"Прилив и отлив" - "MedCezir-те са веч на сета, а ние в темичка -99-а"

  • 19 359
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 25 351

Внучката да си ходи, Яманко си има Пренсес.  Whistling Whistling Whistling

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
да си ходи!!!  smile3513 smile3513 Те сега ще я харесат и ще и намерят ново дизи.  Stop

# 721
# 722
  • Мнения: 27 735
Чачи Crazy Crazy Crazy Crazy пристига на сватбата  Party Party Party
Репортаж в цели..... 4 секунди
  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy


https://www.youtube.com/watch?v=xSVgya7jY2M&list=UUYnz8_FVC2 … gfHrg&index=1
http://tvarsivi.com/player.php?y=22&z=2014-08-29%2010:38:00



# 723
  • Мнения: 20 795
Самичък  Whistling Whistling .. брадатко сигурно търси сянка за джипа.  Mr. Green Mr. Green

# 724
# 725
  • Мнения: 4 522
Привет,прекрасни!
Мерси на всички за новостите!     bouquet
 newsm78 Браво на нашия екип и на нашия сериал за среброто на Корейския фестивал!!! newsm68 newsm44 newsm68
Клипчетата приготвени за корейския конкурс бяха три-с Чачо,със Сенерай и с Баръш Ф.Сигурно тях визират като причина за скарване?  Joy С Мира беше най-дълго,цели 10 мин. Wink

Скрит текст:


Кой е този? newsm78
А целувката може изобщо да не е партито край басейна,а на яхтата.Нали там ги видяхме с новата?Нищо ,че така е сглобено все едно Яман гледа към Мира на партито.

Този е Мерт  Hug а Яман целува тази на яхтата.  Peace Но Мира не е на партито.  Peace В унито изглежда да е.  Peace

Имам предвид,че изглежда да се случва на партито,а не че Мира е там. Peace

http://www.magazinkulup.com/engin-altan-duzyatan-gelini-alnindan-optu-2.html    PeaceЕнгин А.Дюзалтан.

Викиии  Hug Hug Hug май не е на партито. Не са официални, като на онези снимки.  newsm78 На 5-ти ще се разбере  Joy Joy Joy май никога досега нещата не са били такива, каквито са изглеждали на фрагмана.  newsm78

 newsm10 Просто си направихме малко гимнастика на мозъка ,предполагайки какви са възможните варианти. Laughing
 Rolling EyesСеренай как се е покатерила на тези покриви?  Party Като я гледам качена там ме хваща акрофобията. Joy

Иве,мерси за 4-сек видео! Hug Joy Joy
И бившата на Бурак Й се мярна по едно време.
Вече е обявен 51 филмов фестивал Златния портокал в Анталия от 10 до 18 октомври. Whistling Кои ли ще се борят за наградите тази година? Party Йълмаз Ердоган ще бъде председател на журито,а любимата ми перличка Сонгюл Й ще е член тази година. Whistling

Последна редакция: пт, 29 авг 2014, 21:31 от vikktory

# 726
  • Мнения: 914
Това е след целувката според мен. И нали sonra - садеже аркадашъз. А и Яман я колко виновно гледа, значи е сгафил.

# 727
  • Мнения: 4 522
По време на снимките на Мави.


 Flutter

Последна редакция: пт, 29 авг 2014, 18:52 от vikktory

# 728
  • Мнения: 25 351
 wavey wavey wavey








Taзи вечер от 22 часа ще се излъчи повторението на 38 епизод  Peace

# 729
  • Мнения: 25 351
Самичък  Whistling Whistling .. брадатко сигурно търси сянка за джипа.  Mr. Green Mr. Green

 Naughty Naughty Naughty неее, Брадатко и Чачо засега са решили да не се показват заедно, че да не ртъгнат слухове. hahaha hahaha hahaha hahaha

# 730
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 932
Самичък  Whistling Whistling .. брадатко сигурно търси сянка за джипа.  Mr. Green Mr. Green

 Naughty Naughty Naughty неее, Брадатко и Чачо засега са решили да не се показват заедно, че да не ртъгнат слухове. hahaha hahaha hahaha hahaha

Много съдържателен репортаж  ooooh! ooooh! ooooh! И аз се учудих как така Ча е изтърван сам.  Joy Joy Joy

# 731
# 732
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 932

Много хубав Чачко! Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 733
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 932


# 734
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 932


 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт