На море в ТУРЦИЯ - тема 33

  • 122 226
  • 706
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 500
Да, да, мисълта ми беше, че не летят чак толкоз много хора, примерно 50/50 са. Ако не са тия 500 лв летищни такси - ядва се, ама то...нали... Outta Joint

# 676
  • Мнения: 1 525
цените на турс клуб за бодрум са добри, бих прежалила и разстоянието
има ли хотел в бодрум е с хубав пясъчен плаж-защото прегледах делта бийч, голдън ейч и бодрум резорт-все са на платформи  newsm78

Bodrum park resort. Не знам обаче дали го предлагат.

# 677
  • Мнения: 3 025
Относно летенето със самолет - не знам как може да се направи статистика на база форума. Тез-тур пълнят самолети, Емералд също, Аква тур - тази година имаха 2 полета. Може повечето "летящи" да са към Анталия, а в темата почти невиждам пишещи за хотелите там. Но, в крайна сметка всеки се съобразява с възможностите си.

Полетът до Бодрум е 1 час, трансферите до различните курорти са между 30 мин /Бодрум /, час и половина - два.

Същото е и до Анталия - полет час и половина, трансферите са горе-долу толкова - до Лара 20-30 мин., до Белек - около час, до Сиде - час и половина и до Алания - 2 часа.

Аз лично не бих пътувала 20 часа с автобус, пък и с кола, но, да, при 4 членно семейство - 320 евро летищни такси са си много. Е, няма пълно щастие Sunglasses

# 678
  • Мнения: 4 500
Е, няма  Crazy Просто си размишлявах "на клавиатурата"

# 679
  • Мнения: 5 459
Bodrum park resort го предлагат Аполо,но на безумни цени. При тез тур него видях, но предполагам, че ще има още предложения от тях.

# 680
  • Мнения: 18
Bodrum park resort го предлагат Аполо,но на безумни цени. При тез тур него видях, но предполагам, че ще има още предложения от тях.
В Стенлитравел също го има,но има цена само със собствен транспорт.

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Полетът до Бодрум е 1 час, трансферите до различните курорти са между 30 мин /Бодрум /, час и половина - два.
Същото е и до Анталия - полет час и половина, трансферите са горе-долу толкова - до Лара 20-30 мин., до Белек - около час, до Сиде - час и половина и до Алания - 2 часа.
Аз лично не бих пътувала 20 часа с автобус, пък и с кола, но, да, при 4 членно семейство - 320 евро летищни такси са си много. Е, няма пълно щастие Sunglasses

Ние избрахме автобус не само защото е по-евтино, а поради някои други причини:
1. Страх ме е да пътувам със самолет  Blush
2. Притеснявам се да няма отменени полети, стачки и пр.
3. Трябва да пътувам до София /евентуално Варна/, което си е допълнително разкатаване, плюс разходи, висене по летища и трансфери и накрая като ги изчислиш си спестил само 1/2 от времето с автобус.
Иначе спор няма, че със самолет е много по-добре.

Кога най-после ще обявят цените за Мармарис. За Бодрум вече са готови  Crossing Arms

# 682
  • Мнения: 111
 Mr. Green


Ние избрахме автобус не само защото е по-евтино, а поради някои други причини:

Гроздето е кисело!


Ае, тази тема някой администрира ли я все пак?  newsm78

Нали имаше оставки и т.н., та сега к'во е положението?  Rolling Eyes

# 683
  • Мнения: 4 500
Без заяждане де  Mr. Green

# 684
  • София
  • Мнения: 9 517
Знам, че ще задам въпроса за 22222222222222222222 път, обаче моля някой да ми отговори - от средата до края на юни в Кушадасъ топла ли е водата в морето - моите не излизат от морето и в България винаги ходим края на юли - началото на август - не мога да си представя да изкарам цялата си почивка във викане Излез от водата, та въпросът ми е, каква е разликата в температурите на морета юни - Кушадасъ и края на юли - Южно черноморие  Praynig Praynig Praynig

# 685
  • Мнения: 4 500
Ми бая е разликата - в полза на Егейско море   Heart Eyes

# 686
  • Русе
  • Мнения: 856
Точно този период, това лято, водата в морето ми беше хладна в Кушадасъ.

# 687
  • Мнения: 2 140
Има резон в заплащането на допълнителна такса в автобуса за места .
Не е без значение дали ще бъдеш в първата половина на салона или
ще изпитваш неудобствата на последните седалки.
Същото е в театралния салон - разделен е на ценови клас.
Тази година пътувах зад шофьора и не бих искала да повторя.
Няма лошо при записване да се предоставя скица и на местата в автобуса със
съответна цена, за да е справедливо.Друг е въпросът - с КОЛКО повече.
Факт е, че ТО търсят начин на увеличение на пакетите, а за пътуването с автобус
може да се напишат анали.

# 688
  • Мнения: 246
Mr. Green


Ние избрахме автобус не само защото е по-евтино, а поради някои други причини:

Гроздето е кисело!




Кисело, ама друг път! Как па няма да се засуркам до София да фащам самолета, да дремя, да плащам паркинг и пр. Играхме го филма и с Варна и със София, благодаря! Бургазлии сме си най-добре, за нула време сме в Труция, пък и ходим през два месеца, така че на нас ни е сладко! Айде със здраве и по-малко злоба, кой не решил, той не се е качил на самолета.

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Mr. Green


Ние избрахме автобус не само защото е по-евтино, а поради някои други причини:

Гроздето е кисело!




Кисело, ама друг път! Как па няма да се засуркам до София да фащам самолета, да дремя, да плащам паркинг и пр. Играхме го филма и с Варна и със София, благодаря! Бургазлии сме си най-добре, за нула време сме в Труция, пък и ходим през два месеца, така че на нас ни е сладко! Айде със здраве и по-малко злоба, кой не решил, той не се е качил на самолета.



Тъпите и злобни коментари ги пропускам /визирам коментара на Годзила/. Не знам само къде в поста ми съм казала, че със самолет е кофти, че да ми пишат такива неадекватни коментари. Казах точно обратното. Ние до Мармарис пътувахме точно 15ч. и пътя ми се стори ок. Именно защото съм от Бургас за мен е излишно да пътувам 6ч. до София, да стоя още 2-3ч. на летището, да летя 1-1,30ч. и да правя още час трансфер. Това са си само няколко часа път по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт