Тази тема заредена е с късмет - скоро ще ни прати към отчет!-Тема 84

  • 20 068
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 11 779
 babydust7 babydust7 babydust7 специален за Есенна Simple Smile и за всички останали. Малко е напоен с фракси, еутирокс, дуфастон и метформин ама пък е от сърце  Hug

Аз се връщам от преглед. Бебо е пораснал и вече отговаря на 10-та седмица, има си даже мънички краченца и ръчички и мърда, чухме и сърцето пак, лекарката каза че всичко е перфектно. Аз продължавам да карам без симптомна бременност, без почти никакво гадене, болки в гърдите или доспиване. Все си мисля че от стреса ги блокирам. След две седмици сме на ФМ и БХС. Да мине и това и вече мислим да кажем, че даже и родителите ни не знаят   Embarassed

Не съм си отдъхнала все още, много ми е нереално, но бебо си е факт и си е там. Прилича ми на момче    Sunglasses

# 691
  • Мнения: 565
Sweety тихичко и от мен честито. Дано всичко е наред от сега нататък. Предполагам какво ти минава сега през главата, но всички лоши мисли вън от главата ти. Сега е момента да се насладиш на тая втора дългоочаквана черта.
Solace и при мен и край мен все бременни и с бебета , вече са почти само бебета, бременната остана сама и се надявам да попълня намалялата бройка на бременните в скоро време, но наистина чувството е много кофти. Понякога си мисля че е точно завист (някаква благородна такава, но все пак завист) и ми е едно съвестно пък от друга страна, че са ми близки. Иначе им се радвам на дечицата, но ми е криво. И на всичкото отгоре не мога да си споделя какво ми е, защото знам , че няма да ме разберат, защото са нямали такъв проблем) пък и те си имат техни си емоции, различни от моите. Аз дори скоро споделих на майка ми че не стават нещата и то защото ме предизвика с репликата „какво чакате още” („любимата ми”) а на мен същия ден ми беше дошло и направо й се развиках, че като ми мина и й казах с малко по – нормален тон, че не става, но от тогава не пита нищо. Затова пък и сме тук мисля, да споделим, да се оплачем или похвалим. Затова и аз съм тук.
Мел съжалявам мила за теб. Аз лично съм се настроила да не правя никакви тестове докато не ми закъснее. То и закъснението никакво го няма де, което пак си е добре от друга страна. И Мел не се сърди че всички ти даваме надежда, но тя пък никога не е излишна на никой. Нали затова сме тук. Аз пиша от няколко дни и ми прави впечатление, че повечето май сте от доста време тук.
И аз да питам, защото от четене получавам различни отговори. От кога се счита първия ден на цикъла? От първото зацапване (последния месец ми цапаше 6 дни) или от първия ден на истинското кървене?
А сега отивам при док да видим какво ще правим. Освен контролната микробиология. Силно се надявам че проклетите са били причина за неуспешните опити.
Хубав ви ден двойки!

# 692
  • Мнения: 441
Eudaimonia, и аз имах почти същия момент с моята майка. След като се сгодихме и тя един път почна да ми показва там някакви прежди/плетенето й е хоби/ и чакала само да й кажа, че съм бременна - тогава замълчах, но при последвалите още 2-3 подмятания и направо й казах, че не става. Спря да ме пита от тогава. Не съм й споделяла повече по въпроса, особено че ММ няма сперматозоиди, защото знам че ме мисли.
Аз знам, че за първи ден се брои деня със същинско кървене, но последния лекар който ме преглежда ми каза, че и зацапването също било цикъл. Обърках се малко, ама си броя от същинското кървене.

# 693
  • Мнения: 656
maceto85  Hug всичко ще е наред и се радвай, че бременността ти е безпроблемна. newsm30

# 694
  • София
  • Мнения: 1 757
Eudaimonia оо мила не се сърдя,просто се извиних защото подлудих милите ми момичета тези дни с всичко покрай мен и накрая нищо,но знам че ме обичате и ми прощавате  Mr. Green
Мацето всичко така леко да е и трябва да се радваш даже че така безпроблемно минаваш  Hug

# 695
  • Мнения: 421
Привет сладурковци   bouquet
Днес сте много и сте приказливи и в настроение  Mr. Green дано да откараме така целия месец-с повече смях и повече снимки на двете чертички и бременелки, които да ни навестяват и радват  Heart Eyes  Heart Eyes
Честито на Sweety  Hug 
Мел-времето ще покаже-не се сдухвай-с теб сме   bouquet
Алоооу, гадателките-шъ ми дойде ли, няма ли да ми дойде?  Flutter този месец съм без никакви симптоми (като никога)  Mr. Green
RummyP-дано да намерите някакво решение и всичко да е по-слънчево за теб  Hug
NikoStorm-ех, къде се губиш? Wink Супер новини за бебчо  Heart Eyes как минава времето....
Маце-да си изкараш такава бременност-без гадене,болки тук-там  т.н.  Hug
Прегръдки на всички и до после   bouquet

# 696
  • Мнения: 441
Нищо няма да се оправи, Nektarina , че май даже и мъжът не е подходящ за баща.
Момичета, надявам се  Praynig, когато дойде моят ред за бебче, всяка от вас да е тук, за да чака 2-ра или 3-та рожба, а защо не и 4-та.

ПП Някой може ли да ми каже какво става с Моли? /Молина Бохеми/

# 697
  • Мнения: 19 706
babydust7 Късметлийско списъче babydust7
Скрит текст:
Klara. първи ден 25.07, предпологаема дата на О 10.08, дата на М или тест 25.08fingerscrossed
Julcy първи ден 27.07, предполагаема дата на О 11.08, дата на М или тест 26.08fingerscrossed
Atlanta_85 първи ден 01.08, предполагаема дата на О 15.08, дата на М или тест 30.08 fingerscrossed
tedi1993bs първи ден 02.08, предполагаема дата на О 13.08, дата на М или тест 01.09  fingerscrossed
Nektarina първи ден 03.08, предполагаема дата на О 20.08, дата на М или тест 02.09 fingerscrossed
*mel* първи ден 07.08, предполагаема дата на О 21.08, дата на М или тест 03.09fingerscrossed
splendichka първи ден 07.08, предполагаема дата на О 24.08 , дата на М или тест 07.09
Maya_the_bee първи ден 10.08, предполагаема дата на О 24.08, дата на М или тест 07.09
Merita първи ден 10.08, предполагаема дата на О 25.08, дата на М или тест 08.09
vitaminka първи ден 12.08, предполагаема дата на О 26.08, дата на М или тест 09.09
Mañana първи ден 17.08, предполагаема дата на О 27.08, дата на М или тест 10.09
fl0ri7a първи ден 14.08, предполагаема дата на О 27.08, дата на М или тест 11.09
Кофеин Simple Smile първи ден 12.08, предполагаема дата на О 29/30.08, дата на М или тест 12.09
Solace първи ден 16.08, предполагаема дата на О 30.08, дата на М или тест 13.09
Ransun първи ден 18.08, предполагаема дата на О 31.08, дата на М или тест 14.09
Cristi първи ден 23.08, предпологаема дата на О 04.09, дата на М или тест 16.09
МечтичкаД първи ден 16.08, предполагаема дата на О ...., дата на М или тест 17.09
Нения първи ден 25.08, предполагаема дата на О 05.09, дата на М или тест 18.09
shushulina_88 първи ден 26.08, предполагаема дата на О 07.09, дата на М или тест 21.09
Зла овца първи ден 25.08, предполагаема дата на О 08.09, дата на М или тест 22.09
teddytoi първи ден 23.08, предполагаема дата на О 08.09, дата на М или тест 22.09
Ellie D първи ден 26.08, предполагаема дата на О 09.09, дата на М или тест 24.09
Niana първи ден 29.08, предполагаема дата на О 10/11.08, дата на М или тест 24.09
Sarah Lou първи ден 03.09, предполагаема дата на О 17.09, дата на М или тест 25.09
Dzveronika първи ден 29.08, предполагаема дата на О 11/12.09, дата на М или тест 26.09
y00li първи ден 30.08, предполагаема дата на О 12.09, дата на М или тест 26.09.
Danito:) първи ден 28.08, предполагаема дата на О 12.09, дата на М или тест 27.09
Joyfull Joy първи ден 30.08, предполагаема дата на О 13-15.09, дата на М или тест 27.09
Affroditta първи ден 31.08, предполагаема дата на О 13.09, дата на М или тест 28.09.  
shinzou първи ден31.08, предполагаема дата на О 14.09, дата на М или тест 28.09
Vanesita първи ден 29.08, предполагаема дата на О 15.09, дата на М или тест 29.09
Azira_smile първи ден 31.08, предполагаема дата на О 15.09, дата на М или тест 01.10
Goldengirl първи ден 03.09, предполагаема дата на О 16.09, дата на М или тест 01.10
krasima84 първи ден 1.09, предполагаема дата на О 16.09, дата на М или тест 02.10
Estlar първи ден 27.08, предполагаема дата на О ...., дата на М или тест ....
Алия първи ден 28.07, предполагаема дата на О ...., дата на М или тест ....




pregnant Нашите успели момичета pregnant


Декември                                       Януари
@Daniella@ - на 12.12 EFP          megi_zdr - на 03.01 EFP
ZorniZZa - на 13.12 EFP             Каая - на 06.01 EFP    
Maqqq91 - на 16.12 EFP             matsutka - на 06.01   EFP
Паулина1-   на 17.12 EFP           VV - на 09.01 EFP
Lunno momiche - на 24.12 EFP     valpetga - на 11.01 EFP
                                                  molina_bohemi - на 15.01 EFP
                                                  presi1974 - 17.01  EFP
                                                  sugarpup - 20.01 EFP
                                                  desss9011 - 20.01 EFP
                                                  shantall - 23.01  EFP
                                                  Ан - 25.01  EFP
                                                  Shakazul - 31.01 EFP
                                                   Elenna - 31.01 EFP

Февруари                                       Март
Klarheit - 05.02 EFP                    Ellie_bg 04.03 EFP
Snow Queen - 10.02 EFP             адинка 05.03 EFP
Roki81 - 15.02 EFP                     Irene 08.03 EFP

Април                                             Май
darkangel-Ели - 01.04 EFP           iggiberry - 10.05 EFP
NikoStorm - 06.04 EFP                 bgzvezdi4ka - 10.05 EFP
baby83 - 07.04 EFP                     M0ni7o_ - 16.05 EFP
4erna pantera - 07.04 EFP          _Стаси_ - 18.05 EFP
vili123 - 09.04 EFP                      Mademoiselle Chocolate - 23.05 EFP    
vl81 - 10.04 EFP                         La Jolla - 26.05 EFP
                                                  koricimu - 28.05 EFP
                                                  June101 - 29.05 EFP
                                                  @Sunny@ - 29.05 EFP
                                                  AMARIA - 29.05 EFP
                                                 ˙Веси˙ - 31.05 EFP
                                                
Юни                                                Юли        
dotiraz - 01.06 EFP                     Nikol3108 - 01.07 EFP          
Kristina1989 - 15.06 EFP             Dеsɣ - 20.07 EFP
sindi_87 - 15.06 EFP                   amy_lee - 27.07 EFP
Котаранка - 19.06 EFP               maceto85 - 28.07 EFP
slunchogleda - 30.06 EFP            

Август                                          Септември                                
*карамел* - 20.08 EFP               асита - 02.09 EFP  
Christians Mum - 22.08 EFP         Sweety ஜ - 03.09 EFP



# 698
  • Мнения: 2 241
Кристи, я и аз да се включа в този списък, тъй вълшебен. Току виж свършил работа  Mr. Green
Скрит текст:
ПРМ 23.08, предполагаема О 5.09, дата за тест 19.09

