Случи ми се нещо странно XI

  • 144 296
  • 739
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 11 416
Моята баба е била близначка. За съжаление другото момиченце не оживява при раждането. Майка им е искала да ги кръсти Мария и Маргарита /предполагам, че само тя си е знаела това/, но оживяла само Мария. Всички обаче викаха на баба Маргарита. Някак не помнеха, че е Мария и и бъркаха името. Преместила се в града от селото си, но и до ден днешен запознава се с някого, представя се като Мария, а те я наричат Маргарита. Всички приятелки и викат Марга. Само майка й и мъжа й никога не са бъркали името и.
Най-странното е, че майка ми като била малко момиченце един ден по детски и обяснявала, че тя не се казва Мария, че и е грешно името  Confused Но също тогава обяснявала, че и нейното истинско име е друго  Wink

# 466
  • Мнения: X
Здравейте. След като чух този разказ ще ви разкажа за моята приятелка която е гледачка. Отиваме на балнеосанаториум и засичам често една жена. С операция. Заговаряме се случайно.
След около половин година или една в една болница в София срещам жена която много приличаше на онази от Павел Баня.
На коридора и казвам защо не ме познава, че сме били заедно.
Тя се сеща причината и започва да ми разказва.
Когато майка и ги е родила лекарят най-вероятно е взел еното дете защото е бил бездетен. Един път в болница в София Марияна-сестрата с която съм приятелка е наречена с друго име.

Тя се сеща отново че има сестра, но са казали, че е починало. Дори не са дали детето.
Беше ми много странно. И до днес се опитваме да ги срещнем. Да уточня че Марияна е от Пловдив, а сестра и е от София. Grinning

# 467
  • Sofia
  • Мнения: 26 514
Има група във Фейсбук за откриване на изчезнали хора.
Наскоро две сестри близначки се откриха.Даваха ги по тв,едната не е знаела дори че има близначка,другата разбрала от осиновителката си,двете били осиновени в различни градове.

# 468
  • Мнения: 5 580
Здравейте. След като чух този разказ ще ви разкажа за моята приятелка която е гледачка. Отиваме на балнеосанаториум и засичам често една жена. С операция. Заговаряме се случайно.
След около половин година или една в една болница в София срещам жена която много приличаше на онази от Павел Баня.
На коридора и казвам защо не ме познава, че сме били заедно.
Тя се сеща причината и започва да ми разказва.
Когато майка и ги е родила лекарят най-вероятно е взел еното дете защото е бил бездетен. Един път в болница в София Марияна-сестрата с която съм приятелка е наречена с друго име.

Тя се сеща отново че има сестра, но са казали, че е починало. Дори не са дали детето.
Беше ми много странно. И до днес се опитваме да ги срещнем. Да уточня че Марияна е от Пловдив, а сестра и е от София. Grinning

Първо нищо не разбрах и второ кое му е странното?

# 469
  • София
  • Мнения: 7 673
Разбира се. Срещнала е явно две сестри-близначки, които реално не се познават.

По темата. Не че е кой знае какво, ама имах забавно съвпадение. Четях си нещо за Бербатов в нета и си отварям пощата. Мислех си, че сигурно баща ми ми е писал. /живее в чужбина. Отворих и наистина ми беше писал. Беше ми изпратил статия за Бербатов.  Laughing

# 470
  • Мнения: 5 580
Разбира се. Срещнала е явно две сестри-близначки, които реално не се познават.


Аз не разбрах. Коя е Марияна, коя е приятелката-гледачка и коя е жената от балнеосанаториума? Коя е тази, която се сеща отново, че има сестра? Както и да е, историята на две разделени сестри-близначки не е изобщо странна - трагична, драматична, но не и странна. Влизам в темата, когато видя нов отговор, за да прочета нещо странно, защото по-напред са описани наистина странни случки, а напоследък е само спам.

# 471
  • Мнения: X
Извинявайм се на последната дама. Странното бе че заради мен Марияна близначката направи връзката че има наистина сестра близначка и аз ипомагам да я търсим. Но след като не разбирате няма да пиша повече за случая.

 Peace

# 472
  • Мнения: 1 003
Марияна ли е била в санаториума или близначката? Имам нещо на предвид.

# 473
  • София
  • Мнения: 7 673
Разбира се. Срещнала е явно две сестри-близначки, които реално не се познават.


Аз не разбрах. Коя е Марияна, коя е приятелката-гледачка и коя е жената от балнеосанаториума? Коя е тази, която се сеща отново, че има сестра? Както и да е, историята на две разделени сестри-близначки не е изобщо странна - трагична, драматична, но не и странна. Влизам в темата, когато видя нов отговор, за да прочета нещо странно, защото по-напред са описани наистина странни случки, а напоследък е само спам.
Странно е, че е срещнала и двете на различни места и е станало ясно какво се е случило.
На мен ми е интересно и, ако има развитие по случая, много ще се радвам да прочета за него.  Peace

# 474
  • Мнения: X
Благодаря Ирина, Лия май само вие се заинтересувахте. Да първо съм срещнала близначката, която се издирва. За съжаление Мери сме я регнали в онова предаване и сайта за търсене на сестри. Отговори още няма. Най-гадното е че втори път ходих в ПV Баня и не я засякох жената...Търсихме я със снимки но никой не я позна.

# 475
  • Мнения: 560
Вали дъжд. Излизам от  Мола. Пресмятам..че ако вървя до трамваите...с тези високи ботуши..и торби.. и дъжд...и че ми трябва такси. Ама вече съм подминала стоянката. Трафик, 18.30,понеделник , дъжд,всички коли само светят, не се движат..сега да си викам такси..пък и да го чакам, всички които минават са заети, ясно ще се връщам до стоянката. И получавам смс- имате кола след 2 минути - от  фирма, която не ползвам за таксита. И не съм звъняла.
Отивам до стоянката, качвам си се на едно такси, след  5 мин звъни телефона- колата ви чака..викам ама къде;)  объркали телефона. С една цифра. Явно толкова много исках такси веднага;)

# 476
  • Мнения: 6 417
Благодаря Ирина, Лия май само вие се заинтересувахте. Да първо съм срещнала близначката, която се издирва. За съжаление Мери сме я регнали в онова предаване и сайта за търсене на сестри. Отговори още няма. Най-гадното е че втори път ходих в ПV Баня и не я засякох жената...Търсихме я със снимки но никой не я позна.
В санаториума не правят ли регистрация на пациентите? По датата лесно ще се открие, а и дори да е сменена рождената дата, едва ли ще има много пациентки, родени около нея.

# 477
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Идеята е много добра, но дали имат право да предоставят тази информация  Confused  Разбира се - човешкото надделява  Hug

# 478
  • Мнения: 1 003
Идеята е много добра, но дали имат право да предоставят тази информация  Confused  Разбира се - човешкото надделява  Hug
Само с разрешение на директор или с вътрешен човек.

# 479
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Вместо запис, да напиша какво ми се случва от скоро. В началото на съня, тъкмо съм се унесла сладко и издавам звук Ъ. Стряскам се и се будя. На някой да му се е случвало и какво ли означава?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт