Дългото чакане след трансфер - 31

  • 77 388
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 54
Lillylu, зa дa се получaт нещaтa, е достaтъчно и сaмо едно ембрионче.Пожелaвaм ти твоето дa е късметлийско Peace
Момичетa, моят първи опит приключи неуспешно.
Пожелaвaм успех и късмет нa всички.Вярвaм,че зa всички нaс чудото ще се случи.

# 46
  • Мнения: 652
PINGUIIINA много съжалявам, мила. Ще опитвате ли пак?

fraci благодаря ти мила, права си!

# 47
  • Мнения: 54
Lillylu, aми сегa чaкaм докторът дa се върне от отпуск, зa дa поговорим и след товa, живот и здрaве, ще мислим зa още еднa процедурa.
Успех нa теб и нa момичетaтa в процедурa Simple Smile

# 48
  • Мнения: 703
Здравейте момичета, и аз се записвам сред вас.
Днес ми беше трансфера, но новините не бяха много обадеждаващи. От 14 яйчица ни е останало само едно ембрионче със средно качество. Съкрушена съм просто. След всичкото бодене в събота и накрая това...не знам..казаха ни че е имало доста оплодени (но не казаха колко), били тръгнали да се делят, но не за дълго. И така...сега ще си чакам, но нямам много надежда. Желая успех на всички чакащи.
Аз имах повече ембриони, но така и така Стаменов реши да ми върне само един (другите ги замразихме) и в момента съм бременна. Имаш си достатъчно шансове.

# 49
  • Мнения: 652
Synni__ на нас ни остана само един ембрион, който всъщност ни върнаха на трансфера, от другите нищо не остана за замразяване. За какви шансове говорим по-точно?

fraci как си ти?

PINGUIIINA стискам палци скоро да си пак в нашите редици!

# 50
  • Мнения: 703
За това, че и на мен ми върнаха един ембрион и опита ми е успешен  Simple Smile какво значение има дали има или няма замразени ембриони за това дали опита ще бъде успешен.

# 51
  • varna
  • Мнения: 137
lillylu здравей,благодаря добре съм,чакам с нетърпение 4  ,разходки, филмчета,пълен релакс,абе уж не го мисля ,ама не става.Аз всеки ден Ви следя за хубави новини.Ти как си ?Поуспокои ли се малко? smile3525

# 52
  • Мнения: 652
fraci Еххх, че хубаво. Релакса е мнооооого важна част Simple Smile Стискам ти палци, още малко остана!!!

Аз съм по-добре, благодаря ти  newsm51
Няма начин да не мислим. Нормално е все пак. И аз го карам на пълен релакс, но от понеделник тръгвам пак на работа. Малко ми е кофти, че трябва, защото е свързана с доста стрес, а и трябва да мъкна един лаптоп през цялото време. Но, нищо, каквото стане, такова.
Моя тест е определен за 8-ми (13-ти ден от трансфера), но се чудя дали не мога да го направя малко по-раничко  Whistling
От три дена не съм пила кафе и сега си направих и ще си пийна доволно една чашка, че ме боли глава всекидневно иначе.  newsm03

# 53
  • varna
  • Мнения: 137
Според мен не си прави тест,и аз имам един който чакам с нетърпение да го отворя,нооооо нннееее.Пазя се да не се натоварвам и да не вдигам тежко,но другите неща не съм ги променила,всеки ден пия кафе даже и си пуша по 5 6 цигари,който иска да ме съди.На 6 заминавам даже в Турция на почивка за седем дена,не ме е страх дори от пътя че е дълъг.Мисля че такива ограничения водят до стрес,това е мое мнение.Нали  когато една жена забременее нормално тя не знае и не се пази , е аз бях същата,сега имам син на 18 год.жив и здрав,продължавам си живота до теста такъв какъвто е бил и преди  и стискам палци ,това е.Само ако се замислите наркомани,алкохолички забременяват,така че проблема не е в начина ни на живот, е вярно че вече храната е кофти,но аз си мисля че природата сама си знае.Ех че дълъг пост момичета,ама го споделих за наше успокоение. newsm03 newsm10 smile3534 smile3525

# 54
  • Мнения: 652
Така е fraci, и аз си мисля, че много ограничения не е хубаво, тъй като организъма си е свикнал на едно, а според мен само го стресираме като се подлагаме на някакви диети и т.н.
Аз не бях пила кафе, защото не ми се пиеше, но днес ми се допи много и си направих. Иначе не се ограничавам откъм нищо, само гледам и аз да не нося тежки неща.

Ти как се чувстваш fraci? Нещо по-специално да усещаш? Simple Smile

И на мен ми предстои дълъг път на 10ти. Първо ще летя със самолета, а пък после с нощния влак чу-чууууу до Бургас, да си видя сестричката. Нямам търпение вече  newsm44

# 55
  • varna
  • Мнения: 137
Чувствам се добре,нищо по различно да ти кажа не усещам,само болките като преди цикъл.Гърдите много ме болят  но това е от дуфастона или пък  не smile3534  ха ха ха не знам,да ти кажа два пъти съм забременявала и не си спомням как беше,само помня че пак ме боляха яйчниците както преди цикъл. newsm17 newsm17 newsm17 newsm17.Моля се за всички да гушнем   ylinfant

Последна редакция: пт, 29 авг 2014, 22:07 от fraci

# 56
  • Мнения: 324
Фраци,здравей и тук  Stop
Лилилу, здравей момиче,ако това ще те успокои поне мъничко и аз съм на 2 ден след трансфер на едничко ембрионче.При мен върнаха само едно ,заради хиперстимулация и успяхме да замразим 4,но пак шушчицата е само едничка.
Аз си мисля,че ако му е писано да се имплантира,дали е само или са 3-4 ембриончетата е без значение.Важното е чудото да се случи.
А точно тези дни в нашите тела се случват чудеса   Heart Eyes
Моя тест ще е на 10-ти ден,тоест на 6 Септември,надявам се денят на съединението да ни донесе положителен тест.
А на вас силно стискам палци и после заедно да се вълнуваме от растящите си коремчета.
  bouquet

# 57
  • Мнения: 652
Хей ВиЛиЛи, добре дошла. Аз не се притеснявам, че са ми върнали само едно ембрионче, а че нямаме замразени, защото пункцията беше доста болезнена и ми се свиват вътрешностите като си представя, че пак трябва да мина през нея. В болницата, в която съм не правят пункцията с пълна упойка и си усещаш всичко. Но се надявам, че това ембрионче ще ни е късметлийско  Praynig

# 58
  • Мнения: 165
Коя е тая болница, дето прави пункция без упойка? Shocked

# 59
  • Мнения: 652
Болница в Холандия. Те ми сложиха инжекция с нещо наподобяващо морфин, но файда нямаше голяма, пак си болеше.
Може би без инжекцията щеше да е нетърпимо, не знам Thinking

Общи условия

Активация на акаунт