90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 269

  • 33 669
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 154
Добър вечер!
Нения - искам и аз там ... но за сега и на снимки ще съм доволна!
Деси
Скрит текст:
какво преподаваш, в РУ предполагам, може би сме се срещали...
На свалилите - честито, на другите - успех, а за мен - шамари,  Embarassed вчера омазах плодовия, днес изкарах само вечерята, защото до тогава хич не ми беше добре, не ми се ядеше, а като се сетих, че ще ям, беше вече късно за обяд. За щастие пораженията по килата са минимални, но като мен не се прави  Naughty
Утре мисля да подкарам един ориз със зеленчуци, или да си направя една зеленчуково-картофена супа, без фидета и тем подобни, ще видим какво ще измисля.
По отношение на времето - аз вирея най-добре на дъждовно и хладно  Peace
Лека от мен!  Hug

# 721
  • Мнения: 13 012
Фифи, тук съм, чакам с нетърпение старта Hug

# 722
  • Мнения: 253
Привет,фиданки и от мен Simple Smile Hug
Стартирах диета на 01,09 и силно се надява да имам с какво да се похваля и аз като вас.Гледам да я спазвам стриктно,защото наклоня ли малко и работата отива на зле SadЩе се радвам да съм сред вас,и да ме напътствате с полезните ви съвети като старши в тая област  Heart Eyes
Утре ми се плодов ден и нямам търпение да мине за да видя как съм се справила.Лека вечер от мен

# 723
  • Мнения: 238
Ех, че кеф! Simple Smile Много ми е гот! Бавно, ама славно се събира бандата! Още кукувици липсват на дървото, ама до утре по обяд ще съм ви видяла всичките. Зарекла съм се да не чета назад, защото почна ли....отиде ми и нощта, и къщата, и детето и т.н....30 дена са това.....А така дебна на час по лъжичка и ми е гот!
desi_mama, да си носиш с кеф червената пола и аз на морето като изкарах едни роклета, едни поли ( стара реколта, ама той ММ толкова и помни).... та му събрах очите на ММ. Дори и в едни дънкови ботушки си влязох ( те са до коляно, с 12 см ток и посмъртно не можех да им кача ципа през прасеца си, а сега...чудничко прибират..., ама в дъжд не мога да шляпам с тях). Успех от неделя със студентите... и на тях не им се ходи на лекции, точно колкото и на теб! Simple Smile Hug
Фифи,  Hug Hug Hug. За октопода – няма как да ти пратя, той топъл се яде – но аз си отядох и за двете! Wink На Тексел не сме яли някакви кой знае какви кулинарни изкушения, нали ги знаеш холандците – при тях няма маси като при нас по 100 часа – прилапват и хайде разходки, игри и забавления – ние бяхме в каравана ( по луксозна от апартамента ни) и хапвахме основно барбекю, полуфабрикати – кайма + нещо си и става като манджа с кисело зеле; кайма + нещо си и става като мусака; е, херинга си хапнах...а иначе се изпиха тонове бира, ама аз бира пък не пия. Изпих си сама едната бутилка скоч, която си носех и ме гледаха ококорени, а после си бях кротка на винцето им! Но там за купон не ми трябват алкохол и тъпкане, компанията е достатъчна!
Нанич, нямало ме е 1 месец вкъщи, трябва да позачистя, душо, че можем с ММ да си пишем любовни бележки по телевизора, а и детето взе да киха безпричинно! Simple Smile Иначе се примирих, че прането ми никога няма да изсъхне......, ама не ми пука!
Iangelova , и аз не съм фен на големите жеги, ама слабея от януари и сега ми е времето да си бера плодовете на труда!
JACKLIN*, много  Hug и за теб. Ти в Тайланд ли пребиваваше? Запознах се с една тайландка, мноооого секси мацка – имало там някакво кокосово масло, което го продавали по магазините, но много от хората си го приготвяли и вкъщи от кокос – било страхотно за получаване на жИсток тен за плажа – мажело се като нашите плажни масла -  чувала ли си за нещо подобно!?
Кирова, добре дошла и успех с режима! Ще чакаме радостни новини след плодовия!
Относно моите кулинарни постижения тая вечер – цветята, покривката и салата ми обраха овациите. Бобът беше отхвърлен отраз от дъщеря ми, докато ММ старателно ухажва една купичка цяла вечер. Утре мисля да го изхвърля, а т.к. вечерта съм с приятелки – да си се спасяват самички.....то не може всяка вечер романтика, а и в тоя дъжд кой ще пере покривки всеки ден!
Хайде, стига простотия за днес - лягам си с книжката! Hug

