На море в ТУРЦИЯ - тема 33

  • 122 280
  • 706
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 10 658
Само искам да кажа,че Грийн Нейчър септември още не е бил довършен докрай ,въпреки,че е трябвало да отвори юни или нещо такова,а и понякога големите ТА плащат на фирми,които се занимават с транспорт и някои от тях си позволяват да искат допълнително пари при свършен факт и не винаги ТА са виновни за това,за съжаление една от прехвалените ТА си позволиха при платена крайна цена и сключен договор,ден преди почивката да поискат допълнителна горивна такса от 50 лв без никакви обяснения как и защо,та с това си обяснение искам да кажа,че ВИНАГИ трябва да сте нащрек Peace

# 661
  • Мнения: 4 500
Не мога да разбера Golden Age в Бодрум колко звезди се води  newsm78
На първа страница е 5*, в сайта на Турс е 4*, сайта на Емералд си е пак 4*
За един и същ хотел ли става дума  newsm78

# 662
  • Мнения: 18
Не мога да разбера Golden Age в Бодрум колко звезди се води  newsm78
На първа страница е 5*, в сайта на Турс е 4*, сайта на Емералд си е пак 4*
За един и същ хотел ли става дума  newsm78
В официалният сайт на хотела е 4*
http://www.goldenagebodrum.com/

# 663
  • Мнения: 4 500
Ами нека някой, който има права до коригира на първа страница  Flutter

# 664
  • Мнения: 5 459
Но дори и за 4* цените му са чудесни.  Simple Smile

# 665
  • Русе
  • Мнения: 166
Но дори и за 4* цените му са чудесни.  Simple Smile
                      Ние бяхме там,честно не ни се връщаше обратно.Бях писала във форума,ама пак да го похваля-заслужаваше си всяка стотинка.

# 666
  • Мнения: 5 459
Ами на нас през турс клуб за 26 юни  ни излиза 1664 лв за трима възрастни. Това е направо уникално.

# 667
  • Мнения: 18
Ами на нас през турс клуб за 26 юни  ни излиза 1664 лв за трима възрастни. Това е направо уникално.
Това предполагам е за 7 нощувки.

# 668
  • Мнения: 5 459
Да, за 7,но като се замисля, доста правилно ме запита........и така и така се пътува дълго, май трябва да помисля за 9.

# 669
  • Мнения: 18
Да, за 7,но като се замисля, доста правилно ме запита........и така и така се пътува дълго, май трябва да помисля за 9.
От както ги пуснаха 9-те нощувки се възползваме.Лошото е,че са по-малко дати.

# 670
  • Мнения: 4 500
Ами на нас през турс клуб за 26 юни  ни излиза 1664 лв за трима възрастни. Това е направо уникално.
Наистина, страхотна цена. За нас идва 1366 лв за 2 възрастни + дете на 12 години, говоря за 04,09  Crazy
Много ми се ще със самолетче, ама не ни е по джоба  Confused Всяка жаба да си знае гьола  Crazy
Загледах Жасмин и очите ми останаха  Heart Eyes

# 671
  • Мнения: 20
и ние сме се ориентирали към9 нощувки. Чакам Турс да пуснат цените за Мармарис и да избира семейния съвет.  Wink

# 672
  • Мнения: 4 145
цените на турс клуб за бодрум са добри, бих прежалила и разстоянието
има ли хотел в бодрум е с хубав пясъчен плаж-защото прегледах делта бийч, голдън ейч и бодрум резорт-все са на платформи  newsm78

# 673
  • Мнения: 4 500
За Голдън Ейдж пише, че има и пясък, и платформа

Май повечето ходим с автобус, правилно ли разбирам  newsm78

# 674
  • Мнения: 3 280
За Голдън Ейдж пише, че има и пясък, и платформа

Май повечето ходим с автобус, правилно ли разбирам  newsm78
Ние ще бъдем с личен автомобил

Общи условия

Активация на акаунт