90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 269

  • 33 684
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2
ppvasileva, благодаря ти много за отговора! Hug

За утре Въглехидратен, менюто се очертава:
з.купичка пъпеш
о.постни вити банички със спанак и лук (пакетът кори е 250 гр, смятам да направя 4 банички и на обяд да изям 2, а другите за следващата четворка, т.е. за обяд - 125 гр кори), ако е много, сигнализирайте,моля!+салата краставица, цвекло и морков
в.няколко сладки (ок.100 гр.)+ ред ъчерен шоколад

Тегля се не всеки ден, а на 4 дена след всеки плодов ден иначе се изнервям  #Cussing out

Лека нощ на всички!

# 676
  • Мнения: 162
ppvasileva, благодаря ти много за отговора! Hug

За утре Въглехидратен, менюто се очертава:
з.купичка пъпеш
о.постни вити банички със спанак и лук (пакетът кори е 250 гр, смятам да направя 4 банички и на обяд да изям 2, а другите за следващата четворка, т.е. за обяд - 125 гр кори), ако е много, сигнализирайте,моля!+салата краставица, цвекло и морков
в.няколко сладки (ок.100 гр.)+ ред ъчерен шоколад

Тегля се не всеки ден, а на 4 дена след всеки плодов ден иначе се изнервям  #Cussing out

Лека нощ на всички!
Аз хапвах сладолед и допълнително, до сега-2 пъти. Първия става въпрос за голяма кутия, разделена между 10тина човека в пластмасови чашки, става въпрос за някаква мижава топка, съчетах със няколко сладки ( някой ги беше донесъл на баба ми от чужбина). Втория път беше онзи дето е във фуния с една топка отгоре, залят с шоколад, май галакси се казваше, пишеше 78г, е малко ми се стори, а знам и че като цяло сладкото е 200г, а пък в тази фуния, освен ако не е пробита, няма как да се съберат 3 топки сладолед, затова комбинирах с вафла.това от личен опит, може малко и да съм прекалила, старшите да кажат тежката дума. После ибредчето черен шоколад да не го изтървеш Wink
Да си кажа и мъката за днес. Тез 2кг от онзи ден си седят непоклатими. Изпих и 2 дулколакса, не помогна отпушването. Да кажеш да съм яла нещо нережимно, НЕ СЪМ!нервирах се много, стискайте палци да е вода. За днес менюто за плодов беше:
З-грозде
О-2 праскови
Сз- малко лешници
В- праскови
Сега бича дъски в корема, ама к'во да пра'им...
За утре мисля да си направя печени тиквички с кисело мляко, а за вечеря имам едно яйце, дето ще загине, ако не го изям, та.ще добавя още едно от баба ми и сигурно ще ги сваря, пържено не съм яла сума време. Искам да ми се върнат 62те кила, какво е това чудо, тамън ми свърши мц и УЖАС!!!! Тамън почнах да си мечтая за 5ца като първа цифра, а то...

# 677
  • Мнения: 268
Много благодаря за отговора  Simple Smile

atyty, по мое мнение:
-авокадо - плодов ден
-чия,кокосови стърготини - плодов
-какао или рожков - и двете могат да се използват като съставка за сладкиш във въглехидратния ден
-сусамов тахан. - не е режимен според мен и бих го оставила за почивката.

# 678
  • Мнения: 19
Здравейте, дами и господине! Първо искам да ви Благодаря, аз приключвам диетата на последната четворка след 3-ти воден съм, защото ако не бяхте вие, нямаше да се справя. Когато бях на прага да се откажа или прегреша, влизах четях ви и се мотивирах. Продължавайте все така! Аз съм от хората, които без едно могат, но с едно не могат, така че за мен нямаше вариант "малки грешки". Благодаря още веднъж. Аз започнах от 73.5 кг. и приключвам някъде около 63 кг. Искам, ако не ви затруднява, да   уточним за почивката, вечерята вече не е необходимо да е на половината от количеството на обяда и "сладката вечеря" пак си е вечеря(видях, че скоро го споменахте) в същото количество като при диетата?    Преди една година спазвах диетата, свалих 10 кг., но много самоуверено не продължих с почивката и резултата беше, че пак си ги върнах. Благодаря ви отново, лека вечер и много силна воля ви желая.

