Отговори
# 435
  • Мнения: 8 533
и след като се разбудих какво следва сега Mr. Green Mr. Green hahaha
100% тематика hahaha hahaha



# 436
  • Мнения: 2 519
ох с тази песен вече ще започне да ми прилича на "бягам ти,за да ме хванеш" hahaha Mr. Green ще видим тук какво е hahaha

# 437
  • Мнения: 8 533
ами всъщност като се замисля...май няма жена,която да бяга без да иска да я хванат hahaha hahaha това е природа... Mr. Green разбира се плоско твърдение Mr. Green но винаги има доза истина дори тук Mr. Green

# 438
  • Мнения: 7 538
Тони,пак пусна духа от бутилката.... Wink

Поздрав за всички,които ще преминат през темата...

# 439
  • Мнения: 5 069
Вас ви гони и ви хваща духчето Каспър Mr. Green Mr. Green

Лека,че утре нова седмица...нов късмет..дано последния го имат и уили и химе..ели,по-малко...като се замисля.много радости и се предоставиха на госпожата..тортичката беше всъщност черешката hahaha време е за реципрочност  Mr. Green

# 440
  • Мнения: 8 533
Еми,Лека- Каспър не ни пуска hahaha за да бягаме..а и това е за ваши пол..жените когато искат нещо по бързата процедура винаги се отдръпват..да не кажа бягат Mr. Green Mr. Green

и тъй като полунощ отдавна мина hahaha
аз като гледам физиономиите на уилям от рд...си мисля,че той припева си е припявал наум hahaha

# 441
  • Мнения: 8 533
 hahaha hahaha
@ximenaNR Xime,why in your tweet,the heart is purple,not red??😄😄so cold,why??..you latino girl with hot blood and a big red heart😉

# 442
  • Мнения: 7 538
 smile3503



Скрит текст:
Искаш да те чакам дълго,
искаш да обичам бавно,
сякаш си в приказка безкрай.
Но не искам да ме спираш,
ти май още не разбираш,
че живеем само по веднъж.

Може и да няма утре
искам с теб да живея.

Припев:
Забрави за правилата.
Ще променяме играта.
Само ние ще сме важни.
Може ли някой нещо да ни каже.
Забрави за правилата
ще променяме играта.
Само ние ще сме важни.
Кой може нещо да ни каже.

Мога и да те оставя,
мога и да те забравя,
но нали сме стигнали далеч.
Давай нещо да се случи
пък каквото се получи,
че живеем само по веднъж.

Може и да няма утре.
Искам с теб да живея.

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 01:52 от iss0o

# 443
  • Мнения: 8 533
@ximenaNR you become my very good friend too and I really like u,but only as my sister😄 give us friendly or family selfie,pls🙏🙏

мъртав си...каква сестра бе...това е изказване на абсолютен гей smile3511 или на ...което е още по лошото...как ни затри мъжкото бг общество ooooh!
мой човек мога да те уверя че с подобен комплимент селфи ще гледаме през крив макарон ooooh! ooooh!
ти ни заби тотално Mr. Green сестра..като сестра я харесвал...ох реве ми се с теб,честно Mr. Green Mr. Green

# 444
  • Мнения: 7 538
Наваретко, това беше излишно...за сестрата... Sad ти я харесваш като жена....не е късно да го промениш....
Трий и наново... Wink

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 02:00 от iss0o

# 445
  • Мнения: 2 519
добре  изтрих го.,спокойничко..но какъв беше проблема обаче Grinning аз мило говорех Thinking не съм казал нещо обидно

# 446
  • Мнения: 8 533
не виж ти даже си повече от мил...спор няма...но да кажеш на една жена,че я чувстваш добра приятелка като сестра...е ултра обидно Mr. Green минимум аз други неща съм и писал...твоите сега братски набези...не се връзват с хронологията...ще я объркаме hahaha hahaha

# 447
  • Мнения: 2 519
хах hahaha добре Ромео давай ти си тогава,както трябва..не е в моята категория вече...Лека! Wink
 Wink

# 448
  • Мнения: 8 533
добре де но аз нямам пък муза...ти добре се справяше само без сестрата.. hahaha не може така...иначе съвсем ще му се охлаби кашката на уилям...трява да е стегната hahaha hahaha колкото по стегната токова по-послушно кученце...но да видим някак ще те довършвам Mr. Green

# 449
  • Мнения: 7 538
 Wink
@ximenaNR @willylevy29 I am Wiliys very closer twitter friend at first,but like and u very much no way,because I am man with very good taste

Общи условия

Активация на акаунт