Случи ми се нещо странно XI

  • 144 164
  • 739
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 152
Сигурно си права, Доли.
Ходих на лекар - след последната случка - преди седмица (имаше леко земетресение в района на Хасково - 2,7 ). Ами нищо - обичайно състояние ... И взе да ми обяснява за свърхчувствителност - както при силни слънчеви изригвания, които се отразявали на хора със сърдечни проблеми (то и аз си ги имам) и може би за това.
Та си мисля, че е малко странно ...

# 196
  • Мнения: 11 358
Да, и аз съм чувала, че хора със сърдечни проблеми се чувстват зле преди земетресение. Предполагам усещат някакво земно излъчване.  Hug

Вчера ми се случи нещо странно. Бях у дома сама и пишех на компютъра, станах и отидох в кухнята. Чух едно глухо "туп", но като живееш в блок някак спираш да се вслушваш във всеки шум. Върнах се и като седнах видях книга на земята. Паднала от лавица, висока на равнината на лицето ми. Нямам представа защо е паднала, тъй като тя е в стегнат ред с доста други. Освен това преди реда с книгите има около педя празно пространство на лавицата  Rolling Eyes, та ми се струва, че дори и да се е килнала /защо ли? Rolling Eyes/ трябваше да остане на тази повърхност. Нейното място си зееше като дупка от паднал зъб, а съседната до нея книга леко се бе килнала опълвайки празнината.
Книгата е строго професионална - скучан тематика, която и да се пънеш няма как да ти "каже" нещо мистериозно или предупредително.  Книгата също така не ми е била необходима дълго време и затова не е и вадена скоро.  newsm78

# 197
  • Мнения: 1 005
Не знам дали ще ви стори странно , но от няколко седмици ми се случва нещо , което за мен е странно . Със сестра ми не се бяхме виждали и чували около 1 година (по ред причини) , от известно време ,може би месец , си мислех постоянно за нея , сънувах я в различни ситуации ... изобщо акъла ми беше насочен към нея .Знаех , че няма шанс скоро да се видим и  преди 3 седмици си седя в къщи, пия кафе и в един момент получавам съобщение по скайпа - "Како прибрах се в България , ще се омъжвам !"  Shocked Тотално се шокирах , мислех за нея през последните дни , може би постоянно и в един момент тя просто ми пише , че е тук  Grinning
Другото , което се случи беше също толкова шокиращо . Преди години имах една приятелка , тук във форума се появи една тема , нещо от сорта "Търсим се " , което ме накара да си спомня за нея . Може би беше единствената близка , с която можех да си говоря спокойно и да си споделям , но по ред причини се разделихме преди 14 години . Та в тоя ред на мисли , мисля си аз за нея , чудя се какво ли й се е случило и онзи ден на профила на мъжа ми в ФБ се получава съобщение - "Здрасти , аз съм приятелка на жена ти , търся я от 14 години ! "  Shocked Втори шок , точно си мислех , колко съм нещастна , как нямам една близка душица и ...тя просто се появи от нищото , точно в този момент ! Кажете ми това не е ли странно , хора , за които си мисля да се появяват буквално от нищото . Знаех , че едва ли ще видя сестра ми в близките години , а за приятелката ми дори не мечтаех , че ще се видим някога .

# 198
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
И на мен ми се е случвало, когато мисля много за някой, който не съм виждала от безкрайно време, да се появи от някъде.

# 199
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Имах подобно изживяване и аз.
Прибирам се в България всяко лято и преди 5 години, една нощ сънувам едно момиче, от моето училище, с която заедно пеехме в хора. С нея никога не сме комуникирали извън хора и много се очудих, че я сънувах. На следващия ден, се звънна на вратата на апартамента, който бяхме наели, отворих и ТЯ стоеше пред мен. Оказа, се че е инкасаторка. Не ме позна, но аз нея да...тръпки ме побиха, защото беше много странно  Crazy

# 200
  • София
  • Мнения: 4 052
Това е новото време - наченки на неосъзната телепатия

Имах подобно изживяване и аз.
Прибирам се в България всяко лято и преди 5 години, една нощ сънувам едно момиче, от моето училище, с която заедно пеехме в хора. С нея никога не сме комуникирали извън хора и много се очудих, че я сънувах. На следващия ден, се звънна на вратата на апартамента, който бяхме наели, отворих и ТЯ стоеше пред мен. Оказа, се че е инкасаторка. Не ме позна, но аз нея да...тръпки ме побиха, защото беше много странно  Crazy
Мисля, че се е направила, че не те е познала  Peace

# 201
  • Мнения: 10 064
Случва ми се често да си мисля за някого, когото не съм виждала доста време и много скоро след това или се срещаме или се обажда. Не знам дали е странно. newsm78

