Гардероб или скрин?

  • 3 688
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 573
Къде предпочитате да държите спалното бельо и кърпите? Кое е по-удобно за вас - рафтове или чекмеджета?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 977
Твърдо гардероб и рафтове.В скрина си държа бельо,чорапи,чаршафите,някои тениски.
А и гардеробът не е само рафтове,все пак има дрехи,които трябва да стоят на закачалка,според мен един дом не може без гардероб.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Адри, за спалното бельо и кърпите ползвам скрин. По-удобно ми е. В чекмеджета държа и бельото. Но имам гардероби, естествено.   bouquet

# 3
  • Мнения: 104
Адри, за спалното бельо и кърпите ползвам скрин. По-удобно ми е. В чекмеджета държа и бельото. Но имам гардероби, естествено.   bouquet

И аз така!  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 38 489
Нито едното. Харесвам малко по-високи шкафове, които имат хем вратички, хем чекмеджета като скрин. Чаршафите и кърпите са ми в шкаф. Имам и гардероби - за дрехите на закачалки.

# 5
  • Мнения: 8 892
Скрин ползвам сега и за бельото определено ми е по-удобен. За хавлии и спално бельо рафтовете в гардероба ми бяха по-практични.

# 6
  • Мнения: 2 358
И двете Simple Smile В скирна прибирам всички тениски и по-тънки спортни блузи, бельо (спално и лично) и ми е ужасно удобен, а гардероба ми е за дебели дрешки, панталони, поли .... държа гардероба ми да е с рафтове и с място за закачалки

# 7
  • Мнения: 1 073
В гардероба държа основно дрехи, които не нося в момента и всичко, което е за закачалки. Иначе скрина ми е по-удобен и дрехите, които се носят в момента са там. Бельото също е в скрин.
За чаршафи и кърпи имам шкаф с рафтове.

# 8
  • Мнения: 4 199
Не мога да си представя - или-или - специално за този въпрос.

# 9
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Нито едното, нито другото. Имам дрешник - всички стени са в шкафове.

# 10
  • Мнения: 11 088
Харесвам скринове и имам два - но за спално бельо и големи кърпи според мен те не стават, твърде малки са им чекмеджетата.
В тях държа бельо, чорапи, тениски, бански и др. дреболии. Много по-удобен ми е от гардероба за ежедневна употреба, но той също е необходим - най-вече за дрехите на закачалки, палта, а също държа на високите рафтове извънсезонните дрехи.
За спално бельо и завивки не става нито едно от двете - най-добре е ракла или специално отделение в дрешник (аз нямам, сега са в гардероба и където намеря, но някой ден това ще се промени).

# 11
  • Мнения: 4 696
И двете! Бельото предпочитам да държа в скрин , но хавлии и чаршафи - в гардероба!

# 12
  • Мнения: 1 273
И аз така. И за двете. В гардероба си държа кърпите и чаршафите, а в скрина - бельото.

Общи условия

Активация на акаунт