Търся подходящото пожелание

  • 4 360
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте,понеже наближава рождения ден на моята половинка и искам да му напиша нещо оригинално а не типичните пожелания... Naughty
Моя ви дайде ми идея  Praynig

# 1
  • Мнения: 1 129
Убедила съм се, че най-хубавите пожелания са написани лично от теб, лично за човекът, чиито е поводът. Независимо дали ще включиш в пожеланието нещо от хобито му, цитат от любима песен, заглавие на любима книга или каквото и да е. Но тези пожелания са най-ценни за мен.

Мъжът ми е фотограф и последно когато му писах картичка беше насочено точно в тази посока, от сорта на "желая ти през визьора на фотоапарата да виждаш само красота, в центъра на обектива ти винаги да има достатъчно светлина, кадрите ти да са пъстри и позитивни. Да си вдъхновен и творящ, обграден от най-любимите си същества".

Това в интернет няма как да го прочетеш. Затова пожелай на половинката нещо наистина лично.

# 2
  • Мнения: 25
Да страхотно е сигурно много си го зарадвала Simple Smile
самоче незнам какво да измисля защото той се занимава с външна изолация  Laughing нз каква светлина да види на стената  Laughing
Вече пробвах да го напиша но се получи само пиша-късам и в коша все нещо не ми харесва  Sad ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 129
Да страхотно е сигурно много си го зарадвала Simple Smile
самоче незнам какво да измисля защото той се занимава с външна изолация  Laughing нз каква светлина да види на стената  Laughing
Вече пробвах да го напиша но се получи само пиша-късам и в коша все нещо не ми харесва  Sad ooooh!

Е добре де, не е задължително да е свързано с работата му. Все някакво хоби има, любим филм, песен книга от която да вземеш цитат и да го свържеш с пожеланието.

# 4
  • Мнения: 25
ох съвсем ме затрудни  Laughing
ами гледа пчели, Flutter
филми не гледа Confused
чеснио казано незнам Tired Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт