Кои потребители са ви приятни?

  • 34 622
  • 986
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Как` Сийка , добра идея. Честно казано, последните номинации бяха скучни, поне за мен. Предимно едни и същи се номинират и избират. Но виж elfi4ka с право е печелила Златното огледало. Heart Eyes


AQUA,   bouquet

# 76
  • Мнения: 7 848
Подкрепям написаното от как'Сия с две ръце! И  по мои наблюдения, кампанийно, по номинационно време се появяват разни скелети от гардероба, някак да ги ограничим... Но едва ли ще може.

Като платени гласове по избори ми идват...

# 77
  • Мнения: 8 941
Много харесвам Как Сийка, БърдсФлу, Бърди, Лиляна, Ери, Касита, Трещерица, Тонкабонка, ЧекПлийз, Мис Джули, Таис, Янтра, Андариел.

От мъжете - Бонго, разбира се  Hug

Не винаги сме на едно мнение, дори напротив. Обаче са ми много интересни и съм научила полезни неща от тях, за което благодаря  Peace

А, пък момичетата от спортните теми и нв вм, направо ги обичам мноооого  Heart Eyes Пък в ИрПуц съм влюбена, направо  Blush

# 78
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Усещам, че уханието на номинациите витае във въздуха и всеки момент може да изтрещи.
Затова предлагам да спрем да се излагаме с тях, както беше в последните години, и да подходим малко по-сериозно.....

красавиците в Красива мама (със снимки, естествено)...

А снимките -  по бански! Тъй, ами! А не да ги получавам само на лични. Всички трябва да видят красотата!

Понеже заговорихме за хубавини, държа да кажа, че харесвам Адри - модераторката, и още Ноемврийския дъжд, и изобщо - нея.

# 79
  • Мнения: 4 892
Още от сега си давам отвод и не желая да участвам в номинации. Не искам да донеса страдания на лелеещите категорията Мечо Пух.  Laughing А и ми омръзна тоя Пух!
Иначе може и да следя номинациите. Може и не.

Куркума, ти пъ кво се прайш. Даже снимки по бурка не заслужавате, камо ли по бански.
А вас кога ще ви видим, а? А? А?!?!?!?
Мъжленца!

# 80
  • Мнения: 7 848


Куркума, ти пъ кво се прайш. Даже снимки по бурка не заслужавате, камо ли по бански.
А вас кога ще ви видим, а? А? А?!?!?!?
Мъжленца!

И аз искам! Виждала съм само Лабрадор и Вълкът с дългият... Чакаме!

# 81
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Не си права, Нино, хич не си. Показвал съм се триразово, хем донякъде обнажен, плюс портрет в сепия и шаяк от военната книжка - левент същи. И други мъже са се показвали.

# 82
  • Мнения: 4 892
Кога? Къде?! Сигурно в 4 часа след полунощ, за 10 секунди.
Бански ли, нъц!
За другите да не говорим, хич не сме ги виждали!

# 83
  • Мнения: 4 199
Добавям Лимоненото Деси, впечатленията ми не са само форумни.

# 84
  • Мнения: 22 036
Куркума, повечето от списващите тук сме "стари" потребители. На скоро попаднах на снимка от завършването на гимназия - леле, колко съм одъртяла.

# 85
  • Мнения: 794
От често посещаваните от мен темички- Еовин, Нощни очи, Lexie, kalei  Heart Eyes Hug  bouquet
От "Клюкарник" са много малко - Касита, Как Сийка, Янтра и purko88, всички други обичайни заподозрени са за другата тема  Peace

И всички потребителки в австрийската тема, с изключенине на една надувка, която вече не пише  Heart Eyes

# 86
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Благодаря!

# 87
  • София
  • Мнения: 1 345
Добавям Лимоненото Деси, впечатленията ми не са само форумни.


Абсолютно подкрепям това,много,много готин човек.

# 88
  • Мнения: 10 547
Докато още обитавам басейна и имам тен, давайте да пускаме снимките, че през зимата цветът на лицето ми става кофти, а дупето прекалено дебело. Сега поне съм се заформила като цариградско кюфте и по-ставам за пред хора.

# 89
  • Мнения: 4 199
Каси, ти си, аз съм си априори показана Grinning

Общи условия

Активация на акаунт