-7I/AAAAA … e--1113986667.jpg

http://bwiofpeoria.org/wp-content/uploads/2011/12/DSC_0212.jpg

# 50
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Физиономията на бабата е просто безценна!  Joy  Joy
Извинявам се за off-topicbouquet

# 51
  • Мнения: 6 996
Ами и аз си ядях с него в слинга Thinking Добре че не съм ходила по 5 звездни заведения  Mr. Green
Освен това, за мое съжаление, рязко ми спаднаха посещенията на ресторанти като се роди бебето, въздъх.
Като стана на 6-7 месеца, седеше седнал до мен, а ако искаше да яде - в мен, защото не навсякъде има столове за бебета.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 283
Ео,   bouquet
То не, че очаквам, че социалният ми живот ще цъфти, но все пак искам да имам опцията да вечерям и с възрастни хора  Laughing

# 53
  • Мнения: 6 996
А, не, то аз съм друга бира, по принцип съм много смотана домакиня и поне 2-3 пъти седмично се вечеряше някъде навън, затова сега като ходим веднъж-два пъти месечно и ми се вижда много малко  Laughing

# 54
  • Мнения: 3 020
С двамата малки доста често се хранех докато те са в скута ми и няма да ви казвам главата им колко храна е поела  Embarassed Не ми беше никак удобно, но после една приятелка ми подари преносимо столче за хранене, ето такова

Скрит текст:

и да ви кажа без проблем си го нося в чантата и като излезем някъде детето си седи само на стол стига да има удобни столове в заведенията, щото понякога и това е проблем.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 6 641
Аз за тази цел си ползвам слинга
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 26 авг 2014, 11:31 от sweet_maniche

# 56
  • Мнения: 781
Много идеино, но когато човечето може да седи. Нашият за капак щом спреш на едно място почва да реве. Освен сандвичи на крак друго не се сещам да можем да ядем скоро  Joy

# 57
  • Мнения: 794
Момичета, ето ни и нас с нашата синьо- зелена Hana:

Скрит текст:

# 58
  • Мнения: 219
Момичета, ето ни и нас с нашата синьо- зелена Hana:

Скрит текст:

Прекрасни сте Grinning

Относно храненето с бебе в слинга - мен не ме притеснява храната по главата Joy Joy Joy, но моята беба спи с отворена уста и обикновено така си извърта главата докато спи, че като нищо ако не си уцеля устата ще падне право в нейната hahaha hahaha hahaha

# 59
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
То не, че очаквам, че социалният ми живот ще цъфти, но все пак искам да имам опцията да вечерям и с възрастни хора  Laughing

хихи! Не се знае, може д апроцъфти повече от това, което си очаквала. Simple Smile
И все пак имай предвид, че дори да имаш количка или нещо в което да държиш бебето, това не е гаранция, че то ще стои там. Peace

Берушка, много сте готини!  Crazy Heart Eyes

Последна редакция: вт, 26 авг 2014, 10:44 от Нощни очи

Общи условия

Активация на акаунт