Забранения плод. Грешно или не ?

  • 16 214
  • 154
  •   2
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Абе таковата, като ти беше жадно пипа ли го по джоба?  Joy

# 31
  • HH
  • Мнения: 3 257
Той ти изневери с приятелката на някой от компанията ли?

# 32
  • Мнения: X
Нали искаш съвети, казах ти, отсвири ги и двамата, гледай си живота.
Не ти е нужен сериозен приятел сега, защото явно ти се забавлява.
Щом си тръгнала, да изневеряваш, значи връзката ти е на предела си, няма смисъл просто. За какво, да си губите взаимно времето, нито сте женени, нито имате деца?

Скъсай с приятеля си, без да му казваш, какво е станало, а просто че вече нямаш чувства към него. Спри, да се виждаш с компанията му, както и с този 27- годишния.

# 33
  • Мнения: 4 500
И аз мисля като Sisi

# 34
  • Мнения: 10 064
Доколкото разбирам, в главата ти цари голям хаос. Не ми е ясно, каква е тази сериозна 4 годишна връзка, като сте се и разделяли и събирали, изневяра ?... newsm78 Интересуваш се и анализираш личния живот на приятел на приятеля ти и накрая се пъхаш под завивката му, защото си била увлечена по него.
Тъкмо затова в момента не ти трябва сериозна връзка и няма да се измъчваш от угризения, ако залитнеш по някого.

# 35
  • Мнения: 5 513
На мен ако ми се случи такова нещо е защото съм искала да го направя.Ама ако не искам
мога да пия вода и да се върна в леглото.Не си идиот ,но и не си пораснала за да
си правиш сметката кое си заслужава и кое не.Т.е. секса е хубав,обаче понякога е
по-хубаво,като не го правиш.

# 36
  • София
  • Мнения: 23 097
А, да, забравих... Ожаднях, да.. и отидох при него.. нямаше как да не отида, след като той спеше в кухнята.. но пъккк вие трябва да нападнете веднага ooooh!
Нямате ли баня, където можеш да пиеш вода. Нямаше да се отровиш, ако пиеш чешмяна. Но ти явно си държала да свършиш гостенина. Хитруша. Пък после недей да се чудиш защо всеки си искал от тебе.

# 37
  • Мнения: 4 270
А, да, забравих... Ожаднях, да.. и отидох при него.. нямаше как да не отида, след като той спеше в кухнята.. но пъккк вие трябва да нападнете веднага ooooh!
Нямате ли баня, където можеш да пиеш вода. Нямаше да се отровиш, ако пиеш чешмяна. Но ти явно си държала да свършиш гостенина. Хитруша. Пък после недей да се чудиш защо всеки си искал от тебе.

Присъединявам се към питането?

# 38
  • Мнения: 4 841
А къде свърши, в бельото си ли?
И после гащи на приятеля ти ли му даде, или остана да му вкоравеят неговите си?
Или все пак жаждата ти беше толкова силна, че позаголи туй-онуй, да пиеш от извора, както се казва?


# 39
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
А къде свърши, в бельото си ли?
И после гащи на приятеля ти ли му даде, или остана да му вкоравеят неговите си?
Или все пак жаждата ти беше толкова силна, че позаголи туй-онуй, да пиеш от извора, както се казва?

   Twisted Evil Joy Joy Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 23 097
Също така ме интересува в крайна сметка авторката дали е пила вода или се е ограничила само с протеиновия шейк.

# 41
  • Мнения: 4 270
А къде свърши, в бельото си ли?
И после гащи на приятеля ти ли му даде, или остана да му вкоравеят неговите си?
Или все пак жаждата ти беше толкова силна, че позаголи туй-онуй, да пиеш от извора, както се казва?


Ей, тази подробност наистина ми е важна и на мен, за да си сглобя картинката!

# 42
  • Другата България
  • Мнения: 37 320
Ееее, Бърдс, много хард, много! Naughty Mr. Green
"Оправили са се", ама сега въпросът е грешно ли е или не е?

# 43
  • Мнения: 4 841
Ееее, Бърдс, много хард, много! Naughty Mr. Green
"Оправили са се", ама сега въпросът е грешно ли е или не е?

 Naughty Подробностите са много важни. Все пак това са съвсем различни неща - отъркване и опипване през дрехите, отъркване с доближаване на заголени участъци, проникване през заголени участъци... Постарал ли се е "бързо свършващия" да задоволи падналият ангел, или я е оставил недовършена... За да се вземе едно такова сложно решение като "грешно или не", трябва казусът да се разгледа от всички страни. Хайде подходете малко по-сериозно към проблема  Crossing Arms

# 44
  • Другата България
  • Мнения: 37 320
 Joy Joy А досега се опитвах  да "подходя сериозно към проблема".....
Отиде ми ентусиазмът! Sunglasses Close

Общи условия

Активация на акаунт