Тази тема заредена е с късмет - скоро ще ни прати към отчет!-Тема 84

  • 20 066
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 241
 newsm75 newsm79 newsm28

Ха, под син прашец се наредих Simple Smile Нооо и него няма да върна. Мерси Нико!

# 676
  • София
  • Мнения: 1 757
И аз съм си взела един Клиър ама мисля да го направя чак на 6 ако до тогава не дойде лелката по принцип ми е на 27 дена и утре се пада 27 ден.Но тези отрицателните от преди 3 дена много ме разколебаха.Ще чакаме и тва е а дано тестовете да са причината да не се показват 2 черти  Praynig
Определено изчакай с този тест,може да те заблуди,ей такааа  Shocked се укокорих яка черта ама на 25 мин.  Joy ииии изчезна  Tired
Ооооооо прашляче чакай малкооо да смукна  newsm79 newsm79 newsm79 така за всеки случай,благодаря ти Нико  Hug

# 677
  • Мнения: 441
Ей затова продължавам да ви чета тайно /защото скоро няма да забременявам и няма какво да споделя съответно/!  Joy

# 678
  • Мнения: 1 185
Здравейте, сладки момичета  Heart Eyes Отдавна не съм писала и се затъжих за вас. Надявам се всички да сте добре  Hug

Да ви поръся с късметлийски прашец, тръгнал от тази тема(компания) Вие си ми оставате най-скъпия отбор на бг-мамма  babydust7 babydust7 babydust7


  newsm28 newsm28 newsm28 newsm28 newsm28 newsm57

# 679
  • Мнения: 1 421
Така е - прашеца е син, ама как яко рита  Crazy Пожелавам съвсем скоро да видите чертичките  Hug Praynig

# 680
  • Мнения: 1 234
Нико как си? Бебо?  Heart Eyes Мерси за прашеца....и да смукна докато е останал  Crazy
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 681
  • Мнения: 128
 newsm75 newsm79 newsm28
бързичко събирам     bouquet
така неискам да идва лелището утре #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 682
  • Мнения: 524
честито Sweety ஜ  Hug,хубава чертичка си имаш.
мел  Hug Praynig
на останалите  Hug Hug
шоко как си.
 NikoStorm  newsm28 newsm28 как сте с бебо.

# 683
  • Мнения: 2 660
Мелче, аз хванах бременност по-рано, но с тест с чувствителност 10 (уж). Недей се напива още, после да не се чудиш дали как да овардиш ракията от лапето.

Мечтичка, на нещо друго не гледаш ли? Ще спечеля ли от тотото? Регистрирах се и в на виваком играта - някаква печалбичка от там?

Голденче, баничката ще я уговорим преди овулацията ти... След ми е трудно дори и на мен с моите магически способности да те оплодя  Laughing

Диамантената, нямаш проблеми, и теб ще забременим... Нищо ми не трябва, само една торта след това, ама хубава.

Абе, булки, вие за Спасовден чували ли сте?  Mr. Green

О, калпазанче  Grinning Ами добре съм. Правя изследвания, вливам и пия каквото ми кажат и каквото сабя покаже. Още два месеца минимум да изкарам, за да има шанс хлебарката.

# 684
  • Мнения: 1 421
асита
Стискам палци!

Мечтичке Ванче Благодаря, че попитахте Simple Smile добре сме, малчо расте(Преди седмица беше 750 грама), а мама дебелее по-малко...Почти не остана до началото на 7я месец, а все едно вчера плахо ви показвах снимките на теста  Crazy
Имам малко по-високо кръвно и пия допегит, но ме следят и се надявам всичко да е наред.
Вие как сте?

Mademoiselle Chocolate как сте вие? Отговорила си вече на Ванчето Simple Smile радвам се и стискам палци

# 685
  • Мнения: 4 097
Взимам си и аз от прашеца, каквото е останало.

# 686
  • Мнения: 1 571
Нико, кога мина толкова време  Shocked Да сте живи и здрави, още не много и ще гушкаш слаааадко бебче  Hug   bouquet
Шокич, преди ще е, ти кога си пак отсреща?
Руми, пиши по- често, недей само да ни четеш  Hug
Асита  Praynig
Мелче, нашият гуру Мадмоазел Шоколадена беше казала, че е нормално да изчезват  Hug
Да си взема малко прашец за този месец, пък ще видим  newsm28

# 687
  • Мнения: 611
Не съм си взимала прашец - искам и аз този месец съм в играта, така, че ми трябва поне малко  Simple Smile А дано е останало и за мен  newsm28 newsm79 newsm75
Нико, Шоко - ама наръсвайте ни по-честичко моля, този месец ще е късметлийски за всички така съм казала и ще има много бременни така, че ни трябва  Mr. Green Hug Бг Звездичке не се скатавай и ти я малко вълшебна магия моля.  Mr. Green
Ииииии...пу за мен 87 тема  Mr. Green Flowers Four Leaf Clover

# 688
  • Мнения: 441
Goldengirl , ще се включвам да ви поздравявам за  EFP  Praynig

# 689
  • Мнения: 4 954
Мечтичка, мерси, че си ме сънувала, дано хване, викаш.
Ние този месец мисля, че ще го изпуснем по технически причини, но следващия може и процедура да почнем, знае ли се

Общи условия

Активация на акаунт