Как да постъпя?

  • 3 226
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 031
Ние го обичаме и той трябва да получава каквото иска
Това ми звучи като провокация Wink Ако пък е истина, то вие сте пълни шматки.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 344
Ние го обичаме и той трябва да получава каквото иска

  smile3501

На моя син му купих телефон за 44лв.,ама така е като не го обичам достатъчно  Tired

# 17
  • Мнения: 636
Моето дете няма да бъде наркоман и съм сигурна.

Защо ?! Защото ще му купуваш всичко което иска, при условие да не става наркоман ли ?  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 231
Мога да кажа само едно: "Децата успешно могат да манипулират родителите си. МОЛЯ,не се поддавайте".След като има предистория и се чувствате гузни той го е усетил,и сега ще иска да задоволявате капризите му. PeaceИ "трябва да получава каквото иска' го премислете,защото има последствия.А децата трябва да са наясно с границите на позволеното. Peace

Последна редакция: сб, 30 авг 2014, 11:29 от АGlAIS

# 19
  • София
  • Мнения: 3 390
И защо сте гузни? Хванал ви да правите секс, много важно. Да му бяхте обяснили какво правите вместо да му купувате каквото си пожелае.
Голяма работа станала! Нито е първото, нито последното дете, хванало родителите си да правят секс!

# 20
  • Мнения: 780
Съгласна  с останалите дами  Peace
По-добре му обяснете за "птичките и пчеличките", какво е това дете да има слушалки за 200 лева и телефон за 500  Shocked
С тези пари образованието ще му платите,или както беше казала и  Лилянa ,по -добре книги му вземете,аз нямам толкова скъпи вещи ,а за дете  newsm78
ПС:точно такива родители познавам,за които говорите,които даваха от свободия всичко на децата си ,и сега не ме питайте на 27 години как изглеждат  ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 28 592
Ох, ваканцията няма ли да свършва?

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Поредния мамин златен, който ще бъде издържан от родителите си до пенсия, защото е прекалено велик да работи.

# 23
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Тук пързаляме ли се?
Питам си само.

Пък ако не...

То момичетата са написали каквото трябва ама да вметна само, че няма как да сте убедена, че презадоволен няма да стане наркоман.

Ай със здраве.

# 24
  • София
  • Мнения: 10 825
Здрасти, тролче. Синът ти прочете ли вече поредицата "Здрач", която му подари за 8-мия РД?  Sunglasses

# 25
  • Мнения: 248
Ние го обичаме и той трябва да получава каквото иска
Хахахаха, това си е чиста провокация. Няма нормални хора, които да се изкажат по този начин. Дори тези, които правят такива неща за децата си не говорят така... по- скоро се изразяват с думи, като: ами имаме възможност, ще му купим, но ще обясним, че не може да е всеки път така.
Не, че това е добра алтернатива, но написано от авторката си звучи като чиста пързалка

# 26
  • Мнения: 1 005
 Laughing Каква е идеята на темата ? Вие питате дали да купите скъп телефон на детето си , при положение , че явно нямате проблем да го направите !?  ooooh! Ми купете му на детето , кои сме ние да ви казваме да не му купувате ! Ми нали то ще страда горкото , ако не му вземете , заради лошите лелички от бг-мама . Как да си сложи човек такъв грях на душата !?  Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 38 523
Това ако не е пързалка!

# 28
  • Мнения: 628
Я да видим колко ще се попързаляме Wink  Popcorn beer

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ами правете се, че се пързаляте, де. Да видим детето още какви може да ги съчини.

Общи условия

Активация на акаунт