Кои потребители са ви приятни?

  • 34 606
  • 986
  •   1
Отговори
# 60
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Обич, не мога да забравя потребител, направил ми приятно впечатление

# 61
  • София
  • Мнения: 12 374
Обич, ти си една от потребителките, които помня с лекота, защото винаги се открояваш с интелект и финес. Пиши по-честичко   bouquet

# 62
  • Мнения: 4 292
По-скоро малко са хората, които откровено НЕ харесвам.
Симпатични са ми мацките от компроматите и литературния клуб - нищо, че рядко пиша.

# 63
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Харесвам НСЧ, Тонка ми е симпатична, Славка, Джой, Julia_21, Ери... Тези на прима виста. Има и други. Сетих се за Гери, която също харесвам. Касита ми е интересна. Понякога не я разбирам, понякога ме дразни, но винаги и чета мненията с интерес.
 На Вълка много симпатизирам.

# 64
  • Мнения: 2 052
Човек да не отиде да напазарува, ще му изгорят ушите  Blush Много ви благодаря за хубавите думи и да ви се връща доброто отношение!   bouquet

Аз лично влизам тук като изпуша. Или по-точно ако изпуша, съм в Клюкарника. Ако ме видите да творя в СО, значи тотално не знам на кой свят се намирам и имам нужда да се концентрирам за малко върху драми, които не са лично мои. Свикнах да приемам, че и другите влизат тук в такива моменти, и откакто предимно чета, сякаш разбирам по-добре някои потребителки, а от разбирането до харесването крачката е лесна.

# 65
  • Мнения: 1 416
elfi4ka, ти си знаеш, че и аз много те харесвам и си ми изключително приятна за общуване Hug Simple Smile

Цвети *, благодаря ти Simple Smile Помня те с друг ник от темата за Ужасите, мистерии и трилъри, пиши по-често Simple Smile

# 66
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Тук е много захаросано.  Twisted Evil

Повечето потребители, коите са ми приятни са от КиТ. Няма да ги изброявам поименно, те си знаят кои са.  Wink

АQUA,  Hug

# 67
  • Мнения: 7 848
Хау! Имало тема за четки? Не е ли рано за номинации?

# 68
  • Мнения: 22 036
Много са. Харесвам и хора, които са на различна от моята позиция. Много харесвам хората от три специализирани теми - градинарите, начинаещите и не толкова  фотографи и преправящите мебели. Много ми е добре във форума, чувствам се информирана за нещата в България, а и съм научила толкова много неща. Има страшно много хора, които са готови да помогнат с адекватна и полезна информация.
Хайде да изредя и едно две имена - Андариел, Таис, Касита, Трещерица, Янтра, Чек Плийз, Самурайка, Хърмаяни, Как' Сийка и още много други. Харесвах много Бояна и Богинята.
(С тези теми за номинации ли се готвим  Simple Smile)

# 69
  • Мнения: 1 788
А, темата за четките се появила.  Joy

И аз се изненадах, че AQUA отнесе толкова негативи. ...
Щото някой хора не обичат да чуват истината в суровия и ненапудрен вид, в който AQUA я поднася. Просто не им изнася.
В тая връзка аз харесвам много AQUA.

Последна редакция: сб, 30 авг 2014, 08:59 от VerdammtesMädchen

# 70
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хау! Имало тема за четки? Не е ли рано за номинации?
Загряваме. Трябва да си припомним и добрите, и лошите, че да не опущим някой.

# 71
  • Мнения: 25 646
Усещам, че уханието на номинациите витае във въздуха и всеки момент може да изтрещи.
Затова предлагам да спрем да се излагаме с тях, както беше в последните години, и да подходим малко по-сериозно.

Първо, не ми се струва редно едни такива годишни номинации да се правят през главата на "ръководството". Хубаво би било да имат по-официален вид, както са били в началото. А защо не и някакви символични награди, пък било то и под формата на ранг или аватар, както е било преди?

Второ, нека категориите да се обмислят и оформят добре, за да няма недоразумения това положителна или отрицателна категория е в крайна сметка. Ако трябва да се мине през едно предварително обсъждане и най-добрите предложения да се подложат на гласуване. И което победи, то да е.

Трето, хубаво би било някои категории да се обсъдят и гласуват в съответната група - напр. красавиците в Красива мама (със снимки, естествено), сръчните ръце в Хоби, готвачките в Готварския и т.н., а в Клюкарника да останат само по-общите категории от сорта на "тоз ма кефи, тоз ни ма кефи", липса на годината и т.н., каквито там ги измислим. Както и да се публикуват победителите от другите групи също в Клюкарника, за да може целокупното форумство да се запознае с талантливи хора, за чието съществуване може би не е и подозирало даже.

Ако сте съгласни, предлагам помощта си по организацията. (Предлагам също организаторите да бъдат изключени от номинациите за повече безпристрастност.)

# 72
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз съм съгласна.
Предлагам се за организатор на книжните номинации, но там си номинираме книги. Най-четящи и подобни нямаме нужда мисля.
За подробното обсъждане съм и против прибързването.

# 73
  • София
  • Мнения: 12 374
Down Under, благодаря, и аз те харесвам много  Hug

А каква е целта на номинациите? Питам съвсем сериозно.
Никога досега не съм ги следила, не съм гласувала и прочие.
Ще взема тази година да надникна  Wink

# 74
  • Мнения: 4 199
И аз като теб, Таис. Добре че са темите за Харесвани и Нехаресвани, че да влезна малко в час с форумските клюки Crazy Макар че сега като дочитам снощните писания, все едно е писано на кодиран език, не вдявам нищо Laughing

Общи условия

Активация на акаунт