Професионални серии за коса - тема 69

  • 67 182
  • 748
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 610
 Момичета,това масло http://www.enzo.bg/loreal-professionnel/serie-expert-absolut-rep … no-uvredena-kosa/ също ли е така хубаво,като това http://www.enzo.bg/loreal-professionnel/serie-expert-absolut-rep … a-cftjassha-kosa/
 
 И каква е разликата м/у двете?

# 166
  • Мнения: 785
Момичета, много се надявам и на вас кремчето на Шу  да ви хареса толкова, колкото и на мен Hug
А днес как съм се накъдрила от него... Grinning Като пуделче съм Mr. Green Ама много хубаво стои Flutter

Да споделя и първите си впечатления от червения Тиги : Хареса ми много серията Peace  Много силно хидратира! Без да преувеличавам, аз поне я усещам също толкова хидратираща колкото и оранжевия концентрат на Керастаз. Само че малко загубих от обема в корените, а уж внимавах да не нанасям балсама толкова близо до корените. Вече ще го нанасям само от средата на дължините надолу.

Вчера пробвах балсама в комбинация с ш-н Анаген на Напура и след него ш-н Дисциплин (като втория не го втривах в скалпа, а само разнасях с пръсти пяната до корените). С балсама този път внимавах да не стига до корените и резултатът от тази комбинация много ми хареса - косата беше добре хидратирана, без да бъде прекалено мека и лигава, успях да оформя меки и прибрани къдрици (е, това го дължа главно на кремчето на Шу, ако трябва да съм честна) и обемът в корените беше приличен Peace
Засега са ми такива впечатленията, по-нататък ще пиша пак за тази серия при по-продължително ползване Simple Smile

# 167
  • Мнения: 4 740
Аз много се колебах за червената серия на Тиги, но ми се стори, че ще ми дойде тежка,  заради бързоомазняващите корени.  В крайна сметка поръчах оранжевата серия за боядисана коса Tigi Color Goddess, че ми свърши шампоана на  МШ за боядисана коса. Питах в темата за тази серия на  Tigi, но никой ни ми отговори дали утежнява корените... Така или иначе вече я поръчах,  ще я ползвам предимно след боядисване... Дано ми хареса...

# 168
  • София
  • Мнения: 3 272
Момичета, аз се сдобих с тези два спрея на Чи





Първия още не съм го пробвала, но втория за термична защита много ми хареса. Косата ми беше измита преди 2 дни и вчера вечерта го ползвах /пръска се на суха коса/. Малко навлажни косата, но аз разресвах 1-2 мин. косата и изсъхна сам бързо. После за 10 мин. с пресата и бях със супер гладка и права коса. Днес дъжда ме наваля, намокри ми косата, но прическата си беше ок като ми изсъхна косата.

# 169
  • София
  • Мнения: 1 500
 Влизам да споделя за терапията, която ми направиха в салон с Милк Шейк, серията "Integrity".
Терапията е хидратираща.
Измиха ме с шампоан от серията, сложиха ми подхранващ кондиционер, с който стоях няколко минути и накрая от силно възстановяващите ампули - "Integrity".
Косата става мека и много лъскава. Единствено, което не ми хареса е, че ми изправи косата, което аз не искам. За права коса обичаща хидратация мисля, че ще чудесна.
Ето снимка -
Скрит текст:

# 170
  • Мнения: X
Михаела,много хубава и здрава руса коса  Hug
Искам да взема за подарък на приятелка шампоан на Лореал.Тя е с тънка,права и бързоомазняваща се коса.Какво да й избера ?

# 171
  • Мнения: 2 726
Mihaela_z, наистина косата ти е с много блясък и е като гланцирана Simple Smile

# 172
  • Мнения: 539
само аз ли не виждам снимката?

# 173
  • Мнения: 4 291
само аз ли не виждам снимката?



и аз ... и моля ви посъветвайте ме коя серия е по-добра на Макадамия или на Наши?  newsm78

# 174
  • Мнения: X
Мihaela_z, косата ти е ослепителна  Heart Eyes
krystal93, Макадамията е хидратираща, а Наши протеинова серия.
Пробвай го и кажи  Mr. Green

# 175
  • Мнения: 799
само аз ли не виждам снимката?



и аз ... и моля ви посъветвайте ме коя серия е по-добра на Макадамия или на Наши?  newsm78

Макадамия е хидратираща, а Наши е протеин  Peace  Какво е необходимо на косата ти  Thinking

# 176
  • Мнения: 234
Мihaela_z, косата ти е прекрасна. С коя боя постигаш този цвят?

# 177
  • Мнения: 4 291
само аз ли не виждам снимката?



и аз ... и моля ви посъветвайте ме коя серия е по-добра на Макадамия или на Наши?  newsm78

Макадамия е хидратираща, а Наши е протеин  Peace  Какво е необходимо на косата ти  Thinking

Стои една суха косата ми, не прекалено но не е жизнена .. искам да се освежи, да се подхрани! Даже се чудя какъв продукт да си взема за растеж, сгъстяване, че с тези домашни маски май нямам  търпение!  Wink

# 178
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Доволна съм от шампоана с блестящи частици Митик Ойл няма никакво утежняване косата е гладка с блясък и обемна, не знам какво ме е спирало да си го поръчам за скромната цена която има е перфектен  Heart Eyes

# 179
  • Мнения: 368
Добро утро! Включвам се и аз   bouquet
1. Как се променят грижите,които полагате за косата си с настъпването на есента ? - моят опит с професионални продукти е от една година  Blush, затова не знам трябва ли и как да променям грижите, но ще ви следя за идеи.
2. Кои са любимите  ви хидратиращи продукти ? - определено маската Макадамия  Heart Eyes. Митик Ойл също, но ми идва една идея по-слаба. 
3. Кои са любимите ви протеинови продукти  ? - любимец тук нямам, ползвах 2-минутния реконструктор, добре ми се отразява. Имам обаче едно съмнение относно него - появяват ми се пъпки, много неприятни и болезнени, а кожата ми е доста чиста и ако имам пъпка, то това се случва един път в годината  Sad. Сигурна съм, че не е от козметиката за лице. По метода на изключването стигнах до този извод - ползвам го, след ден-пъпка   Naughty. Случвало ли ви се е подобно нещо?

И сега съм в търсене на добра протеинова грижа - заглеждам Липидиум на Лореал (шампоан+маска+термозащита), в момента е и на промоция  Blush. Спомням си, че имаше отзиви тук, но не ги откривам сега. Ще ми припомните ли?  Blush

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт