Случи ми се нещо странно XI

  • 144 451
  • 739
  •   1
Отговори
# 450
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 627
Полазиха ме мравки от последното прочетено.

# 451
  • Мнения: 3 609
 Tired И мен! Направо настръхнах..и си представям горкия човечец, знаейки, че е болен как ли се е почуствал.. от вчера го мисля..

# 452
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 627
И аз...

# 453
  • Мнения: 1 788
Много мъчно ми стана за човечеца.  Cry

# 454
  • Sofia
  • Мнения: 568
Момичета, сори, ама темата супер много е затъпяла.
Пак сте почнали да пишете сънища, което е много глупаво, защото историята е за случки!
Моля Ви не разваляйте любимата ми тема!  Praynig

# 455
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Момичета, сори, ама темата супер много е затъпяла.
Пак сте почнали да пишете сънища, което е много глупаво, защото историята е за случки!
Моля Ви не разваляйте любимата ми тема!  Praynig


+1

Сънища и обучения на тема паранормалното не са ми ок. Ако някой се интересува от дадена част от парапсихологията, моля, нека си я търси онлайн, защото тук 3 страници четохме за излизане от тялото как ставало, кога се случвало, кой гледал. . .

# 456
  • Мнения: 5 641
Подкрепям горните 2 мнения - темата не е за сънища и обяснения. Много липсва Дейв Ломбардо в темата, че да пита след всеки пост - какво му е странното.

# 457
  • Мнения: 8 859
Темата се изчерпа много отдавна. Кой каквото имаше да разкаже, разказа. Истински странни неща се случват рядко. За да продължи да съществува тази тема, трябва да се пише всичко, влизащо в това понятие, или да се отбелязват "изключителни събития" като електрически повреди, които се възприемат като необичайни от технически неграмотни хора, или случайни съвпадения, каквито се случват всеки ден. Може да се реши съдържанието на темата с една анкета от заинтересованите.

# 458
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
И на мен ми липсва Дейв Ломбардо  Laughing
Особено като разказваше за "тиктакането "  Laughing
Така и не разбрахме дали е престанало.

# 459
  • София
  • Мнения: 9 777
Уау! Как досега не съм попадала на тази тема?!? Много интересна. Ще я следя! Ще ми се да имам време да изчета всичко, но на този етап прочетох само няколко поста. Ще споделя и аз нещо.

Случи се преди години. Дядо ми беше починал съвсем скоро. Бях по служебен въпрос в държавна институция. Огромен коридор с огромни картини по стените. Аз се захласнах по картините - най-малката беше приблизително с моите размери. Красив пейзаж. Напомни ми на пейзажа от картина, която висеше в апартамента на баба и дядо на времето. После си спомних някакви неща, свързани с починалия ми дядо - просто спомени, нищо кой знае какво, но изведнъж докато си спомнях, сякаш някой ме издърпа на една страна в противоположната страна на коридора, където нямаше картини, а врати. Огледах се, но най-близкия до мен човек беше на друия край на коридора, нямаше как да е той. Продължих да вървя покрай вратите и да търся вратата на стаята, към която съм тръгнала, а сед секунди на мястото, на което стоях и гледах въпросната картина, тя се стовари с трясък на земята и се разлетяха парчета от рамката. Ако все още бях там, със сигурност щях да пострадам сериозно. Може би просто случайност, но странна случайност според мен.

# 460
  • Мнения: 25
Странни съвпадения са ми се случвали доста често,но  това което искам да ви разкажа е свързано със смъртта на дядо ми и още не мога да намеря логично обяснение.Дядо ми почина преди  осем години,преживях го много тежко и месеци наред го сънувах почти всяка вечер.Нощта преди да се изнасят 40 дни от смъртта му реших да спя на неговото легло.Те с баба ми живееха в пристройка до къщата,като предверието се ползваше за кухня.Аз си легнах рано и плачейки съм заспала,а в кухнята бяха се събрали близки жени,който готвеха за следващия ден.Събудих се от ритмично почукване,погледнах си телефона и видях,че е 3 след полунощ.Огледах се и видях,че на другото легло е братовчедка на дядо ми,тя ми каза ,че преди малко са приключили с готвенето.Чуваше се ритмично почукване по три пъти,аз станах да видя,че се чуваше от шкафа отсреща.Тя ми каза,да не се страхувам,че това било мишка,но аз бях сигурна,че не е мишка,а дядо ми.Станах,отидох до тоалетна,върнах се ,но чукането не преставаше,докато заспах все го чувах.На другия ден старите баби казаха,че дядо ми е дошъл да се сбогува с мен...