# 699
  • Мнения: 2 497
Ето ме и мен - пообиколихме, отметнахме някоя и друга задачка и с нетърпение се връщам да видя дали няма още  EFP
Суити, страхотна черта  bouquet Такава съм виждала един единствен път преди години, за съжаление когато не трябваше да се появява Rolling Eyes Много се радвам за теб и стискам всички палци да изкараш една лека и прекрасна preggo с пухкав ревлив финал newsm30
Маце, ти какво искаш - да ти е зле и да не можеш да се отървеш от гадене и болки ли Shocked Я се радвай на спокойствието, че после като се появи дребосъка да имаш повод да ревеш, че нямаш такова Mr. Green
Мел, я не се сдухвай - симптоми ще ми търси, ми аз като ги намирам още от преди О какво да правя като зачезнат, а box Стягай се, стискай кълките пък ние ще стискаме палците и тая точица трябва да расте и хубавее на спокойствие, така че тъпчи матрака с перушина и не мисли за глупости Hug Тях ги остави на останалите откачалки тука - в тая връзка симптомите, дето ми почнаха още преди О се увеличават, така че се замислям дали да не почна с тестове още от 6-тия ден след половия акт Joy
Шоко, да не ме забравиш - следващата тема е моя, така че ще правя рекламации ако не съм забременяла дотогава Crossing Arms То тъкмо някъде в началото й ще се падне 6-тия ден... smile3508
Сега забелязах една закономерност във вълшебния списък - на всеки четири месеца има бум на  EFP Следователно през септември тая тема трябва да се превърне в отчетна (няма да се делим после, я newsm19)

Последна редакция: ср, 03 сеп 2014, 16:54 от Ransun

# 700
  • Мнения: 385
Ех,че хубави новини днес!
Суити,честито!Страхотни 2черти!Желая ти лека бременност до термин и здраво,хубаво бебче!
Маце,чудесни новини!Дано бременността ти е все така лека и да се радваш на пухкаво бебче на финала!
Асита,Мел никакво отчаяние!Четричките ще се покажат/потвърдят,сигурна съм!
Ванесита,не съм си следила О чрез прегледи,но ми се струва,че тук нямат такава практика  newsm78 Особено като знам колко се чака за скан!Не знам,ако си в специализирана клиника,може и да правят.За късмет при нас първият път стана на втория месец и не съм запозната с практиката при репродуктивни проблеми.Важното е,че ти дойде,имаш дата за преглед и всичко ще си дойде на мястото!Успех! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Нектаринка,не беше ли и ти за тест днес?  Praynig

# 701
  • Мнения: 4 097
maceto85, подкрепям горните постове-радвай се, че имаш безпроблемна бременност  Simple Smile , после бебчо ще я компенсира.

Аз минах през една аптека, взех за всеки случай тест, но имаха само Шуър чек... Все още се колебая дали да го правя, мисля още да почакам  Mr. Green .

# 702
  • Мнения: 1 334
Здравейте, момичета  Hug

С удоволствие се присъединявам към темата.Много отдавна пишех в Искам бебе и сега ми е особено приятно, че пак го правя.Носталгично ми стана  Heart Eyes
Имам момченце на 1 г. и 3 м. и от половин година правим опити за второ дете.Засега неуспешни.Правихме си изследвания, уж нямаме проблем.Ще видим.
Почти никой не познавам от вас, но с времето ще ви опозная.
Желая ви хубав ден и успех на всички  Hug

# 703
  • Мнения: 611
Кофеинче аз тъкмо днес бях на скан. Чаках един месец за него  ooooh! Сестрите казаха, че от репродуктивната клиника трябва да ме пращат и че може по принцип но трябва да съм регистрирана там. А на нас ни остават хормони (само за мен) 1 седмица преди следващ Ц. Като направим и тях мисля,че изпълнихме списъка и сме готови да се запътим към репродуктивната клиника. Не съм на 100% сигурна. На 16 ще разбера, тогава ще видя какво ще каже личния лекар. Hug
Атланта не се чуди много  Mr. Green Стискам палци когато решиш да го направиш да излезнат 2 чертички.  Mr. Green
Маце сигурно е бил много емоционален прегледа, браво давай все така напред, смело и без много тревоги. Всичко ще е наред  Hug

# 704
  • Мнения: 4 097
Аня, добре дошла и не се задържай много!

Vanesita, ще почакам още малко и дано е +  , да не хабя теста излишно   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт