PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 4/

  • 91 931
  • 740
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 306
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! Пожелавам ви да сте много здрави, весели и засмени! Hug Включвам се с питане: взех на майка комплекта 45+ , но не зная кой от двата крема се ползва като дневен и кой-като нощен?
Крем Phytocode за туширане на бръчки 45+ - сутрин.

Крем за лице срещу хормоналното стареене на кожата ,45+ - сутрин и вечер.
Т.е. първият крем се ползва само като дневен, а втория - и като дневен, и като нощен. В случая - като нощен  bouquet

# 316
  • София
  • Мнения: 209
Благодаря за бързия и изчерпателен отговор!  bouquet

# 317
  • Мнения: 1 416
Измиващият гел един е единствен, нали?
Този:

http://phytocode.bg/shop/rosa-damascena/hidratirasht-gel-phytoco … eto-1-detail.html

В аптеки Ремедиум намират ли се продуктите на марката?

# 318
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Имат ли силен аромат на роза продуктите?
Интересува ме най-вече измиващия гел и тоника +20.

# 319
  • Мнения: 3 096
Имат ли силен аромат на роза продуктите?
Интересува ме най-вече измиващия гел и тоника +20.
Тоникът има умерено силен аромат на роза, примесен с нещо "химическо". Веднъж нанесен на лицето, изветрява до няколко минути.

В аптеки Ремедиум намират ли се продуктите на марката?
Не съм ги виждала там.

# 320
  • Мнения: X
Влизам в темата с поредната хвалба Simple Smile  Hug Заедно с комплекта 35+ имах доста мостри, някои подарих, но тези, които не съм ползвала запазих, за да ги опитам. Това с което се мажа последните 3 дена е крема за суха кожа и останах впечатлена още от първото нанасяне. Моята кожа е нормална, склонна към омазняване, затова реших да го пробвам вечер, та ако не ми понесе поне да не пробвам и през деня. Ами кожата на сутринта и преди и след да се измия беше (не знам дали ще разберете) някак плътна, пак мека и гладка, но и като по-дебела, в хубав смисъл, просто на пипане така я усещах. Добре че свърши мострата, защото в последния ден вече усещам, че ми идва малко по-тежък крема, все пак не съм със суха кожа, но като нощна грижа определено бих го ползвала понякога. Но за типа кожа, за който е предназначен ще е просто прекрасен според мен, не оставя мазен ефект, не се усеща филм, самата консистенция е малко по-гъста от другите кремове, които ползвам.

По този повод дали от него има малки кутийки, така както в комплекта сега имам крема 35+ от 15мл.? Защото ако ще го ползвам само вечер и то не всяка вечер доста бавно ще върви.

# 321
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Снощи посред нощите пуснах една поръчка Twisted Evil
Избрах си:
Скрит текст:







До сега имам опит само с лосиона за почистване на очен грим и е най-доброто, което ми е попадало. А съм експериментирала много - двуфазните например при мен не работят, защото винаги след това оставам със замъглени очи, вероятно от маслата. Мицеларните води пък ми изсушават контура и спрях да ги опитвам даже в тази зона. Така че това е откритие, от което не мисля да се отказвам.

Сега много се надявам да се спогодим и с козметиката за лице. Поръчах крема 35, въпреки че ми е рано за него, но напоследък не спя добре и кожата ми някак изгуби свежестта си. Вероятно и бременността оказва своето влияние де.
Мисля си и за RedOut като нощен, в момента разчитам само на чисти масла, но бих го опитала с удоволствие.

# 322
  • Мнения: 418
поискай с поръчката да ти пратят тестери на серията RedOut

# 323
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Не се сетих да го напиша, когато я пусках Rolling Eyes

# 324
  • Мнения: 418
напиши го сега, може още да не са я изпратили  Peace

# 325
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Писах Sunglasses

# 326
  • GYM
  • Мнения: 814
Присъединявам се към темата и аз Wink  Вчера си купих подмладяващия крем за суха кожа. За сега юного ми йаресва ефекта му, а аз не съм лесна на кремове.. Леко миризмата му е странна, като на лекарство, ама се търпи, още повече, че изчезва бързо. Взела съм и някои мостри, дано се харесаме с тази козметика, че ми писна да давам трицифрени суми и все да съм недоволна Crossing Arms

# 327
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен четох четох та реших и аз най- накрая да се похваля отпродуктите. Ползвам интимния гел както и крема за лице 35+  и съм ултра доволна. Добре че се сетиха да ги предлагат и в Пловдив в грандаа
 newsm20 newsm20 newsm20

# 328
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз реших да изчета старите теми Simple Smile
В момента съм още на първата, към средата й, но бавно напредвам.

# 329
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравейте започвам да чета http://www.kozmetika.bg/show/PHYTOCODE/57338_%D0%9A%D0%BE%D0%B7% … 8%D0%B6%D0%B0-20/
отзиви за.този комплект може ли .
 мога ли да си поръчам мостри по пощата
аз съм на 31 г.коя серия е за мен 20 + или 35

Последна редакция: ср, 04 мар 2015, 20:51 от *АДРЕНАЛИНКА*

Общи условия

Активация на акаунт