Случи ми се нещо странно XI

  • 144 203
  • 739
  •   1
Отговори
# 480
  • Sofia
  • Мнения: 26 400
Вместо запис, да напиша какво ми се случва от скоро. В началото на съня, тъкмо съм се унесла сладко и издавам звук Ъ. Стряскам се и се будя. На някой да му се е случвало и какво ли означава?  newsm78
не е нещо странно Naughty и няма обяснение

# 481
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
За мен е супер странно. Разбрах за още две момичета на които се случва, но няма обяснение. Както и да е. Тогава просто запис.  Peace Може би се разказва само за сънища и призраци тук?

# 482
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
За мен е супер странно. Разбрах за още две момичета на които се случва, но няма обяснение. Както и да е. Тогава просто запис.  Peace Може би се разказва само за сънища и призраци тук?


Сънища - не Peace

# 483
  • Мнения: 5 173
Идеята е много добра, но дали имат право да предоставят тази информация  Confused  Разбира се - човешкото надделява  Hug
На мен са ми давали, че и по телефона. Става дума за др град и санаториум, ние, с майка ми, го посещавахме за пета поредна година и се познавахме с целия персонал по физиономия. Та, исках адреса на една любов... да си го имам. Лапешка му работа, но ми дадоха адреса му.

# 484
  • Мнения: 202
Изключително интересна ми е темата, макар че не мога да споделя странни преживявания.
И вместо запис, да споделя някой неща за т.нар. отскоро "Вампирска сватба", която пробуди интерес сред вас. Клипчето "Ничия земя", която беше споделено тук, наистина е направено доста интересно и зловещо. А, всъщност не е толкова страшно там. Първо да кажа, че е Каменната сватба (както го знаем всички) е в близост до с. Зимзелен, не толкова до с. Скалище, което не изключва във второто село да се случват странни неща. Легендата, която аз знам от малка за Каменната сватба е, че на това място е имало сватба и обичая е бил, че който зърне булката, ще бъде вкаменен. Духнал силен вятър и отвял воала на булката, така всичките сватбари се вкаменили. Никога не съм чувала за истории с вампири и т.н., за което малко се дразня, че размиват старите предания и легенди. Не, че им вярвам, била съм там и тези скални образувания изобщо не приличат на вкаменени хора, може би само две фигури, които ги представят за булката и младоженеца, но те са далеч от нормалния човешки ръст. Просто легенди. А реално Източните Родопи преди милиони години са били дъно на море и от там реално са тези скални образувания. Няма нищо страшно в мястото, ако имате възможност го посетете и се насладете на красотата, без излишни страхове и задни мисли Simple Smile

# 485
  • Deutschland
  • Мнения: 5 432
А реално Източните Родопи преди милиони години са били дъно на море и от там реално са тези скални образувания. Няма нищо страшно в мястото, ако имате възможност го посетете и се насладете на красотата, без излишни страхове и задни мисли Simple Smile

Интересно! Не знаех и ме е срам от този факт. Никога не съм посещавала Родопите, била съм само в едно село, където се събират Рила, Пирин и Родопите. Невероятна красота!

# 486
  • Мнения: X
В Родопите е по -красиво -там има друга атмосфера - нещо различно е .
 Още като дете бях на летуване в Бачково и хижа Марциганица и ми е свежо всичко в паметта.

# 487
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Момичета, последните 5 страници много голямо отклонение стана Confused

# 488
  • Sofia
  • Мнения: 567
Направо цялата тема стана мазало ... то не бяхя сънища, не бяха легенди, не бяха заспиване и Ъ-канета ... аре да почнем и за рецепти и козметика да си говорим.
Темата е за страшни случки, сблъсъци с отвъдното, необясними неща, духове, вампири, караконджоли, а не за странни съвпадения, сънища и олигофрении ... просто се чудя някои хора ... айде да не изгрубявам допълнително.  Sick

# 489
  • Sofia
  • Мнения: 26 400
аз чакам да споделят как са изкарали нощта смелчаците,които щяха да преспят в една тайнствена и загадъчна местност...дано всичко е било наред Thinking

# 490
  • Мнения: 4 696
Направо цялата тема стана мазало ... то не бяхя сънища, не бяха легенди, не бяха заспиване и Ъ-канета ... аре да почнем и за рецепти и козметика да си говорим.
Темата е за страшни случки, сблъсъци с отвъдното, необясними неща, духове, вампири, караконджоли, а не за странни съвпадения, сънища и олигофрении ... просто се чудя някои хора ... айде да не изгрубявам допълнително.  Sick
чакай ся малко, заглавието е "Случи ми се нещо странно ", а не страшно! Не виждам проблем да се пишат и странни съвпадения. Не може всички истории да са ти интересни, не е задължително всички да те забавляват!

# 491
  • Мнения: 5 508
Направо цялата тема стана мазало ... то не бяхя сънища, не бяха легенди, не бяха заспиване и Ъ-канета ... аре да почнем и за рецепти и козметика да си говорим.
Темата е за страшни случки, сблъсъци с отвъдното, необясними неща, духове, вампири, караконджоли, а не за странни съвпадения, сънища и олигофрении ... просто се чудя някои хора ... айде да не изгрубявам допълнително.  Sick
чакай ся малко, заглавието е "Случи ми се нещо странно ", а не страшно! Не виждам проблем да се пишат и странни съвпадения. Не може всички истории да са ти интересни, не е задължително всички да те забавляват!

Така де, странно! В последните страници има 1-2 странни случки и всичко останало е извън темата. За ъ-кането на заспиване щях да се задавя от смях, ама че и още две приятелки ъ-кали. Много странно.

# 492
  • Мнения: 1 943
Аз също го чувам тоя "шум", така нареченото "ъкане". Нямам идея защо и откъде се взима, но е сякаш някой внезапно ти вика в ухото. И не само на заспиване, но предимно. Не съм търсила обяснения и не мисля че е свръхестествено, но си е странно, факт!

# 493
  • Мнения: 64
Привет на всички тук!
Попаднах случайно в темата и попрочетох няколко теми назад. Реших да се включа и аз при вас с една от моите истории:
Така... ще ви разкажа за някои мой преживявания, запомнящи се до живот... или напомнящи ми за него...
Когато бях дете, не повече от 10-12г сънувайки, преживях нещо, което и до ден днешен е едно от най-силните и емоционални за мен събития... Усещането по време на съня, а и след него не мога да го опиша с човешки думи...
Сънувах, че вървя по старовремска калдаръмена улица, пуста.... с мен вървеше монах, лицето му не се виждаше, аз се наблудавах от горе как вървя с него.
Той ме развеждаше из този замръзнал във времето град...
Доближихме до една ниска каменна къща, която е на самата улица, с покрив от плочи.... Усещането, което изпитах тогава е някаква силна емоция, не мога да се изразя с думи, неизпитвана до тогава, а и след това.... знаех къде отивам, монахът ме развеждаше из града и ме заведе да видя моя ДОМ
знаех го, преди да отвори вратата и да ми го каже, сърцето ми го знаеше.... а усещането да се завърнеш вкъщи... дори и за един сън време е неописуемо...
Аз знам, че пак ще се завърна там, някой ден.
Това е много емоционален спомен от миналото ми, който просто съпреживях в един мой сън, не ме питайте, защо съм сигурна, аз знам че е така...

Някой имал ли е подобни преживявания и какво мислите по отношение на моя сън, ще се радвам да споделите...

# 494
  • Мнения: 8 810
Много хора са имали подобно преживяване, това не е сън. Явно не си чела темата, нито други по-назад. Щеше да прочетеш, че не трябва да се пише за АП, защото са извън зададеното заглавие. Не мога да споделя какво мисля за написаното от теб. Ако някой реши да отвори тема за астрала, тъй като почти всеки трети описва такова преживяване, тогава ще получиш отговори. На мен не ми се занимава със започване на такава тема, да кажа предварително.

Общи условия

Активация на акаунт