Дългото чакане след трансфер - 31

  • 77 535
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • България
  • Мнения: 987
ами в крайна сметка не издържах и днес следобяд направих един пиклив тест - положителен с най-хубавата втора чертичка в света Simple Smile
Много се радвам! Пожелавам ти късмет!  Hug

Успех на всички!

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Момичата, пиете ли кафе, аз вече 4 дни не съм пила, но много ми липсва  Embarassed та се чудя дали да почна с по-слабичко от утре, 5-ти ден ще ми е.

# 707
  • Мнения: 603
Аз 3-4 дни не пия никакво кафе и след това пия без кофеин, даже днес бях рано да пусна ТСН и след това закусих, пих си хапчетата и си взех 3в1.

# 708
  • Мнения: 54
Аз пия сутрин по-слабо кафе с повече мляко.

# 709
  • Мнения: 157
Момичата, пиете ли кафе, аз вече 4 дни не съм пила, но много ми липсва  Embarassed та се чудя дали да почна с по-слабичко от утре, 5-ти ден ще ми е.
Аз пия през цялото време безкофейново и безалкохолна бира вечер

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Много ме обнадеждихте  Simple Smile от утре ще си пийвам кафенце, даже ще кажа на мъжо да ми купи безкофеиново, в интерес на истината не се бях сетила за него! От утре на кафенце  Hug

# 711
  • Мнения: 203
Момичета според вас ако пусна кръвен тест днес - 6 ден от ЗЕТ...дали ще покаже? Малко съм се обезнадеждена тъй като тези дни доста се поядосвах,много нерви...и само се моля това да не е дало отражение.  Praynig Praynig

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Момичета според вас ако пусна кръвен тест днес - 6 ден от ЗЕТ...дали ще покаже? Малко съм се обезнадеждена тъй като тези дни доста се поядосвах,много нерви...и само се моля това да не е дало отражение.  Praynig Praynig
Според мен е рано, изчакай поне 9-ти ден. На 6-ти ден "hCG започва да навлиза в кръвта." и това е при трансфер на 5 дневни ембриончета.
Стиснати палчета от мен за положителен резултат!

# 713
  • Мнения: 1 416
Момичета според вас ако пусна кръвен тест днес - 6 ден от ЗЕТ...дали ще покаже? Малко съм се обезнадеждена тъй като тези дни доста се поядосвах,много нерви...и само се моля това да не е дало отражение.  Praynig Praynig
   Аз си мисля че теста ще ти е положителен,ама по-добре изчакай до 9 ден поне.

# 714
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Момичета, по-добре пийте слабо и разредено с много мляко кафе, отколкото тази безкофеинова химия  Hug

# 715
  • Мнения: 203
Момичета според вас ако пусна кръвен тест днес - 6 ден от ЗЕТ...дали ще покаже? Малко съм се обезнадеждена тъй като тези дни доста се поядосвах,много нерви...и само се моля това да не е дало отражение.  Praynig Praynig
   Аз си мисля че теста ще ти е положителен,ама по-добре изчакай до 9 ден поне.
ох чул те Господ  Praynig Praynig

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Момичета, по-добре пийте слабо и разредено с много мляко кафе, отколкото тази безкофеинова химия  Hug
И ти си много права  Hug

# 717
  • Мнения: 77
Здравейте момичета,моят трансфер беше в неделя.Надявам се този път да е успешен.

# 718
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
кофеинът от безкофеиновото кафе се извлича по химичен път и не се знае дали е по-безвредно. Безалкохолната бира е бъкана с Е-та.
Аз си пих кафе, че и по чаша бира. Днес бях на преглед и казах на док. за ужасно ниското ми кръвно и той каза - може кафе с мляко, съпроводено със закуска, да не е на гладно.

# 719
  • Мнения: 157
кофеинът от безкофеиновото кафе се извлича по химичен път и не се знае дали е по-безвредно. Безалкохолната бира е бъкана с Е-та.
Аз си пих кафе, че и по чаша бира. Днес бях на преглед и казах на док. за ужасно ниското ми кръвно и той каза - може кафе с мляко, съпроводено със закуска, да не е на гладно.

Принципно не е проблем човек да си купи "натурално безкофеиново кафе", което гарантира липсата на химия и вредни последици, както и био бира (безалкохолна). Така или иначе мисля че приемаме достатъчно вредни съставки с храната и човек небива да задълбава толкова много и да прекалява. Каквото можем да спестим на бъдещите ни дечица би било добре, но не и да става прекалено. В интерес на истината сега не ми се и пие толкова кафе, но си ми е навик сутрин и обичам аромата. а бирата е по- скоро за компания на масата или в заведение. Аз го намирам за добра алтернатива.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт