Пазаруване от George(ASDA) - Тема 7

  • 84 948
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 708
Искам да си пусна поръчката с директна доставка,но ме притеснява , че не живея в град.С коя фирма я доставят.Обаждат ли ви се предварително.

Мисля,че начисляват 20 или 25% за детските дрехи заради разлика в данъците.По-добре си избери превозвач,който може да ти изпрати нещата по Еконт  Peace
Нищо не начисляват, в грешка си. Колкото си показва в сайта, толкова ти вземат +10 паунда доставка.  Комбинирах се с една приятелка и си разделихме доставката. Доставят със Спиди. Не вярвам да е проблем, че не си в град.

# 736
  • Добрич
  • Мнения: 220
Момичета, опитвам се да пусна поръчка на адреса на КД, но като въведа телефонния номер постоянно ми дава, че е невалиден и не мога да я приключа. newsm78 Има ли някакъв по особен начин на въвеждане?  bouquet

# 737
  • София
  • Мнения: 23 165
копирай тук какво точно въвеждаш?

# 738
  • Добрич
  • Мнения: 220
копирай тук какво точно въвеждаш?


02082455445

# 739
  • София
  • Мнения: 23 165
при мен е същия и няма проблем.  Rolling Eyes
на стационарен съм го написала, не на мобилен.

# 740
  • при моите любими
  • Мнения: 2 536

Toва е стационарен телефон, може би ти искат мобилен и затова не го приема.

# 741
  • Добрич
  • Мнения: 220

Toва е стационарен телефон, може би ти искат мобилен и затова не го приема.
Да, като го напиша отдолу се получава, но ми иска и мобилен, но не знам там какво да въведа. Не виждам друг телефон на фирмата превозвач.

# 742
  • Мнения: 2 180
Поръчвам отдавна, но чак сега забелязвам, че не ми приема повече от 35 артикула в кошницата. Смених браузър, акаунт, чистих кеш и накрая се наложи да пусна 2 поръчки с 2 отделни доставки.  Rolling Eyes
При вас има ли това ограничение, да не е бил бъг само при мен?

# 743
  • София
  • Мнения: 3 581

Toва е стационарен телефон, може би ти искат мобилен и затова не го приема.
Да, като го напиша отдолу се получава, но ми иска и мобилен, но не знам там какво да въведа. Не виждам друг телефон на фирмата превозвач.
Аз май си бях въвела моят мобилен от БГ, не помня вече. В момента поръчвам в Испания, няма проблем с разлика в данъци и т.н, доставят до всякакви забутани села, доставката е 5п. поръчвам с бг картата ми.

# 744

Общи условия

Активация на акаунт