# 461
  • София
  • Мнения: 11 528
Момичета, сори, ама темата супер много е затъпяла.
Пак сте почнали да пишете сънища, което е много глупаво, защото историята е за случки!
Моля Ви не разваляйте любимата ми тема!  Praynig


+1

Сънища и обучения на тема паранормалното не са ми ок. Ако някой се интересува от дадена част от парапсихологията, моля, нека си я търси онлайн, защото тук 3 страници четохме за излизане от тялото как ставало, кога се случвало, кой гледал. . .
Подкрепям, и отдавна направих забележка, но ме скастриха, видиш ли, как може, дай да сме го превърнели в съновник!

# 462
  • София
  • Мнения: 2 114
Попаднах на нещо интересно за съвпаденията.
http://webstage.bg/liubopitno/1163-nai-strannite-savpadeniya-v-s … ata-istoriya.html

# 463
  • Мнения: X
Здравейте. Аз имам доста добра интуиция и от няколко години сънувам много реални неща, предсказания и хора близки, преди да умрат.

Истината е че никой не ми вярва в къщи. А една гледачка каза че е защото са ми наляли външната врата с вино и пръст от гроб и затова сънувам умрели.

Другото което силно ме интригува е че винаги когато някой реши с мен или без да тръгне за някъде на гости, при други хора, аз знам вътрешно дали ще има някой там или ще има ли смисъл да пътуват.
Не един път когато майка ме е молила да отида с нея и казвам че няма да има смисъл. Тя се ядосва и после се връща и казва че наистина е нямало никой там където е отивала  и съм права. И все пак не ми вярва за сънищата.

Един път почти на 20 мисля че бях се бях скарала жестоко с нашите и ме обидиха, че не е трябвало да се раждам. Тръгнах към 15-етажен хотел с мисълта да запазя стая на последния етаж и да скоча. Миг преди да пристигна с сълзи на очи мислех за прабаба ми която много ме обичаше и аз нея и я гледахме на легло 12 години. Попитах я на ум защо те ме мразят.
Преди да влезна в хотела усетих че някой ми развя косите-сякаш топло ме погали по главата. Усетих енергия и студ. Нямаше вятър за да мисля че е вятъра.
И до днес вярвам или е била баба или Богородица или моя ангел хранител. Отказа ме ---който и да е.
Прибрах се.

Имам много силна вяра в Исус. Най-много се моля на Св. Богородица и  на светиите Николай и Мина.

Имам силен сън когато се бях обезверила и мислех че никой не ме обича. Св. Николай чудотворец го сънувах и сега смятам че и той ме закриля. Имам икона в къщи.

Една вечер наскоро след като прочетох една книга как да общуваме с ангела си хранител преди лягане се помолих да ми помогне със съвет и да ми каже как да не се карам с родителите ми и да ме напътства по един наболял въпрос. Точно преди да заспя нещо между привидение и сън се появисияйна бяла светлина и жена с красива руса коса и бели дрехи и започна да ми обяснява да не се карам с нашите, че ме обичат, но просто не могат да изразяват чувства.

Почувствах се много добре. Казах си -един път да усетя че някой ме пази.

Да ви кажа и една също истинска но страшна история.
В селото на баба ми-където баща ми е роден, свекървата на баба е била много лоша. Имал е дядото 2 деца, но са били болнави от туберкулоза мисля че беше. Тя няколко пъти е казвала на дядото че не иска да се грижи за тях.
Аз винаги когато минавам през плевнята и една стара къща преди нашата се ужасявам, отвътре ме изпълва студ и страх. Разказах на баба и тя каза че именно там свекърва и е убила двете деца като ги е удушила. Няма да повярвате, но никога повече не минавам там сама. Усещам техния страх явно.
Ако има интерес макар че е спам ще разкажа няколко сънища следващия път които са се сбъднали.  bouquet

# 464
  • Мнения: 11 535
Интересувам се от квантова синхронизация, техники за медитиране, алтернативно лечение и пр. От няколко седмици забелязвам все по-отчетливо следното: чета текст на компютъра, паралелно слушам телевизия. За половин час имам поне 5 съвпадения на думи от двата източника. Какво означава това според вас? Дали не отдавам значение на нещо, което е банално и незначително? Случвало ли ви се е и на вас?
случва ми се...но при мен се получава когато разговарям с някой и едновременно работи и телевизора,някои от репликите съвпадат като отговори на това което някой от нас е казал или ще каже....

 Hug

Идеята ми е дали трябва да се замислим над самите думи/фрази, дали нямат някакъв смисъл за нас? Примерно ако цял ден сме в дилема, дали съвпаденията не са случайни и ни насочват  съм верния избор? Нали казват, че случайности няма.. А самият факт, че обръщаме внимание на тези съвпадения вече говори, според мен, за нещо не-случайно, дано съм ясна Simple Smile

Шизофренията има такава симптоматика.  newsm78
Болните често чуват мислите и думите си по телевизията, радиото, написани във вестници и книги  newsm78 После започват да мислят, че някой ги наблюдава, преследва ...

За съжаление не се шегувам ...  Confused

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт