Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-20

  • 106 707
  • 752
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 805
Някой с мнение за новия ФДТ на YSL? Simple Smile
Аз!  Laughing
Не ми хареса, ама въобще не ми хареса! А очаквах много от този фон дьо тен...  Rolling Eyes
Много леко покритие, стои като филм върху лицето. Можело да се наслагва, но аз не съм привърженик на това. И е ужасно неудобно с този апликатор.
Ако има още нещо, питай!  Simple Smile

Много благодаря Simple Smile
Теб специално ще те питам, защото ти се доверявам относно ФДТ, чела съм те Simple Smile

Само факта, че има леко покритие, а стои като филм ме отказва.

Аз търся средно до силно покритие, и в никакъв случай да не пресушава. Кожата ми е от типа, при който ФДТ се "изпива" и се подчертават мимически бръчици и пори  Tired
Трябва ми хидратиращ и същевременно покривен ФДТ?
Не обичам мат ефект,  а по-скоро сочен, сияен.

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мисля, че ти не беше доволна от ДУ на Ести, нали?  Rolling Eyes
Това е единственият ФДТ, който харесвам наистина. Аз го нанасям с бюти блендърче, така избягвам пудрения ефект. Аз търся мат ефект, тъй като кожата ми е склонна към омазняване.
Но той определено не е хидратиращ.

Пробвала ли си новия Perfectionist на Ести? По суочове и ревюта в нета ми се струва, че може да ти допадне. Другото, което мога да препоръчам, е True Radiance на Clarins. Много хубав, тествах го, но не е за мен. Също и Skin Illusion на Кларанс. Той е с малко по-леко покритие от новия True Radiance.
Или пък Teint Idole Ultra на Lancome.  Peace

# 242
  • Мнения: 2 839
Здравейте , аз нямам почти никакъв опит в областта на ФДТ,затова Ви моля да ми препоръчате някой  и по - специално за суха кожа.Имам тъмни кръгове под очите,които трябва успея да прикрия по някакъв начин.В един козметичен магазин ми казаха ,че за тази зона не се препоръчва ФДТ а само коректор,т.к. ФДТ много изсушавал кожата в тази област.Много ще съм Ви благодарна за помощта ,т.к. от толкова много инфо съвсем се обърках.

# 243
  • Мнения: 50
Може ли да ми препоръчате матираща пудра,но без онзи брашнян ефект, без да изсушава много за светла кожа? Ценово до 40лв

# 244
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 477
Може ли да ми препоръчате матираща пудра,но без онзи брашнян ефект, без да изсушава много за светла кожа? Ценово до 40лв

Манхатън 2в1 Peace
http://beautyshop.bg/productv/10455/manhattan-clearface-2v1-pudr … wder-make-up.html

# 245
  • Мнения: 2 805
Мисля, че ти не беше доволна от ДУ на Ести, нали?  Rolling Eyes
Това е единственият ФДТ, който харесвам наистина. Аз го нанасям с бюти блендърче, така избягвам пудрения ефект. Аз търся мат ефект, тъй като кожата ми е склонна към омазняване.
Но той определено не е хидратиращ.

Пробвала ли си новия Perfectionist на Ести? По суочове и ревюта в нета ми се струва, че може да ти допадне. Другото, което мога да препоръчам, е True Radiance на Clarins. Много хубав, тествах го, но не е за мен. Също и Skin Illusion на Кларанс. Той е с малко по-леко покритие от новия True Radiance.
Или пък Teint Idole Ultra на Lancome.  Peace

Много ти благодаря  Hug
Аз обожавам ДУ на Ести. Любим Simple Smile
Но явно напоследък имам проблем с хидратацията на кожата и ми идва сух, че дори попива, нещо, което преди никога не ми се е случвало.

Нито един от посочените от теб не съм тествала и непременно ще го направя Simple Smile

# 246
  • Мнения: 906

SnegiP,моята кожа е свръх суха и спокойно си нанасям фон дьо тен под очите.По-скоро коректорите ме изсушават.В какъв ценови диапазон да предложим?