# 679
  • Мнения: 292
Благодаря още веднъж. Аз започнах от 73.5 кг. и приключвам някъде около 63 кг. Искам, ако не ви затруднява, да   уточним за почивката, вечерята вече не е необходимо да е на половината от количеството на обяда и "сладката вечеря" пак си е вечеря(видях, че скоро го споменахте) в същото количество като при диетата?    Преди една година спазвах диетата, свалих 10 кг., но много самоуверено не продължих с почивката и резултата беше, че пак си ги върнах. Благодаря ви отново, лека вечер и много силна воля ви желая.
Радвам се за теб!
 Вечерята си е пак по-малка от обяда,независимо че не е същата като него.Едно от нещата,на които ни учи 90ДД е ранна вечеря в малко количество.
 Да,сладката вечеря си е пак вечеря в същото количество като при диетата.
 Не само спазването и на почивката е много важно,но също така е важно как ще се храниш въобще занапред.Ако след почивката се върнеш към старите си навици пак ще качиш.Трябва да се запазят поне някои основни принципи на здравословно хранене-да се храниш 3 пъти на ден,да вечеряш рано и в по-малко количество от обяда,да хапваш много зеленчуци(най-добре пресни) в комбинация с основното ядене,да избягваш пържените храни...
 Успех!

# 680
  • Мнения: 29 087
Кексът стана добре, но мисля че в оригиналния вариант с прасковите е по-добър.

Мими, ти опитва ли да правиш сладкиша?

Утре за обяд си взех баничка със спанак от Лидл (постна, без сирене, специално проверих), а за вечеря кекс.
 Лека и отслабваща нощ smile3524
Заната не правих сладкиша, ММ се разболяот ангина....после хукнахме на Странджа и така...но сегашния ти ако не е толкова добре ще го направя с прасковите! Дано имам време този уикенд, че и консерви домати ще правя на вилата Sad Лека нощ и от мен!

# 681
  • Мнения: 19
Благодаря ppvasileva за отговора! Благодаря и за съветите, ще ги спазвам! Предишния път след 90ДД, когато започнах да смесвам храните  бях като болна, беше ми лошо в началото, но пак не се вслушах в сигналите на тялото. А трябваше! Сега се чувствам по-добре и по-здрава! Успех на всички и  да има само минуси.

Последна редакция: ср, 03 сеп 2014, 00:26 от Iss7

# 682
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
 Добра вечер   bouquet
Да се разпиша и аз за вторника , че минахме в сряда вече, ама използвахме последния недъждовен ден за препускане по шосетата  Grinning Все на плодов ми се пада да карам най - интензивно, ма няма да се оплаквам де .  Laughing
Та плодовия вторник мина така - закуска - диня ,
после - купа смокини за обяд и вечеря .
От сряда започвам последна четворка преди втори воден  и до тук за втори цикъл  не съм свалила нито грамче . Ма няма да се сърдя - все ще се предадат сланините - един ден.
Лека нощ . Hug
Чакам Ирка Hug да сервира кафето .

# 683
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
Чакам Ирка Hug да сервира кафето .

   Ето, Боби, да ви е горчиво  Laughing Laughing Laughing /нали е без захар, а и аз горчиво си го обичах като си го пиех преди години/:
 
       

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 5 694
m.ivanovska, Курдов, Лулумба, Заната, Бонте, Мече1990, Деси мама, Лия, Фифи, Василева, Миркии, Мина17, Самоделиа - благодаря ви много за поздравленията и че споделихте радостта ми Hug Hug Hug


Мече1990, чудесни резултати и от теб и да продължат да падат излишъците - всичките! Сега са се закучили леко, но пак ще тръгнат - ще видиш  bouquet

Василева, благодаря ти за отговорите, въпреки че не ме зарадваха, а си бяха тези, които и очаквах  bouquet И без да оспорвам, да се почудя публично - добре де, защо може смесена сладка въглехидратна вечеря, но не и солена такава? Толкова ли е важна захарта в случая newsm78

Курдов, стягай се, момче!