# 724
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Кирова, успех, ако нещо не си сигурна, по-добре питай тук предварително, може и да си пишеш менютата от предния ден, така няма да сбъркаш  Peace
Къде изчезнаха всички?
Сигурно е време за сън  newsm78
Ирка, слагай кафето - лек и успешен ден на теб и всички от твоята страна на океана   Hug и лека нощ на нас.
Цвете,
Успех от неделя със студентите... и на тях не им се ходи на лекции, точно колкото и на теб! Simple Smile Hug
не им се ходи, ама ходят  Mr. Green и към края на очните - всички сме си едно голямо семейство, че прекарваме заедно повече време, отколкото със семействата си  hahaha

Последна редакция: чт, 04 сеп 2014, 00:07 от desi_mama

# 725
  • Мнения: 13 012
Цвете, да на топло я караме зимата:) Чувала съм и съм се мазала с кокосово масло, наистина става красив тена, а кожата не е суха.
Искрено ти завидях за морските дарове, обожавам ги Heart Eyes Завърнала си се със съвсем мъничък плюс, бързо да го изчистиш и пиши по често, че ни липсваше  Hug

# 726
  • Мнения: 253
Благодаря ви момичета Simple SmileЩе питам,ще питам чееее да не сгафя  Wink

# 727
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
  ДамиHug Hug Hug Hug Hug Hug и господине  Wink, ето днешното кафенце:

           

   Цветеееее, липсваше, добре си си дошла  Hug Hug Hug!

# 728
  • Мнения: 1 314
Ин, то на един шамар бой ли му викаш? Повече не смея да те бия, че не помня има ли момичета от Сливен да ми носят цигари  Mr. Green


Хехехе  Grinning  Hug

Значи, Цвятка като почне да шета и разваля времето  Naughty  няма да се учудя имсняг да завали, ако не е прала килими примерно  Grinning
Деси, събери им очите! Запоти им очилата! Нека   Naughty
Ир сервирала, време да се разсънвам...станах по-раничко, в 4, да мога да си свикна с косата  Crazy

# 729
  • София
  • Мнения: 779
Добро утро и от мен,

вчера ходих да ми правят една гинеколкогична процедура в обедната почивка и припадах (нали все нямам време и всичко набързо трябва да правя), в следствие на което малко развалих диетата с часвете на хранене, хапнах малко шоколад към 2, после към 5 си изядох браунито и после вечерта хапнах малко от сладоледа (изобщо тотално омазване със сладко  Embarassed), защото имахме гости и днес ме беше страх да се кача на кантара, а той ме изненада с -400 гр. Явно трябва да карам на сладкиши и плодове  Mr. Green За новите, така не се прави, аз нямам много кг за сваляне и не съм от най-стриктните, просто си спазвам принципа на диетата.

Цвятке и мен ме е яд, че не мога да си покажа тена #2gunfire, аз за пръв път да имам тен (много съм бяла и не почернявам, но тази година имах към 20+ плажа и най-накрая почернях)

desi_mama има много желаещи за ядене на торти (всички приятели и колеги само ме питат кога ще им правя пак торта  Mr. Green), но приемам нови попълнения на опашката, така че чакам адрес Heart Eyes. Проблемът е, че понеже скоро имам РД и трябва да измисля тортата, само сайтове с торти и рецепти гледам, после като тръгна да ги правя, така се изкушавам да пробвам кремовете, тестото за блата и т.н. (правя си всичко сама). А имам заявка и за сватбена торта и много се чудя дали да я направя, защото голямо притеснение ще пада дали всичко ще е наред. Аз откакто се помня правя сладкиши, но с тортите се запалих от половин година, ако на някой му е интересно ето линк да гледа https://www.facebook.com/veselina.stoyneva/media_set?set=a.10203 … 771631&type=3

Днес плодове, нищо интересно. Дано намеря смокини, че много ги обичам.

Лек ден на всички

# 730
  • Мнения: 2 108
Добро утро   bouquet

Веси, голям майстор си smile3501

Днес съм на плодове- круша, диня, грозде, нектарина- каквото ми душа иска, това Laughing

Вчерашният ВХ мина добре, но след сладка вечеря  Sick , купих си и сладолед към кеса, но....съжалих, не ми се ядат тези сладки неща. Пусто като му дойде времето си казвам, че сега е моментът и после няма да мога да ям такива неща, а после съжалявам. Ще си правя предимно солени вечери с шоколадчето.

Бързам да тръгвам, пожелавам ви приятен и слабеещ ден- когато мога ще ви видя пак!

# 731
  • Мнения: 15 063
Добро утро!
Моят чуден боб беше леко солен, та днес няма кантар. Не помня от кога все не стигам до кантара, ама нищо.
Днес мисля нещо млечно за обяд и нещо рибно за вечеря. И аз обожавам морски дарове, а на нашия пазар има магазин за прясна риба и понякога има и миди, калмари, октопод, та довечера може да съм на морски дарове, няма само Цветето да се фука Wink

# 732
# 733
  • свищов
  • Мнения: 23
Може ли в бобовият ден да се сготви ориз с картофи?

# 734
  • Мнения: 15 063
Пишеш във втора стара тема! Още малко и ще стигнеш до новата! Отговорих ти, че може, още при първия въпрос!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт