PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 4/

  • 91 927
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 306
Правим го защото ни пука.....
Въпреки, че е трудно да се опитваш да обясниш защо твоя нерекламиран и недопуснат до аптеки и дрогерии продукт  да изберат,... защо лактобацила, който използваш е щама на Бг млякото и с какво е различен от многобройните йогуртови бг серии на пазара....Смисълът е удовлетворението да се опитваш да правиш полезни и носещи удоволствие неща.
Сред толкова комерс, буквално сме отвикнали на някой да му пука за "драгия потребител". Заливат ни с фотошопнати реклами, подлъгват ни с абсурдни обещания, с търговска агресия се опитват да ни продават надежда в лъскави бурканчета, подредени в още по-лъскави магазини, пробутват "най-новото, революционно" и естествено най-скъпо, без значение, че точно на теб повече може да ти навреди, отколкото да помогне... на кой му пука?!?



С благодарност, затова че на целия ви екип му пука за нас! И ние го знаем!

# 736
  • Мнения: 212
Продължавайте в същия дух!   bouquet

Взех си мостри на Ред Аут и матиращия скоро, доволна съм от първия, а матиращия все още не съм започнала. Гледам да поизползвам наличните неща, които имам и да направя по-голяма поръчка от сайта.   bouquet

# 737
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И аз съм се заела да тествам Ред Аут - самостоятелно, с флуид, само флуид и да открия най-подходящата за мен нощна грижа.
Често опитвам различни и нови за мен козметични продукти, но винаги си имам нещичко на Фитокод, поне едно.

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Да попитам момичетата със смесена кожа - вечер ползвате само флуида. А през деня кремчето ли използвате? Чудя се как да процедирам и дали да закупя и двата продукта.

# 739
  • Мнения: 1 306
Да попитам момичетата със смесена кожа - вечер ползвате само флуида. А през деня кремчето ли използвате? Чудя се как да процедирам и дали да закупя и двата продукта.
Аз съм със смесена кожа и всяка вечер си ползвам и флуида, и крема. Отразяват ми се чудесно. И без да имат такива претенции, след едномесечна употреба имам чувството, че омазняването (в Т-зоната) е намаляло. Сутрин, кожата на лицето е просто свежа, изглеждаща добре. Опитах да ползвам вечер само флуида, но не ми е достатъчен. Заради борба с пигментни петна, денем ползвам задължително крем с фотозащита, така че не мога да кажа как се държат продуктите като дневна грижа.

# 740
  • Мнения: 418
малко 'техническа' Mr. Green  информация

на 50-та страница сме, с dragon8 сме готови за новата тема, само трябва да се засечем времево днес.

молбата ми е, ако не е много належащо, да забавите малко писането.


НОВА ТЕМА

Последна редакция: пн, 05 окт 2015, 21:35 от pergola

Общи условия

Активация на акаунт