Да споделя, че претърпях пълно фиаско с онзи сладкиш с кайсии/праскови и карамел Embarassed Карамелът ми дойде много и прасковите направо заплуваха вътре, сместа пък дойде малко и язък ми за разделянето и боядисването, защото се опитах да поразмажа с лъжица към краищата и ефектът отиде по дяволите, но най-голямата простотия дойде от смотаната ми разглобяема форма, която ползвах за печенето (поради липса на по-малка съдинка, а дори тя се оказа по-голяма, отколкото трябва)! Реши че ще пропуска и като се разкапа този ми ти карамел от нея, пък аз упорито си викам "Щъ пикъ твойтъ кожъ!" и сладкишът уж се пече, карамелът си дими на дъното на печката, и дими, и дими... и накрая в апартамента стана като в бар - опушено, задимено, залютя ми на очите ooooh! И всичко това на фона на бибиткащи коли, безумно силно думкане на тъпане, надуване на гайди, акордеони и викове, щото комшиите отсреща (наоколо 20 метра от нас) решили че ще правят от селските сватби, но в 15 часа, когато едва съм приспала дребната торпила #Cussing out Какво да ви кажа - шумотевица ужасна, опушен апартамент и сладкишът на нищо неприличащ Sick Не че от яд не хапнах от тук от там, колкото да установя че прасковите са станали чудесни, но дотам. Пък така се бях наточила Tired Пак ще пробвам, ама да споделя, че да си мислят някои тук, че те са с най-големите провали в кухнята Sunglasses

Менюто днес беше:
З - 2 круши
О - салата с козе сирене и ементал и мъничко хляб
В - малко торта и шоколадче

За утре съм предвидила редено с патладжан, тиквичка, лук, домат и кайма за обяд и кус-кус с някакъв обогатен доматен сос за вечеря.

Добре дошли на новите/стари попълнения и успех с удържането на ламите там, където им е мястото Wink

Виждам Иркиното кафе, което значи, че е време за лягане Laughing

# 685
  • София
  • Мнения: 779
Ехооо, добро утро на всички. Не пиша, че ми е много натоварено напоследък, но ви чета.

Инка честита годишнина.

Брадата - страхотни резултати.

Добре дошли на новите и успех.

За сусамовия тахан - представлява смлян сусам, според мен може в плодов, като добавка към плодове и във въглехидратен като част от сладкиш.

Иначе менюто за вчера беше:

з. смокини
о. грах
в. царевица

за днес:

з. ябълка
о. фусили с доматен сос с патладжан, тиквички и моркови (вчера домашните го ядоха за вечеря, но с пармезан, колко лоши погледи получих в началото, но после им хареса на мъжете  Mr. Green)
в. браунис с малини
Скрит текст:

Вчера правих и нуга сладолед, но май няма да мога да го пробвам Sad.

Ох пак ме заля вълната на тортоправенето Embarassed, как ще се удържам не знам.

Иначе кг си седят с плюс-минус някакви грамове

А  Брадата, винаги слагам хартия за печене на всички форми с падащи стени, иначе текат  Peace

# 686
  • Мнения: 1 314


Ето набързо от моето кафенце  Grinning

Добро утро

# 687
  • Мнения: 15 092
Добро утро!
Инка, туй кафе защо е така избухнало Wink
Аз след вчерашния напълно белтъчен, днес съм на напълно бобов - имам праскови за закуска и боб в гювеч за обяд и вечеря.

# 688
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749


Ето набързо от моето кафенце  Grinning

   Aма то и твоето не е режимно - с тези маршмалоу  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes .

  Айде лек ден, а за нас - сладки сънища  Hug  Hug Hug.

# 689
  • Мнения: 278
добро утро Simple Smile

Днес сме на плодове и зеленчуциииии Simple Smile Ще удържим фронта надявам се- днес ще пътувам с малкия за Брюксел  smile3535, та ще е малка лудница ( не стига, че цяла нощ бях на пост, заради зъбите... ooooh! с мрънкане и много рев...  Sleeping ) Та го карам на автопилот,вече...Утре ще се отчета, че днес няма да ми остане време хич

Успешен ден   food010

Общи условия

Активация на акаунт