Отговори
# 750
  • Мнения: 5 069
ами как да не се забутаме,като нямаме и абсолютно никаква информация...и най големите мислители и детективи ще се объркат от толкоз предположения... hahaha Кате по-хубаво беше като обитаваше другия континент hahaha hahaha сега е голяма суша Thinking Thinking hahaha

# 751
  • Мнения: 8 533
Емс бива ли такова нещо hahaha махни информацията..ние криво ляво ще го нацелим...но Катето откога я чакаме..тя повече няма да си ходи hahaha hahaha

аа да сетих се за шерката на уили...голяма цигания е това ...да мацат по детето така,че тя ако почне от 4 годишна с червилата на 6 със сенки и спирали...на 12 вече полов живот ще води...така като е тръгнала поне...

# 752
  • Мнения: 5 069
ти вече и говорител ли си и  hahaha hahaha аз не го казах в този смисъл...но наистина от там беше по интересно hahaha

на мен ми е жал за детето..че и уилям какъвто е мекушав и добродушен,изобщо не го виждам да се наложи,от умрял писмо малко hahaha ..ще стане същата като майка си ooooh! то и омар го беше предрекъл май hahaha

# 753
  • Мнения: 2 690
Тони, жалко е че детето има природна красота и не е необходим допълнителен макиаж, но като погледнеш майка му на какво се е подлагала за да изглежда като кино звезда....нали знаеш, че обикновенно амбицийте на родителите се прехвърлят на децата, особено на родители с по ограничено мислене и самочувствие Mr. Green

# 754
  • Мнения: 8 533
оо аз имам магически възможности...чета мисли Joy както искаш но после може и да ми се извиняваш hahaha hahaha

ами именно защото и на мен ми прилича на писмо от умрял hahaha да се стресне поне заради детето да се размърда...и да и скрие гримовете долче и габана hahaha hahaha минимум

# 755
  • Мнения: 2 519
какви усни само...то е чудо Mr. Green
чудя се тези латиноамериканки акъл ли нямат как да се гласят..аз ткива цигании и в България не виждам...е попфолк индустрията отделно hahaha ама тези се водят елит hahaha


и навсякъде с този




# 756
  • Мнения: 7 538
Емс бива ли такова нещо hahaha махни информацията..ние криво ляво ще го нацелим...но Катето откога я чакаме..тя повече няма да си ходи hahaha hahaha



Кате,наистина ли...!!!??? Shocked.А Телевиса...все пак добри позиций за нещо по-голямо като развитие....и близост до голямото кино...!?...

# 757
  • Мнения: 7 538

чудя се тези латиноамериканки акъл ли нямат как да се гласят..аз ткива цигании и в България не виждам...е попфолк индустрията отделно hahaha ама тези се водят елит hahaha


и навсякъде с този


Много силно се гримират....и на мен ми е циганско някак....Те го правят в ежедневието...не само при повод...И Химе често я гримират много силно....добре поне,че червилата и не са толкова ярки....
Няма ли да се местим в новата тема???

# 758
  • Мнения: 2 474
ее и Барса отговориха на предизвикателството от Реал..загряха с 5:0 ..време беше hahaha

Емс бива ли такова нещо hahaha махни информацията..ние криво ляво ще го нацелим...но Катето откога я чакаме..тя повече няма да си ходи hahaha hahaha



Кате,наистина ли...!!!??? Shocked.А Телевиса...все пак добри позиций за нещо по-голямо като развитие....и близост до голямото кино...!?...
да добри позиции са,но това не е всичко,нали.. от поне 10 години живота ми си е безкрайно пътуване и това изморява...предпочитам да стесня кръга с Мадрид там възможностите никак не са малки,но Латинска америка наистина е много далеч,това тежи много...всъщност много е рано да се каже..много време има още

и Тони ти нямаш магически способности,ти си абсолютна порта hahaha hahaha
да хайде в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт