SportsDirect-64

  • 66 271
  • 746
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 209
При пускането на първата ми поръчка ми изписа нещо за отстъпка от 10 паунда, или ваучер за 10 паунда при следваща поръчка до колкото разбрах, нещо от този сорт. Не разбрах обаче трябва да получа с фактурата някакъв код или автоматично при следваща поръчка ще се възползвам от това? Видях някъде, че в момента това е всъщност кода за отстъпка, но сега не мога да намеря къде. Някъде в сайт за кодове за отстъпки от англ. сайтове. Някой, ако може да ми го обясни ще съм мноооого благодарна.
Спомням си, че ми поиска да въведа адрес, но ставаше само с английски, а аз получавам до БГ. Simple Smile
Аа в момента няма код за отстъпка до колкото разбирам , нали?
Имало е миналия месец за - 10 процента и - 15 процента.
Колко често има такива кодове.

За въпросните 10 паунда някой писа ,че иска № на карта .Аз лично не бих се съгласила с това условие . Peace
Относно кодовете - имаше и код за - 20 %  . Никой не знае кога ще има нови кодове , а и предвид предните кодове и намалена доставка мисля ,че няма да е скоро . Дано греша  .

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Благодаря. Така беше май да. Искат номер на карта и аз не мисля да се възползвам.
Доставят ли се до БГ ролери и колелета?

# 92
  • Мнения: 1 883
Благодаря. Така беше май да. Искат номер на карта и аз не мисля да се възползвам.
Доставят ли се до БГ ролери и колелета?


Да.

# 93
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Здравейте, искам да си поръчам цял бански от сайта, но се зачудих за номера, защото моделът,  който харесах размерите са дадени така 4/24/, 6/26/ ...... 18 /38/. Това значи ли, че ако нося 38 номер трябва да поръчам размер 18/38/? Благодаря предварително   bouquet

# 94
  • София
  • Мнения: 1 977
Може ли малко помощ. Praynig
Детските долнища на Slazenger знам, че са уголемени http://www.sportsdirect.com/slazenger-closed-hem-fleece-sweatpan … ?colcode=32502125 но за скоро навършващи 4 год. деца кой размер да взема? Идеята е да се носят до следващата пролет естествено. Simple Smile Simple Smile

Мъжките ризи на Pierre Cardin пък са умалени - за мъж, носещ на бг фирми ризи ХХЛ какво да поръчам. Човекът е широк в раменете и има корем.

Не мога да те посъветвам кой размер да вземеш,ние взехме миналата есен 5-6,за да го носи зимата,когато ставаше на 5,да но е огромно,в момента е на 5 и половина,но няма шанс и тази зима да му стане,не знам за вас 3-4 или 2-3,ако и по-малките рамери са толкова уголемени вземи 2-3,но най-добре ако някой е купувал този размер да ти премери.

# 95
  • Мнения: 1 883
Зависи и колко е голямо детето. Моята щерка стана на 7, но банския който носи миналата година за 7-8, сега я стяга.Ще трябва да купувам следващия размер.Не е дебела ,просто е висока и с по- дълъг торс. Банския е цял.

А това долнище става за слабо дете, нали? Да не му виси в задника като торба.

# 96
  • Мнения: 2 180
Не само иска номер на карта, ами и с дребен шрифт пише, че всеки месец автоматично удържат членски внос в размер на 14 и нещо паунда (само първата такса пишеше, че е 2 и нещо).  Whistling И че това членство може да бъде прекратено по всяко време.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 877
Не само иска номер на карта, ами и с дребен шрифт пише, че всеки месец автоматично удържат членски внос в размер на 14 и нещо паунда (само първата такса пишеше, че е 2 и нещо).  Whistling И че това членство може да бъде прекратено по всяко време.
Хитреци...

# 98
  • София
  • Мнения: 1 209
Не само иска номер на карта, ами и с дребен шрифт пише, че всеки месец автоматично удържат членски внос в размер на 14 и нещо паунда (само първата такса пишеше, че е 2 и нещо).  Whistling И че това членство може да бъде прекратено по всяко време.

 hahaha  Тия не са добре . #2gunfire

# 99
  • Мнения: 145
Момичета, моля помагайте...аз им се вързах на тези greatbritishdiscounts, платих си 1,95 с идеята да си получа 10 лири и да се откажа от членството в последствие. Получих мейл, че трябва да принтирам поздравителното им писмо и да го пратя някъде там и след 28 дни съм щяла да си получа наградата...Пазаря от години,ама тоз път така се изложих, голям съм баламурник. Съответно изпратих веднага заявка за прекратяване на членство, за да не ме таксуват всеки месец по 15 лири. Та, ако някоя от вас е направила като мене да даде съвет какво да правя, дали да им се доверя или да отивам да си сменям картата. Много ще съм благодарна,ако някой ми помогне.

# 100
  • София
  • Мнения: 1 977

А това долнище става за слабо дете, нали? Да не му виси в задника като торба.

Според мен освен дълго е и доста широко,за задника не знам,ама талията....

# 101
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Олеее, ужас. Добре, че не можах да го направя аз. Не мога да те посъветвам нищо, но по-опитните ще ти помогнат. Дано по-бързо се оправят нещата и да не се набуташ с членския внос.
 Sad

# 102
  • Мнения: 347
Някой поръчвал ли е от това? За едно подобно бях чела, че е много умалено, и се притеснявам да поръчам.
А това долнище?
А също и това комплектче?

# 103
  • София
  • Мнения: 1 877
Някой купувал ли е от тези? В ривютата чета, че са уголемени - с цял номер ли? Чудя се дали и тези са уголемени или отговарят. Някой има ли представа?
Аз взех от първите за детето 3-ка. Със сигурност са уголемени, защото ми стават на мен, а аз нося 37-ми номер. За червените не знам...

Разменям:

Този бански, размер 11-12 години, цвят navy / pink - оптимално за същия, един размер по-голям

Кожена пола, размер XS. Супер ми се струва на мен, но щерката ми заяви, че не харесвала кожени поли и изобщо как съм могла да й я поръчам...

Последна редакция: вт, 19 авг 2014, 12:04 от Eiphnh

# 104
  • Мнения: 27
Момичета, моля помагайте...аз им се вързах на тези greatbritishdiscounts, платих си 1,95 с идеята да си получа 10 лири и да се откажа от членството в последствие. Получих мейл, че трябва да принтирам поздравителното им писмо и да го пратя някъде там и след 28 дни съм щяла да си получа наградата...Пазаря от години,ама тоз път така се изложих, голям съм баламурник. Съответно изпратих веднага заявка за прекратяване на членство, за да не ме таксуват всеки месец по 15 лири. Та, ако някоя от вас е направила като мене да даде съвет какво да правя, дали да им се доверя или да отивам да си сменям картата. Много ще съм благодарна,ако някой ми помогне.


Аз направих същата грешка, но веднага след това писах, че искам да се откажа от членството и ми отговориха, че няма проблем:
Dear Customer,
Thank you for contacting us.
We are sorry that you have decided to cancel your membership with Great British Discounts. Further to your request to cancel your membership, please take this email as confirmation that your membership to Great British Discounts has now been cancelled. Should you wish to re-activate your Great British Discounts membership at any time please contact us at customerservice@greatbritishdiscounts.co.uk and we will be delighted to help.
Please feel free to contact us if you have any additional questions.
Sincerely,
Natalia Customer Support

Общи условия

Активация на акаунт