# 202
  • София
  • Мнения: 255
Къпя се и изведнъж хавлията ми просто падна на пода Crazy Първата ми мисъл беше "Я, полтъргайст!  Laughing ", на шега разбира се... Както си мисля това, шампоана ми просто падна на пода, а беше на нехлъзгава равна повърхност на две-три педи от ръба. Стана ми смешно и си казах "Е, стига де!" и секунди след това падна и кутийката ми с ексфолиант, която беше на едно рафтче...  Crazy Вече сериозно се замислих какво става и дали няма земетресение, защото освен падащите предмети, изведнъж се почуствах зле - главата ми се замая все едно ми се виеше свят, почувствах се отпаднала. (Дни преди да има някъде земетресение се чувствам много отпаднала, състоянието беше подобно) Това състояние отмина за минутка, но ме остави дълбоко замислена...  Rolling Eyes Като излязох от банята казах на приятеля ми и той каза, че не е усетил никакъв трус. Изглежда нормално хавлията да е била закачена накриво, ексфолианта и той нещо да е бил сложен накриво, а шампоана...за него не знам.  Grinning Но съм убедена, че закачих халкичката на хавлията на закачалката (проверих - не се е скъсала), а ексфолианта не го бях пипала този ден, нито бях взимала нещо от около него, за да мога да го разместя. А шампоана - помня къде го оставих, в един момент просто чух "туп" и го видях на пода...  Grinning Е, сигурно има обяснение, но за мен си беше странно.  Rolling Eyes

# 203
  • Мнения: 115
Случката на Милена в банята ме подсети за едно мое преживяване преди години.
Случи се в деня, в който погребахме любимата ми баба - отгледала ме е. Тъй като има някакво поверие, че не било хубаво няколко дни да се пере, да се хвърля мръсна вода (т.е. такава със сапун), отидох след погребението да се изкъпя у братовчед ми - съседна къща, с обща врата между дворовете. Взех си душ, облякох си халата и в момента, в който отворих вратата на банята, за да изляза - плафона в банята се пръсна и стана на безброй малки парченца. Нямам спомен дали имах някакви драскотини, но съвпадението беше странно.
Често ми се случва да си помисля за някого и малко по-късно да го видя.

# 204
  • Мнения: 164
Ето една прясна случка от мен Wink

Онзи ден бях пуснала прахосмукачката да чисти и после я оставих да се зареди (става дума за роботизирана прахосмукачка).И тя още не се беше заредила изцяло,когато сама се включи,отдели се от станцията,поразходи се малко и се прибра отново да се зарежда Shocked Никога,ама никога преди не е правила така!Беше вечер и беше леко стресиращо #Crazy

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Преди около месец сънувах много странен сън - влизах в различни стаи в различни апартаменти и навсякъде имаше часовници. Часът на всички беше 5:50. Знаех, че не е хубав сън. Както и да е. Бях забравила за него до днес. На мой много близък приятел майката, която след едномесечно боледуване е починала вчера към 6 часа сутринта. Не знам, но ми се стори много странно.

# 206
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
мама точно преди да почине ми беше казала, че е сънувала как носи ръчен часовник....не обърнах внимание, защото не знаех какво значи

# 207
  • Мнения: 878
https://www.facebook.com/video.php?v=577829882272216&set=vb. … ype=2&theater

Мислите ли,че това клипче е истинско? newsm78


Аз имам много странна случка от преди една година,скоро ще се престраша да я напиша.

# 208
  • Мнения: X

Пише, че е реклама на видео игра.

# 209
  • София
  • Мнения: 255
Зачетох се в миналите теми и попаднах на мнения, свързани с викането на духове. Не помня дали съм ви разказвала за случаят на приятелят ми. Аз му вярвам, но просто ми се виждаше прекалено наивно да викаш духа на определен човек и той да се яви, ако беше толкова лесно, всички щяхме да общуваме с починалите ни близки. В предишните части на темата прочетох, че духове наистина могат да се яват, но това не са наисгина духовете на тези, които призоваваме ние, а зли и опасни неща, които само се представяли за починалите ни близки. Стана ми доста любопитно, ако някой има някакво инфо, моля да сподели тук или на лично  Hug
Накратко историята на приятеля ми, извинявам се, ако съм я разказвала вече.
Скрит текст:
Бил е тийнейджър и с негови приятели решават да викат духове чрез ключ и тетрадка. Викали духа на дядото на едното момче, оказало се, че духът отговорил правилно на всички въпроси. Приятелят ми го попитал дали може да го докосне,(или нещо такова) и усетил натиск върху себе се като от човек, друго момче поискало духът да докосне и него и също усетило все едно някой му е седнал на гърба...  Rolling Eyes
Първоначално търсех някакви други обяснения, защото, както споменах, ми изглежда доста неправдоподобно толкова лесно да се комуникира с починалите ни близки. Но откакто прочетох, че това всъщност не са те, съмненията ми към разказа на приятеля ми се разсеяха, но за сметка на това започнаха да ме полазват тръпки...
Вие имали ли сте подобни случай? Ако това не е призованият от нас дух, то тогава какво е? Защо се явява? Какво иска и защо се представя за нашият близък?  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт