Забранения плод. Грешно или не ?

  • 16 220
  • 154
  •   1
Отговори
# 45
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Така написана историята ми звучи доста посредствено. Щеше да е по-интересно ако официалната половинка също беше ожаднял.

# 46
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Цъ. Naughty
Тогава щеше да е пък много, ама много ала Чък Норис - ше станеме на кълбета и няма драма!


Въпреки всичко аз допускам историята да е истинска и момичето просто да е гузно предвид ситуацията. Но я оправдавам с младостта и явната охладнялост към настоящата половинка.

# 47
  • Мнения: 2 650
Ей, ама много сте лоши  Laughing Не знам защо момичето е  решило да пусне темата в бг.мама, ако беше в тийн проблем, щеше да получи  повече разбиране сигурно Thinking

# 48
  • София
  • Мнения: 23 097
На нейно място щях да зарежа приятеля си, но не и преди да му сложа рога и с 4-мата му приятели.  Peace  Wink

Зандали, за какво разбиране иде реч. То и аз мога да се държа като разгонена и после да идвам да ви питам защо приятелите на мъжа ми искат да ме боцнат. Ама не се държа така.

# 49
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
и след бърз прочит, да те питам, каква работа имаш , че си пишеш с приятеля на приятеля ти чрез смс?! За какво приятелство претендираш като сама му се сваляш?!
П.С. Историята ми е абсолютно тинейджърска. Сори!

# 50
  • HH
  • Мнения: 3 257
Аз пък още се интересувам, с коя и е изневерил приятеля и. В такава компания където явно всичко е общо сигурно и там имало драма.

# 51
  • Мнения: 2 650
 Е, Тонка, ако компанията се състои само от коч-сингъли, нормално е  да й обръщат внимание, дори да е най-свитото същество на света (всъщност  точно в този вариант е по-вероятно  да я закачат, отколкото ако се държи като разгонена) Simple Smile

# 52
  • Мнения: 5 513
Е туй момиче приятелки няма ли?И на събирания не ходят само по двойки.
А дали е грях или не,ако погледнем от: Не пожелавай жената/мъжа на ближния
направо са затънали до гуша в катрана.
От сегашна гледна точка има оправия.

# 53
  • София
  • Мнения: 23 097
А къде остана мъжкото приятелство.  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 13 291
А къде остана мъжкото приятелство.  Mr. Green

Може приятелчетата да са я пробвали.  newsm78 От солидарност така да се каже да са я подложили на тест.  Thinking

# 55
  • Мнения: 5 513
А къде остана мъжкото приятелство.  Mr. Green

Може приятелчетата да са я пробвали.  newsm78 От солидарност така да се каже да са я подложили на тест.  Thinking
Това голяма конспирацая.Да те е страх гадже да си хванеш.

# 56
  • Мнения: 13 291
То и това, че всичките много приятели я сваляли е не по-малка конспирация.  Joy

# 57
  • Мнения: 2 650
А къде остана мъжкото приятелство.  Mr. Green

 Е, явно на място, което не е Кухнята Laughing
 
Може приятелчетата да са я пробвали.  newsm78 От солидарност така да се каже да са я подложили на тест.  Thinking

И това го има, нещо като - да се почеша ама с благородна цел Mr. Green

# 58
  • Мнения: 5 513
Приятел в нужда се познава.

# 59
  • Мнения: 4 270
Naughty Подробностите са много важни. Все пак това са съвсем различни неща - отъркване и опипване през дрехите, отъркване с доближаване на заголени участъци, проникване през заголени участъци... Постарал ли се е "бързо свършващия" да задоволи падналият ангел, или я е оставил недовършена... За да се вземе едно такова сложно решение като "грешно или не", трябва казусът да се разгледа от всички страни. Хайде подходете малко по-сериозно към проблема  Crossing Arms
Аз застъпвам тезата за отъркване с доближаване на заголени участъци и веднага се обосновавам защо. Авторката е написала, че  "бързо свършващия" е казал, че не иска да прави секс с нея, иначе тая пуста жажда кой знае къде щеше да я отведе.

Общи условия

Активация на акаунт