Balea, Alverde, Catrice, Essence - 16 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 87 728
  • 704
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 487
Здравейте, случайно да имате представа къде се продават червилата на Римел от колекцията Кейт Мос? Благодаря Ви предварително. 💮💠❇❇

# 361
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Здравейте, случайно да имате представа къде се продават червилата на Римел от колекцията Кейт Мос? Благодаря Ви предварително. 💮💠❇❇

Dm, Lilly, Elitis  ..където има щандове на марката.

# 362
  • Мнения: 35 970


бътъра за коса на Алверде - мерсаж на Бижу, че писа за него в темата  Hug

# 363
  • Мнения: 2 820
bubanka, прочетох отзивите ти за бътъра за коса на Алверде и мисля да го взема и аз за проба. А за каква коса е подходящ, има ли указание?

# 364
  • Мнения: 35 970
изхвърлила съм бг етикета, но превод от немски на кутията: за увредена и изтощена коса

# 365
  • Мнения: 20 172
Не мога да вляза в блога на Бубанка, за пръв път ми се случва такова чудо  Shocked

Не може да се установи връзка с истинския сайт acupofteiated.wordpress.com
Понастоящем нещо възпрепятства защитената ви връзка с/ъс acupofteiated.wordpress.com.

Последна редакция: ср, 29 окт 2014, 16:24 от Lemy

# 366
  • Мнения: 2 820
изхвърлила съм бг етикета, но превод от немски на кутията: за увредена и изтощена коса



Благодаря, значи е подходящ   bouquet

# 367
  • Мнения: 35 970
Скрит текст:
идея нямам за какво става въпрос  Embarassed
чупи ми се от няколко дни фейсбук приставката, но нямам проблем с друго

# 368
  • Мнения: 1 416
Има ли в Лили спрейове за тяло на Victoria's Secret и каква им е цената?

# 369
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Има ли в Лили спрейове за тяло на Victoria's Secret и каква им е цената?

Има. По 20 лв са. Peace

# 370
  • Мнения: 1 416
Има ли в Лили спрейове за тяло на Victoria's Secret и каква им е цената?

Има. По 20 лв са. Peace
Благодаря ти много   bouquet Simple Smile
А дали са оригинални със сигурност? Понеже са внесени само в Лили, а не навсякъде, затова ме гложди тази мисъл  Thinking
Бях чела, че били останали малко бройки и нямало голям избор, а и те не са внесли много видове, доколкото разбрах.

# 371
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Моят спрей е от Лили и не видях разлика с едни донесени преди години от САЩ.Иначе последно поне при нас бяха доста пообрани рафтовете.

# 372
  • София
  • Мнения: 500
Много съм доволна. Води се шампоан за чувствителен скалп, само 1 опаковка ми реши проблема със сърбежа и омазняването на косата!  Hug

# 373
  • София
  • Мнения: 3 098
Много съм доволна. Води се шампоан за чувствителен скалп, само 1 опаковка ми реши проблема със сърбежа и омазняването на косата!  Hug

На каква цена е?  bouquet

# 374
  • Мнения: 1 416
Моят спрей е от Лили и не видях разлика с едни донесени преди години от САЩ.Иначе последно поне при нас бяха доста пообрани рафтовете.
Благодаря ти  Hug
Четох в блога ти за спрея  Grinning Много хубави снимки и описания на нещата правиш  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт