Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-20

  • 106 859
  • 752
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 31 366
А благодаря, не се интересувам от лъскави фон дьо тени, а и от никакви. Мислех, че е серум някакъв.

# 211
  • София
  • Мнения: 779
Здравейте,
Някой иска ли ФД Double Wear 2C1 Dusk на Estée Lauder ? Ползван е няколко пъти, пишете на ЛС.
Хубав ден на всички  Sunglasses

# 212
  • Мнения: 1 198
2C1 не е ли pure beige?  Thinking

# 213
  • София
  • Мнения: 779

Здравей,
Може би Dusk е старото име, а новото да е Pure beige, нямам идея Wink

# 214
  • Мнения: 18 585
Цитат
А благодаря, не се интересувам от лъскави фон дьо тени, а и от никакви. Мислех, че е серум някакъв.

Не ползваш ли фон дю тени попринцип или нещо друго ползваш?

# 215
  • Мнения: 1 198

Здравей,
Може би Dusk е старото име, а новото да е Pure beige, нямам идея Wink


Да, възможно е Simple Smile аз точно него пробвах скоро и ми пасна като цвят, а съм със светла кожа, затова се зачудих.

# 216
  • Мнения: 31 366
Цитат
А благодаря, не се интересувам от лъскави фон дьо тени, а и от никакви. Мислех, че е серум някакъв.

Не ползваш ли фон дю тени попринцип или нещо друго ползваш?
Ползвам много рядко. Иначе ползвам пудри на Шанел Беж и новата, свободна-фон дьо тен.

# 217
  • София
  • Мнения: 2 952
Денси, моля сподели за пудрата на Шанел. С основата ли я ползваш?

# 218
  • Мнения: 18 585
Аз пък си мислех, че само пудра не може да се използваа. Явно съм в голяма грешка. Все пак не трябва ли някаква основа преди пудра? Директно ли я нанасяш?Извинявам се ако въпроса ми е тъп, но ми е интересно. Аз пудра от години не съм ползвала и обмислям да поправя тази грешка.

# 219
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
някоя от вас ползвала ли е Givenchy Teint Miroir Satine? някакви отзиви?
в Ягодка No.63 Канела е на цена 34лв.  Shocked струва ми се моя цвят Thinking
Благодаря ви предварително!   bouquet

# 220
  • Мнения: 1 763
Здравейте!Интересувам се дали някоя от вас е ползвала фон дьо тена Max Factor All Day Flawless 3 в 1.Ако можете да споделите мнения.Иначе си търся фон дьо тен , които да е средно покривен , да не е много тежък .Аз не съм с мазна кожа , но последно ползвах ББ крема на Орифлейм и от него кожата ми лъсваше на втория час , а по принцип нямам такива проблеми.

# 221
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
ББ на Орифлейм си е за суха кожа.Аз съм като теб с нормална и също много лъсвах.Обаче като го подарих на една колежка с по-суха кожа на нея направо и заспа.Много добре изглежда с него.
Довършвам този и имам и СС на Буржоа ,което ми харесва.
Лятото в някаква кампания на Орифлейм пробвах на ръка фдт ,който много ми хареса като текстура и сега чакам да ми дойде поръчката.Ще дам отзив като го понося.

# 222
  • Мнения: 18 585
Цитат
Лятото в някаква кампания на Орифлейм пробвах на ръка фдт ,който много ми хареса като текстура и сега чакам да ми дойде поръчката.Ще дам отзив като го понося.

Да не е Джордани голд фон дю тена?

# 223
  • Мнения: 1 271
Здравейте!Интересувам се дали някоя от вас е ползвала фон дьо тена Max Factor All Day Flawless 3 в 1.Ако можете да споделите мнения.Иначе си търся фон дьо тен , които да е средно покривен , да не е много тежък .Аз не съм с мазна кожа , но последно ползвах ББ крема на Орифлейм и от него кожата ми лъсваше на втория час , а по принцип нямам такива проблеми.
Този фдт на Max Factor съм го ползвала - покривен е и стои естествено, никак не е тежък.Също така е траен и не се свлича.Но ако кожата ти суха или нормална към суха, няма да стои добре.Моята е смесена и зимата в големите студове на моменти ми идва сух.

# 224
  • Мнения: 1 763
Благодаря за отговорите , момичета  Hug Иначе моята кожа е нормална , на моменти в студовете става  суха , но винаги преди фон дьо тена нанасям овлажняващ крем и според мен това спасява положението кожата ми да не се лющи.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт