дадохте ли "дефекти" по време на бременноста?

  • 3 532
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 271
Не съм имала никакви"дефекти".Дори не съм повръщала нито веднъж.
Пих съдоразширяващи в 8м,но заради плацентата.

# 76
  • Мнения: 2 242
Перфектна бременност – не само без проблеми, но като че ли и много неща ми се ‘оправиха’ – то коса, нокти, кожа... Виж след раждането бавно но сигурно взех да се разпадам Mr. Green, даже стигнах до здравословни проблеми Sad. Но и аз съм си виновна – не си обръщам много внимание, докато като бременна си имах даже седмично меню Wink.

# 77
  • Мнения: 27 524
Абсолютно никакви,нито един!  Grinning

# 78
  • Мнения: 251
Бъбречни кризи, цистити, много повръщане и още повече параноя. ooooh!

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Имах шум в сърцето, но всъщност не знам дали се е оправил, май трябва да отида на преглед newsm78
Една част от десния ми крак дълго време беше изгубила чувствителност, по-късно започна и да ме боли крака някъде отвътре, което продължава и до днес, понякога не мога да стъпя само на този крак, да се завъртя, ако съм легнала, или като тръгна да кихам (?!?!), ме заболява и не мога да кихна.  Shocked

# 80
  • Мнения: 18
Да -още първия  месец ,преди да разбера че съм бременна получих задух и сърцебиене мислех ,че ще получа сърдечен удар ,да ежива и здрава кардиоложката ,че реши да ме изпрати първо на гинеколог,а след туй да ме лекува .Симптомите изчезнаха още на третата сидмица.

# 81
  • Мнения: 490
Бих изтърпяла всичко това за да имам бебе!
пожелайте ми го! Praynig
Целувам ви всички Вас майки и бъдещи такива! Hug

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Бих изтърпяла всичко това за да имам бебе!
пожелайте ми го! Praynig
Целувам ви всички Вас майки и бъдещи такива! Hug
Пожелавам ти много скоро да имаш бебе, БЕЗ да изтърпяваш всичко това!!!! Mr. Green

# 83
  • София
  • Мнения: 4 423
Най - искренно ти пожелавам, да имаш най - хубавото и здраво бебенце! Praynig  bouquet

# 84
  • Мнения: 27 524
И от мен най-искрени пожелания за здраво бебче и лека бременност!  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 559
Ще родиш живо и здраво бебе!!!-мисли позитивно Grinning

# 86
  • Мнения: 323
Пожелавам ти една прекрасна бременност и още по-прекрасно бебче ... newsm17

# 87
  • Мнения: 490
благодаря Ви , момичета! Аз винаги мисля позитивно и така трябва!
 newsm10 newsm10 newsm53 newsm53  love001

# 88
Кръста и сега ме боли!Това ми остана! Blush

# 89
  • София
  • Мнения: 6 743
Леле-мале.Беше ужас.Ставаше ми лошо от миризми.После получих ужасен гингивит на венците.Бяха ми слезли толкова надолу, че почти покриваха зъбите.Кървяха и боляха ужасно Sad
После пък се разболях и трябваше да пия антибиотик, благодарение на който получих гъбички и трябваше тях да лекувам.След това бактерии в урината ....
Беше кошмарна бременност, но си заслужава всичко което съм изтърпяла  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт