След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.15

  • 21 221
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 624
В Инстаграм Ханде е последвала една от кифлите в ШМ  Mr. Green не Ясемин, не ШО, а третата. Mr. Green

# 736
  • Мнения: 4 314
Здравейтеееее!!!Какво правите, котета  Mr. Green
Хайде, великолепната четворка -всички вече с проекти  Peace
Да видим кой ще удари най-висок  рейтинг newsm78 но като че ли Оканджим с най-класни актьори ще играе  Thinking
Или Hug прекрасно Ханденци си ни сложила PeaceКрасота и класа  Peace Heart Eyes

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 737
  • Мнения: 4 314
В Инстаграм Ханде е последвала една от кифлите в ШМ  Mr. Green не Ясемин, не ШО, а третата. Mr. Green


На тая дето никой грам внимание не й обръщат ..... Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy

# 738
# 739
  • Мнения: 282
На този адрес http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=798362.0;topicrefid=20 темата за Карадай е поместена интересна информация за печалбите за миналия сезон на продуцентите. ГБ е на 8 място по приходи. За мен остава версията, че КБ умишлено излезе от серияла. На него му трябват имена на проекти за сивито му за Америка. Сега е сдъвкан по снимките, защото го тресе нервата успешен ли ще бъде следващия проект. А да видим. Обтегнатите им отношения по едно време за мен са били заради факта, че ГБ няма да продължи. Ханде е искала и е била права, знаейки че трябва да се експлоатира този успех на серияла. Алтан и екипа не са имали нищо против, защото продължават в нов с предполагам по9високо заплащане. Като гледам Ханде не остава без работа/фотосесии, клипове, ето и филм започва да снима/ Браво на нея. Няма угризенията на КБ. Преодоля обидата в началото и сега е щастлива.
За информацията за Окан Я. - режисьорът ще е Керем Дерен/Езел/.

# 740
# 741
# 742
# 743
  • Мнения: 22 068
zdragolova  Hug благодаря за интересната информация!
Оканчето знае той къде да участва, от стара коза яре е  Peace
Ханде с всяка нова снимка ми се вижда по-красива, чудесно е, че е в кондиция и с добро настроение, излъчва спокойствие и мир със себе си  Heart Eyes
Лилче, снимката на Керем сигурно е стара ? физиономията му е от предишния му щастлив период  Peace

Нарде нова тема  newsm78

А, докато попитам, сте я сложили  Peace

Общи условия

Активация на акаунт