# 247
  • София
  • Мнения: 3 841
Да, не виждам логика в това, което са казали. Коректорът би трябвало да е по-силно покривен, с повече пигменти от фон дьо тен, но не задължително по-хидратиращ.

# 248
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 477
Пробвала ли си новия Perfectionist на Ести? По суочове и ревюта в нета ми се струва, че може да ти допадне. Другото, което мога да препоръчам, е True Radiance на Clarins. Много хубав, тествах го, но не е за мен. Също и Skin Illusion на Кларанс. Той е с малко по-леко покритие от новия True Radiance.
Или пък Teint Idole Ultra на Lancome.  Peace

Мимита, и аз благодаря за насоките и препоръките. Днес детето е на детски рожден ден в мола и подозирам как ще прекарам 2 часа в Дъгласа  Mr. Green Mr. Green От тези фдт-ни , които си написала, съм пробвала само Skin Illusion на Кларанс. За мен е страхотен фдт, с не много високо покритие и наистина незабележим, а в същото време кожата сияе с него. Дава сочният финиш , който аз харесвам, особено за сезоните извън летния /лятото предпочитам повече мат ефекта/. Бях се засилила точно него да си купувам, но от една размяна получих Wake up на Римел и мога да кажа, че ефектът , който постигам с него е абсолютно същия като със Skin Illusion, та се въздържах от покупката му. В момента обаче съм в търсене на друг фдт, който да е с една идея по-високо покритие и с удоволствие ще тествам препоръчаните от теб Simple Smile   bouquet

# 249
  • София
  • Мнения: 104
Здравейте!
Някой има ли отзиви за http://www.lancome.co.uk/_en/_gb/makeup/complexion/foundation/te … naire-29201x.aspx ? Благодаря предварително!   bouquet

# 250
  • София
  • Мнения: 3 841
Аз винаги проверявам в сайта Makeupalley.com , има отзиви за всичко там. Ако рейтингът на продукта е под 4 от 5 възможни, не се занимавам с него. За конкретния фон дьо тен на Lancome e само 3.5, 55 са гласували - не е много добър явно.

# 251
  • София
  • Мнения: 104
Мерси, Serprntine! Не бях чувала за този сайт, непременно ще го ползвам.  Simple Smile
Отскоро започнах да се заглеждам по фон дьо тен-и, ползвам само BB кремове и рядко пудра, но напоследък почна да ме тресе кризата на средната възраст и взех да се вторачвам и да откривам куп несъвършенства, та като луда се хвърлих да издирвам с какво да ги замазвам  Laughing
Много сте ми полезни с know-how и постоянно ви следя  Hug

# 252
  • Мнения: 76
Момичета,
някоя да е ползвала LE TEINT TOUCHE ÉCLAT Illuminating Foundation SPF 19 на YSL.

Скоро гледах един клип с гримиране, и останах възхитена от този фдт, но все пак не съм го виждала на живо как стои. Аз съм с мазна кожа и не знам дали няма да избие... Търся леко покритие, мат ефект, въпреки че мат не ми харесва въобще, а предпочитам копринен завършен, но за моята кожа такъв филм няма...
http://www.sephora.com/le-teint-touche-eclat-illuminating-founda … on-spf-19-P375365

# 253
  • Мнения: 2 839

SnegiP,моята кожа е свръх суха и спокойно си нанасям фон дьо тен под очите.По-скоро коректорите ме изсушават.В какъв ценови диапазон да предложим?
Здравейте отново,може би в порядъка на 50 лева...за съжаление Sad

# 254
  • София
  • Мнения: 1 611
Аз търся средно до силно покритие, и в никакъв случай да не пресушава. Кожата ми е от типа, при който ФДТ се "изпива" и се подчертават мимически бръчици и пори  Tired
Трябва ми хидратиращ и същевременно покривен ФДТ?
Не обичам мат ефект,  а по-скоро сочен, сияен.

Пробвай Dior Star. Към момента навсякъде имат мостри за вкъщи, за да може да прецениш дали ти допада.

Общи условия

Активация на акаунт