PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 4/

  • 91 979
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Много благодаря  bouquet
Добре звучи и според описанията - като точно това, което търся. Ще пробвам Simple Smile

# 706
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
С крема Ред Аут не се разбрахме  Wink, но флуида много ми харесва. С него вечер мажа и големия ми син, на който излизат акнетични пъпки, но с флуида завяхват много бързо.

# 707
  • Мнения: 1 306
Много благодаря  bouquet
Добре звучи и според описанията - като точно това, което търся. Ще пробвам Simple Smile
Моята кожа е същата (комбинирана и т.н.), от месец и нещо, всяка вечер използвам Ред Аут (крем + флуид) и ми се отразяват чудесно. В интерес на истината  - нямам никакво допълнително омазняване на сутринта. Кожата просто е мека и изглежда добре Wink Пробвах да "остана" само по флуид, но ми е някак недостатъчен като грижа. Комбинацията ми е повече от ОК.  Peace

# 708
  • Мнения: 1 206
Какъв е този флуид? В сайта виждам само измивен гел-флуид, за него ли става дума? О този сайт ли поръчвате? http://www.phytocode.bg/shop/red-out/pochistvasht-fluid-100-ml-detail.html

# 709
  • София
  • Мнения: 758
Това е хваленият и така харесван май от всички продукт. Но не е измиващ, по - скоро като лосион се ползва, на тампон. Някои започнахме (по препоръка от тук) да го нанасяме като вечерна грижа директно с пръсти.

# 710
  • Мнения: 1 206
Това е хваленият и така харесван май от всички продукт. Но не е измиващ, по - скоро като лосион се ползва, на тампон. Някои започнахме (по препоръка от тук) да го нанасяме като вечерна грижа директно с пръсти.

Ясно, мерси!

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Това е хваленият и така харесван май от всички продукт. Но не е измиващ, по - скоро като лосион се ползва, на тампон. Някои започнахме (по препоръка от тук) да го нанасяме като вечерна грижа директно с пръсти.
Най - хваленият от всички продукти на Фитокод, съм останала с впечатление, че е измиващ хидратиращ гел за лице (и аз много го харесвам). Лесионът и измиващият гел са различни продукти Peace.
На мен лично серията РедАут нещо не ми допадна. По описание звучи точно като за моята кожа, но при проба не стана Rolling Eyes.

# 712
  • Мнения: 1 206
Я да питам, в Пловдив последно има ли място, където са заредени продукти на Фитокод или пак се излагаме?

# 713
  • Мнения: 113
Я да питам, в Пловдив последно има ли място, където са заредени продукти на Фитокод или пак се излагаме?

 Усилията ни да намерим място в търговската мрежа в Пловдив (верига аптеки Дара и други т.н.) останаха без резултат. Не знаем причината.

# 714
  • Мнения: 1 206
Хм, в сайта ви е записан адрес в Пловдив, да не би да е старо инфо?

# 715
  • Мнения: 532
И аз да попитам за Ред аут - кожата ми е смесена/мазна и склонна към несъвършенства. Мисля да купя и ползвам крема като нощен, целта ми е успокоена и мека кожа на сутринта, без прекомерно омазняване. Дали е удачен този избор? Нямам обичайните проблеми, при които се купува кремът, под 35 год. съм.
На мен за нощен ми идва тежък и сутрин кожата ми е значително по-омазнена от обичайното. Ползвах една опаковка така, следващата я прехвърлих за дневно ползване през зимата и е много добре. Нощем нанасям само флуида и съм доволна от резултата, но това го правя някъде от пролетта - дали е достатъчно за студеното време предстои да разберем.

Матиращият ми създава усещане за лепкавост.
При мен най-много лепне 35+, матиращият по-малко, а този за суха - никак. Това от розовите серии. При Ред Аут също няма лепнене. Но се свиква, пък и бързо преминава усещането на лицето, а ръцете свикнах да мия веднага след намазване или да сложа допълнително крем за ръце, за да тушира лепненето. Така или иначе, не ми пречи и резултатът си струва.

# 716
  • Мнения: 418
относно лепненето - пробвайте да слагате по-малко продукт

# 717
  • Мнения: 11 024
Аз слагах малко от матиращия и пак лепнеше. Случвало ми се е да прекаля с количеството на 35+, но всичко попиваше бързо, без да оставя следи и кир ефект.

# 718
  • Мнения: 4 418
Къде в сайта мога да видя поръчките, които съм направила?  newsm78 Затрила съм мейла, който ми пратиха с потвърждение на последната поръчката и нещо не мога да се ориентирам в сайта.

Скрит текст:
Не обичам да съм критична и мрънкаща, но мисля, че сайтът има нужда от сериозна преработка. Не е особено лесен и приятен за навигация, някак си разхвърлян ми се струва. Кошницата се намира на странно място, не мога и да си влезна в профила. Сигурно има начин, но е факт, че пазарувам много и от къде ли не онлайн, а тук вече 15 мин. не мога да се ориентирам.  Peace

# 719
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Да, подкрепям и аз. Сайтът не е user friendly, както се казва на чист български език.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт