Диета+кърмене

  • 3 846
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 258
Ето ме и мен - имам да свалям цели 20 кг. - т.е. имах, щото вече свалих 5 (да се похваля  Flutter). При мен това само с ограничаване не върши работа - два дни имам воля, два дни хапвам сладко и тестено и резултатът беше нулев. Embarassed От известно време съм на Японското чудо (ако някой иска диети - имам файл с 40 броя такива - да дава имейл).

Още лятото хвърлих око на НВ ВМД, но смятах, смятах, много солено ще ми излиза само месо и свежи салати. Rolling Eyes Белинда, или някой друг, ще съм много благодарна ако може да даде някое по-така меню - дето не е с пържоли по 2 пъти на ден. Praynig

Успех момичета! Hug

# 46
  • Мнения: 6 243
Разгледайте и диетата "Южен бряг". Аз лично много я харесвам. Ето тук повече инфо на български:
http://www.standartnews.com/archive/2005/06/29/health/s4480_4.htm
http://www.eva.bg/krasota_i_zdrave/zdrave/e1872.html

А тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=ac569df277c86a9fbde2 … topic=16035.0;all сме я обсъждали. Тогава проверявах и в един форум на ЛЛЛ дори се коментираше, че става за кърмачки, но се препоръчва дасе почне от втора фаза.

# 47
Хей момичета какво става,аз за един ден съм с едно кило на долу Hug
Пия си млекце прясно,но гледам да не е в огромни количества, да е по две-три чаши на ден,спрях любимия си шпек  Thinking,но за сметка на това си взех  пуешко филенце.Никакви сладки и тестени изделия не ям,но ще видим дали ще удържа фронта Praynig.Казвайте как сте вие Grinning

# 48
  • Мнения: 4 358
Много внимавайте с НВД! Не си докарвайте зорлем проблеми, четете повече!
Има диетолози, защо не се обърнете към тях?

# 49
  • София
  • Мнения: 6 258
Хапке, мерси.   bouquet Сега ще я разгледам по-обстойно. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 547
Аз стоях 2 месеца на черен хляб, месо , малко млекце и сирене.. От 25 кг , които имам да свалям свалих 3 кг newsm45. НАправо отчайващо. Явно не мога да свалям докато кърмя и това си е. А много обичам сладко . От тестени изделия по-лесно се отказвам ама всеки ден без шоколад го усещам. И какво на края??? - 3кг #Cussing out #Cussing out
Отяайващо е при мен..Това не са 12 кг, а 22!!

Е, funny, помисли малко! Няма как да си качвала кг в продължение на 9 месеца и да искаш да ги свалиш за 5! Няма начин да стане! Естествено ще започнеш да сваляш кг, когато бебка стане на 10-11 месеца. И пак темпото няма да те удовлетворява, защото явно при някои кърмачки организмът просто задържа запасите и отслабването е доста бавно.
Аз с НВД свалих 13 кг и имам да свалям още толкова. Сега отново спазвам режима и ще видим какви ще са резултатите след 1-2 месеца.
А ти сега се отдай на дъли разходки и намали млечните и въглехидратите. Бавно и постепенно ще има ефект. Също не яж плодове. Хапвай си грейпфрут, лимон, кисела ябълка, горски плодове. И то в първата половина от деня. Суровите ядки също са позволени, а те влияят и много благотворно на кърмата.

Наслука и скорошни резултати!  Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 6 258
Аз с НВД свалих 13 кг и имам да свалям още толкова.
А за колко време ги свали?

# 52
  • Мнения: 453
Намерих чудесен фитнес на 100 м от къщи и утре почвам. Но няма да са само упражнения за корем. Трябва ли да се въздържам от упражнения с тежести за гърди? Някоя кърмачка занимава ли се с фитнес и как се отразяват упражненията за гърди върху "млеконадоя"?
Според мъж ми - нямало проблем. Но той мисли, че ако фитнеса не боли, значи няма никакъв ефект...

# 53
  • Мнения: 1 547
Аз с НВД свалих 13 кг и имам да свалям още толкова.
А за колко време ги свали?

За 3 месеца и малко. Започнах да спазвам НВД на 29 септември 2005.  По празниците, разбира се, беше страшно. Никакви ограничения  Embarassed, но качих 2 кг, после пак ги свалих и така. Освен това ходя на пилатес 2 пъти седмично.
Сега отново съм сериозна и ще видим какви ще са резултатите  Wink

# 54
  • Мнения: 524
Мерси за утехата , Смърфиетка!!  bouquet Забравих да напиша, че ходя на каланетика 2-3 пъти седмично. На обиколки се "прибирам" наистина, но килата си стоят.

МИсля си, че като спра да кърмя като прасна едно Японско чудо  ще изхвърчат едно 6-7 кила за 2-3 седмици. Понеже шреди като отслабвах за 3 месеца свалих 15 кила . На фона на този мой опит се очайвах, но тогава не кърмех, а продто отслабвах от суета Mr. Green. ТАкива стрии имам оттогава. Blush Та май е по-добре да заслабвам по-бавно ..ама самочувствието ми никакво го няма....Мацотя се с разни кремчета против стрии и сие да видим. Ще се отчета другата седмица  Laughing

# 55
  • Мнения: 2 282
Айде и аз се включвам в отбора  Simple Smile Направих си лентичка, да видим колко ще ме вбесява (или радва?) всеки път, като я видя! Изключвам сладкото и тестеното, оставам овесени ядки и пълнозърнест хляб. Лошото е, че заради бебето махнах и млечните...  Sad ще се чуем след 10тина дни!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 3 238
И аз ще се включа. Имам да свалям 6кг, но и по-малко ми стигат, само да успея да вляза в старите си дрехи. От вторник спирам всякакво сладко, бял хляб, ще караме на месо, салати, плодове, яйца. И мъжът ми ще се включи, че иначе аз ще се изкушавам. Дано кърмата не намалее. Praynig Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт