Отговори
# 720
  • Мнения: 8 533
Кате питай мен hahaha аз каквото ми хареса като снимки,навсякъде по ред си го режа този Joy Joy

и какъв е извода Thinking в Гуадалахара няма мъже hahaha hahaha не ще е само Химе виновна,аз бих отишъл hahaha но съм ангажиран...трябва спешно да имигрират там мъже...хубав град,високи температури,хабиви жени...че то срамота Mr. Green Mr. Green

вие ще гледате ли мача??за Челси ли сте?? Mr. Green Mr. Green

# 721
  • Мнения: 2 690
Здравейте,                                                                                                                                                                                                                                                                                               и аз започвам да и се ядосвам на компанията в която се движи, Mr. Green  но тук изглежда по добре....и аз мисля, че ни излъга за родния град, е може би основателно Peace...само незнам дали е присъствала на рождения ден на сестра си, newsm78  любопитно ми е и ако не защо

# 722
  • Мнения: 2 474
така зададен въпроса..не ни оставяш много избор hahaha но да аз съм за Челси..фен съм на Фабрегас Оскар и Коща... Mr. Green Wink

ами хайде..какво стана с трафика на български бг роби...ти бързо се отметваш hahaha виж,че там имат нужда hahaha

# 723
  • Мнения: 7 538
MERCEDES AMG F1 @MercedesAMGF1  ·  1m
YEEEHHHAAAWWW!!! @LewisHamilton WINS the 2014 #SingaporeGP!!! What a drive!!! #F1 #RadioSinga



Scuderia Ferrari ‏@InsideFerrari  1m
#FerrariSINGP The race ends/La gara finisce: HAM VET RIC ALO MAS VER PER RAI HUL MAG

# 724
  • Мнения: 8 533
компанията и е абсурдна...постоянно и само тези Mr. Green Mr. Green вярно,че на красивите и успели жени много им завиждат и трудно намират приятели ...но това е прекалено Mr. Green..защо да не можем да я видим с някой пич,по така убавец hahaha hahaha защо уилям трябва да е винаги спокоен Mr. Green Mr. Green

браво Кате ти си мой човек hahaha но и реално да се погледне..в най лошия случей равенство Mr. Green

Последна редакция: нд, 21 сеп 2014, 17:19 от tonivas82

# 725
  • Мнения: 2 690
компанията и е абсурдна...постоянно и само тези Mr. Green Mr. Green вярно,че на красивите и успели жени много им завиждат и трудно намират приятели ...но това е прекалено Mr. Green..защо да не можем да я видим с някой пич,по така убавец hahaha hahaha защо уилям трябва да е винаги спокоен Mr. Green Mr. Green
по добре ще е да разтревожи принца, но ще успокои гутиериските hahaha..Хамилтън ли пак спечели? той излезе ли начело на класирането...тази година не следа формулата и не съм много в час Cry

# 726
  • Мнения: 7 538
той излезе ли начело на класирането...тази година не следа формулата и не съм много в час Cry

Да! PeaceДнес.Нико имаше проблем с колата...не можа да тръгне в загряващата обиколка.... и стартира от последна позиция ,но малко по- късно в бокса колата отказа да запали и се отказа.


01   Lewis Hamilton   241
02   Nico Rosberg   238
03   Daniel Ricciardo   181
04   Fernando Alonso   133
05   Sebastian Vettel   124
06   Valtteri Bottas   122
07   Jenson Button   72
08   Nico Hulkenberg   72
09   Felipe Massa   65
10   Sergio Perez   45

Последна редакция: нд, 21 сеп 2014, 17:43 от iss0o

# 727
# 728
  • Мнения: 7 538
 Thinking newsm78 #Crazy Shocked Кой е това?....Нали няма официален фен клуб.... Thinking Shocked

WLWBulgaria ‏@wlwbulgaria  14m
@willylevy29 Usted es nuestro favoto actor en Bulgaria

БГ силите....установете някакъв контакт..... Praynig

Това е талиявики....има нейни снимки....но защо се представя като официален фен клуб.... Thinking
Дамата се пише и Ла темпестад България..... Thinking А въобще не сме се засичали.....Защо така? Thinking

Последна редакция: нд, 21 сеп 2014, 18:24 от iss0o

# 729
  • Мнения: 2 690
Исе, мерси че ме осведоми за формулата. Peace...а дамата може просто да не ни харесва, Mr. Green не вярвам да не ни е чела, ние сме леко извънстандартни като мислене hahaha  и това не се харесва на всеки, но нейсе....

# 730
  • Мнения: 2 474
е мисленето си ни е добре,който не го разбира за него си е Grinning но отделно темите ни понякога стават малко извън нормите  hahaha и това накои нормален човек може да го стресне Mr. Green Mr. Green

обаче тези все едно борба водят не играят футбол,,така рязко влизат един в друг...като дъжд от жълти картони hahaha

# 731
  • Мнения: 7 538
Профила е от 23.07.  първите снимки са от наградите на младежта,....преди ЛА.

# 732
# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт