След края на Çalıkuşu в очакване на Ask Sana Benzer с Бурак и Фахрие - *ТЕМА 25*

  • 22 859
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 018
Лите, не е трагично написаното под снимката,разбира се.....

само ТРЕВОЖНО за такива като нас...

ЗАщо? -  Защото това е отговор!

Отговор за всички фенове .....

Защо не излезе тази снимка  в началото на снимките? newsm78 Щеше да има друго звучене това кратко изречение ...............

Лили, сигурна ли си,че майка му се сближава с Чапа,защо и е?

Лошото ще е ако сестра му стои зад инстаграма и,а не самата тя.....

# 31
  • Мнения: 5 781
Съвсем сигурна, колко да съм сигурна Laughing Laughing Laughing newsm78

Майката на Бу си направи инстаграм и се присъедини към инстаграма на Чапа, после Чапа направи същото и си харесват снимки- по скоро Чапа хареса няколко снимки на Джейхан(мисля че така се произнася името на майката на Бу) Виртуални приятелки Embarassed Embarassed

# 32
  • Мнения: 14 497
    Лите

Ето от тук е http://vk.com/burakoz

# 33
  • Мнения: 14 497
  Майките са най- важното в живота ,защото Майката е една

Може да имаш много приятелки ,любими и жени ,но майката е една!


Важното е кога и защо ще я споменеш и намесиш!

Бурак е прав - единствената жена в живота на мъжа е майката,!
Навреме ли я спомена.
Какво стана  и дали го нарани нещо че така реагира?
Аз не мога да разбера докато той не каже нещо по въпроса ,който възбуди духоете на много от негоите фенове.

# 34
  • Мнения: 5 781
 Майките са най- важното в живота ,защото Майката е една

Може да имаш много приятелки ,любими и жени ,но майката е една!


Важното е кога и защо ще я споменеш и намесиш!

Бурак е прав - единствената жена в живота на мъжа е майката,!
Навреме ли я спомена.
Какво стана  и дали го нарани нещо че така реагира?
Аз не мога да разбера докато той не каже нещо по въпроса ,който възбуди духоете на много от негоите фенове.

 Laughing Laughing Laughing

Събуди се ...

Момичета, майката на Бу беше качила едни странни снимки, които сега ги няма в инстаграма й, но в страницата на рускините за Чапа ги има, та ме навеждат на мисълта, че не й е безпроблемен живота.

# 35
  • Мнения: 5 096
Себи Hug Според мен това са мисли на Бу Rolling Eyes Авторката на поста го е копнала от някъде,но не е на Бу. При Боня щеше да гърми,ако го беше постнал той. Joy Joy Joy Joy

Иначе гледам, че всички ни наляга и писимизма на моменти. Аз с еопитвам упорито да го боря. Реших по отношение на ФБу да приложа силата на позитивното мислене и глеайте докъде стигнахме.  Mr. Green
Помните ли прощалното им парти за  финала на '' Чучулигата''? Тогава нямаше и брънка надежда,а вижте какво последва след това!

# 36
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Себи Hug Според мен това са мисли на Бу Rolling Eyes Авторката на поста го е копнала от някъде,но не е на Бу. При Боня щеше да гърми,ако го беше постнал той. Joy Joy Joy Joy

Иначе гледам, че всички ни наляга и писимизма на моменти. Аз с еопитвам упорито да го боря. Реших по отношение на ФБу да приложа силата на позитивното мислене и глеайте докъде стигнахме.  Mr. Green
Помните ли прощалното им парти за  финала на '' Чучулигата''? Тогава нямаше и брънка надежда,а вижте какво последва след това!

Това не е казано от Бурак - рускините много обичат да си пишат мъдрости в постовете  Laughing Laughing Laughing

Негово писане е ако е само в неговия инстаграм или туитър или казано във заснето видео  smile3521



Ето отпреди десетина минути какво е постнал в инстаграма си

Цитат
burakozcivitt_
5 minutes ago
ASK SANA BENZER , iste özverili calisma buna denir çalikusu ekibi tam gaz is basinda.

http://photos-e.ak.instagram.com/hphotos-ak-xaf1/10631973_643358 … _1397860222_n.jpg

# 37
  • Мнения: 5 781




Анджи Hug   bouquet    bouquet

 newsm78 Превод има ли?

Екипът от Чучулигата

# 38
  • Мнения: 1 018
Цитат
   Лите

Ето от тук е http://vk.com/burakoz


[/q

Себи,позволявам си малко по-изчистен превод
Раните от предателство,нанесено от любимите,няма да зашие нито един човек,няма да заличи и времето.И,също
доверието ,обезценено веднъж,вече никога не може да бъде наивно и чисто ,каквито някога са били и ние ...
/следва разделено на две сърце  / Heart

Това са негови думи.. към кого ??

Към Джейлян?

Откъде се взе това пък сега...

# 39
  • Мнения: 5 781
Цитат
"Любовь похожа на тебя. Вот это и называется работой с самоотдачей. Команда сериала "Королек-птичка певчая" вся в работе.#asksanabenzer".
Перевод: Инесса Маликова.

това е преводът под снимката  Laughing Laughing Laughing

# 40
  • Мнения: 14 497



@ghogho4 @asmaa_dos @kamfeee @burakvefah @rubasa_ @za3ym111

Последна редакция: нд, 31 авг 2014, 20:51 от sebilMM

# 41
  • Мнения: 5 781




Това ли е снимката newsm78 Embarassed Joy

Там не е Фахрие според мен newsm78 Жената от снимката не е ли с по-тъмна коса и ми се струва съвсем различна от Фахрие? newsm78

Ако на снимката са ФЕ и Бу не знам какво ще направя Embarassed Embarassed Embarassed doh doh newsm17 newsm17

# 42
  • Мнения: 5 096
Аз нищо не различавам на тая фотка, така че освен да се доверя,че са те друго не ми остава Joy Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 14 497
Те са на джета според мен ,който е по средата на ветроходите newsm78

# 44
  • Мнения: 5 781
Може...Ама може и да не са...

А и тази охрана ми се струва странна.  Thinking newsm78 Защо им е охрана, да се пазят от папараци ли?

Общи условия

Активация на акаунт