Отговори
# 465
  • Мнения: 2 690
Здравейте, това за слугинажа не бих се сетила, hahaha хареса ми но какво ги е провокирало да я удостоят с това ново амплоа hahaha...сега ще има страхотна реакция Mr. Green

# 466
  • Мнения: 8 533
Здравейте, това за слугинажа не бих се сетила, hahaha хареса ми но какво ги е провокирало да я удостоят с това ново амплоа hahaha...сега ще има страхотна реакция Mr. Green
ами не е толкова грешно ако се замислиш... Mr. Green прислужницата..присъства на мероприятието винаги..но шефа няма как да се снимка с нея hahaha горе долу..налучкват го hahaha

# 467
  • Мнения: 2 690
Тони, а какво става с Химе, до колко е смекчила тона?..имам проблеми и .вчера не можах да вляза и не разбрах има ли разтопяване на леда newsm78

# 468
  • Мнения: 8 533
Тони, а какво става с Химе, до колко е смекчила тона?..имам проблеми и .вчера не можах да вляза и не разбрах има ли разтопяване на леда newsm78
Жули не знаем има ли ...или до каква степен...вчера пусна един репост от мис вселена 2013 за любов и проявяване на разбиране...но само на догадки..сме Mr. Green кой знае какво става Mr. Green

# 469
  • Мнения: 8 533
ето,че вече и Гуадалахара ще има присъствие в Реал Мадрид-Чичарито Mr. Green


# 470
  • Мнения: 2 690
Сега ви попрочетох....и доста смели намеци сте изпратили, hahaha но уви...тишина, и Шефа след РД никакъв не се появява. Thinking..пак затишие и винаги след това имаме новина...дано да е добра...вече и аз не знам какво да мисля newsm78

# 471
  • Мнения: 8 533
то пък ако аз разбирам нещо... Mr. Green особено около Химе много губя нишката често Mr. Green,вие сте жени по трябва да усещате какво как...за нас е съвсем трудно Mr. Green

# 472
  • Мнения: 5 069
и аз съм на приливи и отливи..ще го бъде няма да го бъде...ще го бъде няма да го бъде..обича ме..не ме обича hahaha hahaha




# 473
  • Мнения: 2 690
Ооо Еми, много готини снимки и ми хрумна още един кулаж...в първата снимка на мястото на дизайнера да е образа на Уили hahaha

# 474
  • Мнения: 7 538
???... Praynig

William Levy Fans
"@DetectoVerdades: "Y es que ella sólo necesitaba.

# 475
  • Мнения: 7 538
 Shocked #Crazy #Crazy #Crazy Peace

Karimy Atrian ‏@kariimyy  5m
@bulgarianpowers ???

Какво казва Карими,че ...било много категорично???  Thinking ThinkingPraynig

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 22:35 от iss0o

# 476
  • Мнения: 8 533
тоя тип започна и с карими да си пише... hahaha hahaha

тя написала един пост

...
мамка му...как го правиш да ти... smile3511
Karimy Atrian ‏@kariimyy 1m

@bulgarianpowers you too.. 💋

# 477
  • Мнения: 8 533
та да си продължа какво пишех аа да... карими написала

Karimy Atrian ‏@kariimyy 50m

Déjame; salte de mi piel... Búscate otra historia que arruinar y dale a otra mi lugar y déjame... Porque he inventado un nuevo mundo SIN TI.
оставиме на мира,махни се от мен..намери си друга история която да разрушаваш,дай на друга моето място и ме остави..защото аз съм си изградила вече свят без теб

и нашия човек и писал...
защо да бъдем така категорични hahaha hahaha не може ли да помислим пак

тя отговори с въпросителни явно пояснение иска hahaha hahaha

# 478
  • Мнения: 8 533
ама стига с тия целувки вече..тебе всичките тези те разглезиха и от уилям повече...сега само мис вселена чакам Thinking Thinking

# 479
  • Мнения: 5 069
аа щом карими му е изпратила целувка...значи не сме ядосали Химе до краен предел все още.... hahaha hahaha но съобщението и много така... Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт