Как да постъпя?

  • 3 232
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 14
Здравейте,имам малък проблем.Синът ми който е на 8 ми поиска някакви си слушалки марка Beats by Dre и му ги купих.Бяха около двеста лева.Сега ми поиска Samsung Galaxy S5 и нямам против да му го купя,но си има iPhone 5c и се чудя дали да му купя. Дайте съвети какво да правя.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 344
Купете му телефона на детето...
Айфона го продайте,предполагам след месец-два като излезне новия Айфон 6,ще трябва да му го купите него.
На децата трябва да бъдат удовлетворени всички прищявки,независимо на каква цена...нищо,че не разбирам възпитателната цел на това щение.

# 2
  • Мнения: 14
Ами,смятам да му го купя и съпруга ми е съгласен.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 344
Щом и съпруга ви е съгласен,защо питате нас?

# 4
  • у дома
  • Мнения: 7 145
Ами,смятам да му го купя и съпруга ми е съгласен.
Ами тогава защо ни питаш нас и пускаш тема  newsm78
Много ми е инетерсно като за 10-тия си РД ти поиска истински самолет ,пак ли ще му го купиш Thinking

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да не би да се чувствате гузни заради онази история, когато ви е хванал?

# 6
  • Мнения: 14
Да не би да се чувствате гузни заради онази история, когато ви е хванал?
Да Embarassed

# 7
  • Мнения: 636
После като порасне и стане някое келеме, да не започнеш да пускаш теми : Къде сбърках и какво да правя сега ?  Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 1 344
Да не би да се чувствате гузни заради онази история, когато ви е хванал?

Я,тука има история някаква...

# 9
  • Мнения: 3 031
И защо сте гузни? Хванал ви да правите секс, много важно. Да му бяхте обяснили какво правите вместо да му купувате каквото си пожелае.

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тогава си купете ключ, а на детето книги, да се образова. С тези телефони ще стане същото като вас и ще пуска тъпи теми във форумите.
Да не би да се чувствате гузни заради онази история, когато ви е хванал?
Да Embarassed

# 11
  • Мнения: 14
Ние го обичаме и той трябва да получава каквото иска

# 12
  • Мнения: 111
Вие добре ли сте?Всичко трябва да си има граници!Не може едно дете каквото си поиска да му се купува,колкото и пари да имат родителите!Къде остава възпитанието тогава?Именно заради такива родители като вас и разлигавените им деца страдат останалите!Един ден наистина ще ви блъска в главите,като ви поиска и пари за наркотици,пак ли ще му давате?Бей....направо,нямам думи! #2gunfire

# 13
  • Мнения: 14
Моето дете няма да бъде наркоман и съм сигурна.

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моето дете няма да бъде наркоман и съм сигурна.
Ако поиска, нали го обичате. Трябва да му дадете.

# 15
  • Мнения: 3 031
Ние го обичаме и той трябва да получава каквото иска
Това ми звучи като провокация Wink Ако пък е истина, то вие сте пълни шматки.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 344
Ние го обичаме и той трябва да получава каквото иска

  smile3501

На моя син му купих телефон за 44лв.,ама така е като не го обичам достатъчно  Tired

# 17
  • Мнения: 636
Моето дете няма да бъде наркоман и съм сигурна.

Защо ?! Защото ще му купуваш всичко което иска, при условие да не става наркоман ли ?  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 231
Мога да кажа само едно: "Децата успешно могат да манипулират родителите си. МОЛЯ,не се поддавайте".След като има предистория и се чувствате гузни той го е усетил,и сега ще иска да задоволявате капризите му. PeaceИ "трябва да получава каквото иска' го премислете,защото има последствия.А децата трябва да са наясно с границите на позволеното. Peace

Последна редакция: сб, 30 авг 2014, 11:29 от АGlAIS

# 19
  • София
  • Мнения: 3 390
И защо сте гузни? Хванал ви да правите секс, много важно. Да му бяхте обяснили какво правите вместо да му купувате каквото си пожелае.
Голяма работа станала! Нито е първото, нито последното дете, хванало родителите си да правят секс!

# 20
  • Мнения: 780
Съгласна  с останалите дами  Peace
По-добре му обяснете за "птичките и пчеличките", какво е това дете да има слушалки за 200 лева и телефон за 500  Shocked
С тези пари образованието ще му платите,или както беше казала и  Лилянa ,по -добре книги му вземете,аз нямам толкова скъпи вещи ,а за дете  newsm78
ПС:точно такива родители познавам,за които говорите,които даваха от свободия всичко на децата си ,и сега не ме питайте на 27 години как изглеждат  ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 28 595
Ох, ваканцията няма ли да свършва?

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Поредния мамин златен, който ще бъде издържан от родителите си до пенсия, защото е прекалено велик да работи.

# 23
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Тук пързаляме ли се?
Питам си само.

Пък ако не...

То момичетата са написали каквото трябва ама да вметна само, че няма как да сте убедена, че презадоволен няма да стане наркоман.

Ай със здраве.

# 24
  • София
  • Мнения: 10 825
Здрасти, тролче. Синът ти прочете ли вече поредицата "Здрач", която му подари за 8-мия РД?  Sunglasses

# 25
  • Мнения: 248
Ние го обичаме и той трябва да получава каквото иска
Хахахаха, това си е чиста провокация. Няма нормални хора, които да се изкажат по този начин. Дори тези, които правят такива неща за децата си не говорят така... по- скоро се изразяват с думи, като: ами имаме възможност, ще му купим, но ще обясним, че не може да е всеки път така.
Не, че това е добра алтернатива, но написано от авторката си звучи като чиста пързалка

# 26
  • Мнения: 1 005
 Laughing Каква е идеята на темата ? Вие питате дали да купите скъп телефон на детето си , при положение , че явно нямате проблем да го направите !?  ooooh! Ми купете му на детето , кои сме ние да ви казваме да не му купувате ! Ми нали то ще страда горкото , ако не му вземете , заради лошите лелички от бг-мама . Как да си сложи човек такъв грях на душата !?  Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 38 523
Това ако не е пързалка!

# 28
  • Мнения: 628
Я да видим колко ще се попързаляме Wink  Popcorn beer

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ами правете се, че се пързаляте, де. Да видим детето още какви може да ги съчини.

# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Наистина има хора, които задоволяват подобни безумни желания на "обичаните си деца". Въпросът за самолета и аз съм го задавала. Отговор няма. Поне не смислен такъв.

Ако не е пързалка, начинът на мислене и изразяване напълно обяснява защо го правят.

# 31
  • Мнения: 3 819
Защо залъгвате детето като му купувате тези масови телефони?
Утре ще разбере,че е можело да му вземете Vertu Limited edition и предполагам,че ще се почувства дълбоко обидено!
Не се излагайте...
 Whistling ooooh! Whistling

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 493
По-скоро ми се струва,че се опитваш да ни покажеш колко пари имаш.Пубертетска история  ooooh!

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Или колко си мечтае да има.

Общи условия

Активация на акаунт