Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 55

  • 30 442
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 149
Привет сладурки Hug
Разбих се днес, в залата имаме нови треньори, изкарах 1 час силова цяло тяло тип Джилиан, доста добре се представи новата, хареса ми, натовари ме подобаващо Wink
След това 30 мин пътечка, тип джокинг, бързо вървене, 30 мин вело, разходка по магазините и преди малко завърших с горна част на Шалиин Laughing
Утре имам среще в едно ново студио за персонален тренинг, да видим дали ще ме заинтригуват Wink
Правя си яйчени мъфини за обяд, следобеда разходка с ММ.
Авокадо много обичам на салата с айсберг, чери доматчета и много лимон( може и риба тон или филе от сьомга) Heart Eyes
Вив добре завърнала се Hug
Хайде лек ден за сега Hug

# 46
  • Мнения: 452
Аз да споделя какво намерих за авокадото , интересни рецепти и мисля , че е интересно четиво по темата , ще пробвам аз още някоя рецепта с това прословуто авокадо Simple Smile 

# 47
  • Мнения: 452
http://www.-spam152-/bg/2013/nutrition/6737/ - ето го и сайта , че аз го забравих  Joy

# 48
  • Мнения: 817
Отчет - UFC Fit Grapple strenght.
Авокадото е чудесно за сандвичи с многосърнест хляб и сирене. С лимон и всякакви зелени подправки е страхотно за гарнитура. Много е вкусно с леща, в салати, в домашни сладоледи и десерти, в маски за коса върши чудеса - изобщо, много е ценно за мен. За жалост, не става да го ръбаш като ябълка.

# 49
  • Мнения: 5 405
За жалост, не става да го ръбаш като ябълка.
Аз го ръбам, бе  Thinking

# 50
  • Мнения: 817
За жалост, не става да го ръбаш като ябълка.
Аз го ръбам, бе  Thinking

Всеки с номера си, ти ръбаш авокадото, аз пия спирулината на прах само в бистра водица  Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 10 858
Ба, и аз го харесвам да си го ям с лъжичка  Heart Eyes

Линдз, как я намираш Ю Фи Ес програмата?

# 52
  • Мнения: 377
Да се разпиша и в тази тема  Grinning.
Продължавам да правя разни тренировки, като си ги крада от момичетата тук.
Бях започнала Революцията на Джилиан, но бяхме на почивка и я прекъснах. Там правех всеки ден минималистични тренировки във фитнеса и по малко плуване. Общо взето не мога да издържам дългите тренировки.

# 53
  • Мнения: 1 194
Здравейте и от мен!

Авокадо на гуакамоле хапвам, или Феината салата. Половинът го дава по-мързеливата - разрязва на две, маха костилката, намачква леко както е в кората, полива с лимон, зехтин, сол и пипер и така си го яде с вилица.

Роксана, според мен БР ще ти се види песен в началото след шреда. Peace

RainDanceMaggie, и аз почнах преди 3 дни 3-то ниво на БР. Ок беше, обаче май съм се изсилила с гирите, така че цял уикенд бях схваната в раменете и врата. На упражнението с ластика съжалих, че не съм си взела по-разтеглив ластик. Whistling
Вчера бях принудително почивка, цял ден бях на път и нямаше кога, така че сега ще го давам без спирка до следващото ниво.

Днес един колега ми даде отговор на въпроса защо колкото по-фит ставаме, повече се потим. Неговото обяснение: тялото свиква на натоварването и знае какво следва, затова започва по-бързо да се поти. Grinning Нещо се опита да ми обясни, че е свързано и с храненето преди това, но не го разбрах.  Blush

# 54
  • Мнения: 2 883
D_ana за теб си мислех докато го правих това с ластика  Laughing Мислех си леле, имам още доста да потренирам докато си взема по - стронг  Sunglasses направо щях да звъня на 112 (шегувам се), така ме боляха ръцете, но моментно само, вече нищо ми няма. А за 2рия уоркаут ми е екстра ластика, ама няма вече  Grinning

# 55
  • Мнения: 817
Ба, и аз го харесвам да си го ям с лъжичка  Heart Eyes

Линдз, как я намираш Ю Фи Ес програмата?


Позадържах се, интересна ми е, различна е. Ще пробвам всичките, не мисля да следвам точно графика. Единственото, което го отчитам като минус е, че е доста кардио и никога не съм усещала краката ми да се запалят както Джил ми ги пали. След UFC Fit  Финтесблендер ми се струват като ферма за охлюви. Пък и ми е приятно Майк Долче да мята бицепси и делтоиди пред лицето ми. Нали съм женичка  Embarassed

# 56
  • София
  • Мнения: 545
А за БР задължително ли се прави с ластици, може ли да се модифицират упражненията за гирички?

# 57
  • София
  • Мнения: 6 010
D_ana и RainDanceMaggie, аз днес започнах втората седмица от БР. Като ви чета направо нямам търпение да дойдат следващите тренировки  Laughing Аз на workout 1 и cardio 1 бая зор виждам и се потя МНОГО! Докато на workout 2 като че  ли ми е по-лесно и не съм чак "вир вода". Ееее наистина нямам търпение да дойде другия понеделник! (Осъзнавам колко нелепо звучи на фона на всички "мразещи" понеделниците.)

Авокадото го бях забравила, много обичам, но напоследък не съм виждала по магазините и не съм взимала. Благодаря за подсещането  Hug

Радвам се, че има тоооолкова много планинари сред нас Simple Smile

pepi_mdi, според мен - може, но аз съм правила само една от тренировките, изискващи ластици. Не знам как е по-нататък  Peace

# 58
  • Мнения: 8 163
Уан,  Laughing  Embarassed  Hug

Бесито, желая успех и на теб!

Мери, ще има ли и други снимки от Турция или само храна ще ни показваш?  Wink

***

Авокадото само по себе си ми е безлично някак. Мога да го ям само в комбинации. Голямата ми фръцла обаче изяжда по две авокадота. За десерт.

***

Отчитам се клубно днес: сайклинг (горкинкото ми дупце; много неудобни тия вело седалки!) и тренировка на гребна машина.

# 59
  • Мнения: 2 883
Госпожица Лаленце и на мен 1-вата тренировка ми беше по - тежка от 2-рата  Grinning а кардиото е само 20-тина минутки, до това откритие достигнах в съботата, когато ужасно много ме мързеше  Embarassed А ти загряваш ли с нещо или направо почваш тренировката? Въпроса ми е отправен и към D_ana  Hug

Общи условия

Активация на акаунт