Balea, Alverde, Catrice, Essence - 16 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 87 785
  • 704
  •   1
Отговори
# 660
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ним, имат магазин на Кракра, срещу Клуба на архитектите  Peace

# 661
  • София
  • Мнения: 3 249
Благодаря!  bouquet

# 662
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Аз след дъжд качулка, но твърдо не препоръчвам двата сухи шампоана на Балея.

# 663
  • София
  • Мнения: 500
Разни балсами за устни:
http://megun4i.blogspot.com/2014/02/2.html

# 664
  • Мнения: 1 134
Днес купих този гланц на "Макс Фактор".

Снимката не струва, наживо всички бяха много хубави триизмерни цветове. За първи път ми се случва да пия, ям и гланцът да си стои над два часа. При това без никакво, ама никакво лепнене. Страхотен!

В "Лили" Плевен към обяд май е имало някаква кражба, някакви дечица на по 14 години откраднали козметика за 200 лв, но ги хванали. Друг път в "Лили" не ми се беше случвало работещите там да си приказват чак толкова много и дълго, малко излишна се чувствах и все едно им развалям лафа. Но пък както си говорят, така на група те и следят, при това ако друг път са дискретни сега директно те режат с думите "това не ти прилича, ей там иди". Малко сякаш ... "купувай каквото ще купуваш и хич не ми се шляй".  Rolling Eyes Аз разбирам консултантките и това, че денят им е почнал зле, но все пак - клиент съм.

От ДМ взех освежителя за дрехи. 750мл/4,09лв. Той бил много хубаво нещо, добре, че казахте! Пробвах го, доволна съм и следващия път ще се запася.

# 665
  • Мнения: 36 100
Моят е №75 и също е страхотен /аз гланцове радко нося/

# 666
  • Мнения: 202
Днес купих този гланц на "Макс Фактор".

Снимката не струва, наживо всички бяха много хубави триизмерни цветове. За първи път ми се случва да пия, ям и гланцът да си стои над два часа. При това без никакво, ама никакво лепнене. Страхотен!

В "Лили" Плевен към обяд май е имало някаква кражба, някакви дечица на по 14 години откраднали козметика за 200 лв, но ги хванали. Друг път в "Лили" не ми се беше случвало работещите там да си приказват чак толкова много и дълго, малко излишна се чувствах и все едно им развалям лафа. Но пък както си говорят, така на група те и следят, при това ако друг път са дискретни сега директно те режат с думите "това не ти прилича, ей там иди". Малко сякаш ... "купувай каквото ще купуваш и хич не ми се шляй".  Rolling Eyes Аз разбирам консултантките и това, че денят им е почнал зле, но все пак - клиент съм.

От ДМ взех освежителя за дрехи. 750мл/4,09лв. Той бил много хубаво нещо, добре, че казахте! Пробвах го, доволна съм и следващия път ще се запася.
Кой номер по-точно?

# 667
  • Мнения: 318
Да похваля хайлайтъра на Essence- Soo glow. Много съм доволна- кремообразен е, изрържа цял ден, липсват едри брокатени частички, а как само сияе- просто нямам думи Simple Smile

Тук има малко повече снимки:
http://theblackorchid9713.blogspot.com/2014/12/essence-soo-glow.html

# 668
  • Мнения: 678
Дами, да ми препоръчате хубаво хидратиращо балсамче за устни, което да има и лек цвят на устните.  Благодаря! Peace


+1  Peace

# 669
# 670
  • София
  • Мнения: 735
Аз пак да се оплача и да поискам съвет. Много съм нещастна заради моята дилема с фд-те  Crossing Arms Алверде Pure Teint стои страшно естествено и леко, скрива порите, има нормална покривност, но явно наистина е виновен за изсушаването на кожата ми... Ето, дори с мазния крем с годжи бери под него, кожата ми взе да опъва навсякъде. А ми се искаше да ползвам нещо по-натурално. Освен да си купя бб крема с арония, ама ако и той не ми хареса, вече ще ми писне да купувам и зарязвам продукти.

Имам проблем и с околоочния коректор - уж бях доволна от NYX HD като консистенция, само цвета не си бях уцелила, та взех още един по-тъмен и ги смесвах двата цвята ... Но виждам как се събира във фините линии и ми изсушава кожата. А иначе е без талк и парабени, с минерални пигменти... Кажете какъв по-мазен коректор да си взема, който и покритие да има?? Не искам да вземам Макс Фактор или Римел, защото са наблъскани с какво ли не, а пък Буржоа Healthy Mix, който поне парабени не съдържат, също ми е сух.

# 671
  • Мнения: 1 324
Аз след дъжд качулка, но твърдо не препоръчвам двата сухи шампоана на Балея.

И аз след дъжда  Laughing Ужасни са! Шаума ми е фаворит. Чакам да се появи този на Керастаз, но сигурно ще е на безумна цена  Rolling Eyes

# 672
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
На Керастас отдавна го има по сайтовете  Peace

# 673
  • Мнения: 437
Продукти, при които съм забелязвала изсушаване ги слагам на т-зоната, а на другите места нещо по-хидратиращо. Не знам твоята кожа как е и дали се омазнява т-зоната, но това го предлагам в случай, че ти се занимава и все пак не искаш да се разделяш с алвердето, от което както разбирам от поста ти не си разочарована.  Peace

Аз пак да се оплача и да поискам съвет. Много съм нещастна заради моята дилема с фд-те  Crossing Arms Алверде Pure Teint стои страшно естествено и леко, скрива порите, има нормална покривност, но явно наистина е виновен за изсушаването на кожата ми... Ето, дори с мазния крем с годжи бери под него, кожата ми взе да опъва навсякъде. А ми се искаше да ползвам нещо по-натурално. Освен да си купя бб крема с арония, ама ако и той не ми хареса, вече ще ми писне да купувам и зарязвам продукти.

Имам проблем и с околоочния коректор - уж бях доволна от NYX HD като консистенция, само цвета не си бях уцелила, та взех още един по-тъмен и ги смесвах двата цвята ... Но виждам как се събира във фините линии и ми изсушава кожата. А иначе е без талк и парабени, с минерални пигменти... Кажете какъв по-мазен коректор да си взема, който и покритие да има?? Не искам да вземам Макс Фактор или Римел, защото са наблъскани с какво ли не, а пък Буржоа Healthy Mix, който поне парабени не съдържат, също ми е сух.

# 674
  • Мнения: 2 045
Аз пак да се оплача и да поискам съвет. Много съм нещастна заради моята дилема с фд-те  Crossing Arms Алверде Pure Teint стои страшно естествено и леко, скрива порите, има нормална покривност, но явно наистина е виновен за изсушаването на кожата ми... Ето, дори с мазния крем с годжи бери под него, кожата ми взе да опъва навсякъде. А ми се искаше да ползвам нещо по-натурално. Освен да си купя бб крема с арония, ама ако и той не ми хареса, вече ще ми писне да купувам и зарязвам продукти.


Пробвай да смесваш фдт-тена с масло масло за лице или с крем. Дава един по-creamy финиш. Опитай, нищо не губиш! Можеш да добавяш и няколко капки сухо олио за лице/тяло/коса ако имаш - също се получава. Аз го правя например с Nuxe Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт