ЦЕНТЪР ЗА АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ - ТЕМА 19

  • 72 479
  • 709
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 702
Здравейте! Ние сме номер 23871 за втори опит. Първият беше успешен, но за кратко. Пожелавам успех на всички! Simple Smile Нямам търпение да ни се обадят и на нас.

guakamole,
ние сме малко преди вас - надявам се да ни се обадят в рамките на годината Simple Smile

нашият първи опит също беше положителен за кратко  Confused
Eee, надявам се вашите номера със сигурност да са в рамките на годината...Аз съм в началото на 24000 и се надявам и за себе си, пък за вас - стискам палци! Дано този път е положителен резултата и да се задържи такъв 9 месеца!   bouquet

# 61
  • Мнения: 120
delusion22, разбира се, че ще ни се обадят до края на годината. Миналата година си подадохме документите в средата на март и си получихме заповедта в края на октомври. Тази година пак подадохме в средата на март и се надявам към края на ноември да сме със заповед. Тази година ще ни е успешен опита докрай Simple Smile

# 62
  • България
  • Мнения: 3 621
Добро утро. За всички които питаха - Не се гледа здравноосигурителния статус.
Благодаря   bouquet

# 63
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Това за резерва е много интересно. И аз съм с такъв проблем, а съм на 28.. може би ще е хубаво да опишат някакви граници на хормжните и фоликулите, с които да е по-точно кога се ползва предимство. Иначе се надявам да не стигна до трета заповед и нещата да се случат сега..Simple Smile

# 64
  • Мнения: 629
Здравейте!

Записвам се и аз. Simple Smile

Съвсем скоро подадохме документи във фонда и ми казаха 7 месеца чакане.

До края на септември да очакват заповеди до номер 23 100,така пише в сайта им
а ние като сме 25 991?! нямам думи,предстои едно дълго чакане
а така ми се искаше да е по скоро

Последна редакция: нд, 14 сеп 2014, 18:28 от veni_4

# 65
  • Мнения: 629
Момичета,някъде прочетох,че след като те одобрят от фонда после и в клиниката отново се чака.
 
Вярно ли е това?

Благодаря предварително на този който отговори

# 66
  • Мнения: 324
Ами да не те разочаровам,но ще се радваш ако е 7 месеца,защото обикновено е към 10  Confused

veni_4,аз съм в Щерев и за там гарантирам,че мога да започна още на следващия ден.Не знам как е при другите!

# 67
  • Мнения: 629
Благодаря ти много ВиЛиЛи за бързия отговор  bouquet

дано е така,и без туй съм разочарована от голямото чакане,което ми предстои

# 68
  • София
  • Мнения: 3 669
Момичета,някъде прочетох,че след като те одобрят от фонда после и в клиниката отново се чака.
 

За някои клиники съм чувала, че се чака след като си вземеш заповедта.
За Щерев и аз потвърждавам, че започваш веднага.

# 69
  • Мнения: 605
Миналата година подадох документи юли и взех заповед март- 8 месеца. Дано и тази да е така, даже ако са 7 още по-добре. Вече изчаках 2 месеца.

# 70
  • Мнения: 629
Момичета,някъде прочетох,че след като те одобрят от фонда после и в клиниката отново се чака.
 

За някои клиники съм чувала, че се чака след като си вземеш заповедта.
За Щерев и аз потвърждавам, че започваш веднага.


а да знаете как стои въпроса в клиника Надежда/София/?

# 71
  • Мнения: 19 690
Ако си техен пациент няма да чакаш. Ако обаче не си минала първичен преглед, по-добре отсега запиши час за след няколко месеца.

# 72
  • Мнения: 629
Ако си техен пациент няма да чакаш. Ако обаче не си минала първичен преглед, по-добре отсега запиши час за след няколко месеца.
[/quote

# 73
  • Мнения: 629
Ако си техен пациент няма да чакаш. Ако обаче не си минала първичен преглед, по-добре отсега запиши час за след няколко месеца.
[/quote






благодаря cristi,пациент съм им,значи няма да имам проблем там

# 74
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
благодаря cristi,документите ми са подготвени от там,така че да се надяваме че няма да имам проблем

Изобщо не разчитай на това. Май месец обяснявах на една позната, че трябва да си запази час за първичен преглед и да направи основните изследвания, а тя ми развиваше теории как щом документите и са от там трябва веднага да започне процедура.
Август месец преди да си вземе заповедта и са и казали да се обади в края на септември, за да си запази час за догодина и в крайна сметка си смени заповедта за друга клиника, защото няма абсолютно никакви изследвания освен ФСХ, което и искат от фонда (с мъжки фактор са).
Най-добре си запази час за първичен преглед от сега за догодина.

ПП: Междувременно видях, че си се редактирала. Ако си минала първичен преглед няма да имаш проблем  Peace

Общи условия

Активация на акаунт