Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-20

  • 106 779
  • 752
  •   1
Отговори
# 225
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Да не е Джордани голд фон дю тена?

Мис Бингли ,не.ФДТ е oriflame perfect fusion.Тук някаква блогърка твърди че бил подобен на YSL Teint Touche Eclat Foundation.

# 226
  • София
  • Мнения: 1 249
...Но ако кожата ти суха или нормална към суха, няма да стои добре.Моята е смесена и зимата в големите студове на моменти ми идва сух.
Много харесвам 3 в 1 на "МаксФактор", но и на мен леко ми изсушаваше. Затова преди нанасянето му - богат крем и преди още да е попил, нанасям ФДТ-а. Тогава изсъхва хубаво, без да пресушава.
При това действа добре на кожата ми. Само да има повече цветове...

# 227
  • София
  • Мнения: 733
И аз ползвах 3 в 1 на МФ, но както и други момичета забелязах, че час-два след нанасяне си променя цвета и почва да оранжевее неприятно.

Момичета със смесена/мазна кожа с петънца, имате ли отзиви за този фдт на Radiant??
http://safo-bg.info/-face-/348--radiant-natural-fix-all-day-matt-make-up.html

Последна редакция: пт, 10 окт 2014, 15:57 от Mini Rebel

# 228
  • SF
  • Мнения: 21 323
Аз имах такъв на Радиант. Повече не бих повторила покупката. Даже накрая го смесих с някакъв друг, за да го доизхабя и да не го изхвърля. Когато свърши, си отдъхнах. На всичкото отгоре или от него, или от базата, пак на Радиант, кожата на брадата и скулите ми стана по-чувствителна, сърбеше ме и на брадата почна дори леко да се бели. Това определено не е моят ФДТ.
Помоли ги да ти дадат тестери, ако имат и пробвай, за да не ти се получи дискомфорт на кожата, като при мен.
Другият, който не ми допада (не като цвят), е ФДТ Астор.

# 229
  • София
  • Мнения: 733
Много ти благодаря за информацията. Аз се бях насочила към него, защото е без парабени, но явно ще търся нещо друго.

Би ли ми препоръчала някой фдт, подходящ за смесена кожа с петънца в този ценови диапазон? bouquet

Преди МФ 3 в 1 ползвах Flower Perfection Bourjois, но кожата привиква към него и в един момент и той почва да ми мазнее. А преди него бях с Vichy Normaderm. Лятото ползвах минерален фдт Lily Lolo и сега трудно ще мина на течен, защото свикнах с естественото усещане, който дава. Може и да си остана с прахообразния, нищо че не е особено покривен. Simple Smile

# 230
  • Мнения: 551
Препоръчайте ми основа за грим, която е на достъпна цена. До сега не съм ползвала и не знам какво да търся.

# 231
  • варна
  • Мнения: 682
Момичета,ако някой с мазна кожа е ползвал фдт-а на Севънтийн МАТ ВЕЛВЕТ,моля да сподели отзив.Пробвах го на ръката,хареса ми и смятам да помоля за малка пробичка,но все пак ми се иска да чуя мнение от вас.

# 232
  • Мнения: 18 562
След такова легендарно чудене днес в магазина съвсем на сляпо си взех матиращ фон дю тен на Лумене.Продавачката ме изпрати с израза-''е дано да си доволна'' Simple Smile

# 233
  • SF
  • Мнения: 21 323
И сега пиши дали си доволна. Simple Smile

# 234
  • Мнения: 18 562
И сега пиши дали си доволна. Simple Smile

Ще пиша задължително. След като го използвам повечко време.  Simple Smile

# 235
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Мис Бингли, ти с каква кожа си?

# 236
  • Мнения: 2 805
Някой с мнение за новия ФДТ на YSL? Simple Smile

# 237
  • Мнения: 18 562
Мис Бингли, ти с каква кожа си?

  bouquet

Biskvitke, определям я като комбинирана. Не е нито суха нито мазна,по-скоро нормална към леко мазна.

# 238
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Мда...точно като моята Wink  bouquet Имам такива спомени, някъде по темата съм чела, затова и обръщам особено внимание на твоите постове Hug

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Някой с мнение за новия ФДТ на YSL? Simple Smile

Аз!  Laughing
Не ми хареса, ама въобще не ми хареса! А очаквах много от този фон дьо тен...  Rolling Eyes
Много леко покритие, стои като филм върху лицето. Можело да се наслагва, но аз не съм привърженик на това. И е ужасно неудобно с този апликатор.
Ако има още нещо, питай!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт