Забранения плод. Грешно или не ?

  • 16 221
  • 154
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте ! Сега ще Ви разкажа моята история и то още прясна, прясна... Понеже в реалния живот няма как да споделя с никого, ето, сега се крия зад nickname-а си и изливам душата в киберпространството  Blush Та.. нека започвам..
Имам приятел от 4 години.. Той от своя страна пък си има много приятели, от който аз си харесах един още като се запознахме с моя.. За тези 4 години, не обелих и дума за това пред никого и пазех симпатиите си в тайна от всички, дори от най-добрата си приятелка поради ред причини... Първата е, че има жена и две деца.. е, не е женен официално, но това няма много значение в случая. Аз съм на 20, той е на 27. С жена си по принцип не се разбират, тя постъпваше много зле с него, изневеряваше му и какво ли не.... в крайна сметка преди месец се разделиха уж окончателно ... Естествено, въпреки че имам симпатии към него, на мен това не ми допада, защото дечицата ще страдат най-много от това...  Crossing Arms
За тези 4 години, всички приятели на моя, ВСИЧКИ ме закачиха и си поискаха нещо от мен ( естествено аз им отказвах и сега се гледаме на кръв, а да не говорим, че не съм им и симпатична вече... нали знаете историята за лисицата и гроздето.. та и те така  Grinning ) .. Всички обаче, без точно този човек.. Въпреки, че го харесвам, аз го уважавах именно заради това.. Защото разбрах, че е истински приятел на моя... И така до преди няколко дена...
Попитах го (чрез смс) дали според него ако харесвам някои от приятелите на моя, трябва да му кажа или по-добре да замълча... Той отговори, че е по - добре да кажа, защото дадения човек рано или късно сам ще разбере... ( той за 4 години не разбра че ... колко по - късно  Grinning ) ... и попита за кого става въпрос... след дълги размисли, реших да му кажа, като уточних, че не желая нищо от него и искам отношенията ни да си се запазят, а не да започне да ме отбягва примерно и такива неща.. отговорът беше, че и аз не съм му била безразлична, но е мислел че е грешно, за това нищо не е казвал до сега, че е нормално човек да има симпатии към някого и че отношенията ни няма да се променят... Вечерта обаче излизахме с моя и компания и той беше там. Понеже стана късно, той остана да спи при нас .. По едно време на нощта, моя милост ожадня и отиде при него.. моя спеше.. но той не спеше... седнах при него и говорихме малко... какво стана после не знам , но се целунахме... каза ми че не иска да прави секс с мен, но се натискахме... целуваше ме така страстно като постоянно повтаряше " господи какво правя, не трябва, но не мога да ти устоя " ... И така за кратно време дори успя да свърши... като думите му бяха " боже, ти от къде се появи  Laughing " ... прегръщаше ме така силно, че имах чувството че ще ме счупи.. Искам да уточня , че за тези 4 години аз не съм изневерявала НИКОГА на приятеля си и за мен всичко от нея вечер беше просто... незнам.. хем знаех , че е грешно, хем всичко в мен крещеше колко ми е хубаво... Не знам как се случи, какво стана.. Грешно е знам.. но като е хубаво..  Blush Обичам приятеля си и знам, че това е временно привличане.. но е така силно ..
Споделете, случвало ли ви се е такова нещо, как постъпихте.. Продължихте ли или прекъснахте контактите си с този човек..

# 1
  • Мнения: X
Как "временно привличане" от 4 г.?

# 2
  • Мнения: 12 993
Чудно, какво е твоето поведение в компанията, защото за 11 години, никой от приятелите на мъжа ми не си е искал нищо от мен:) Каква е целта на темата ти?

# 3
  • Мнения: 3 031
Приятелят ти има страхотни приятели.
Май сте се събрали...един дол дренки Wink

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Съществуват ли наистина 27 годишни пъпеши, които докато мляскат някоя кака са способни в същото време да ръсят "женски" глупости - " господи какво правя, не трябва, но не мога да ти устоя"  Mr. Green

Мъжките персонажи трябваше малко повече да ги изпипаш.

# 5
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
 Laughing Той наистина ли ти харесва или просто те привлече това
Цитат
Всички обаче, без точно този човек..
?
Та и аз да питам - какъв е въпросът ти всъщност?
Млада си още, имаш какво да преживееш, но си представи как ти спиш, а в съседната стая твоят...приятел се натиска с приятелката ти. Помисли как би се почувствала и сама ще си отговориш на този въпрос, който си задала в заглавието на темата си. Това,  
Цитат
че за тези 4 години аз не съм изневерявала НИКОГА
не означава само физическа изневяра, нали ти е ясно?
Искаш да ти кажем, че не е грешно? Аз лично не мога да съдя никого и да казвам кое е грешно и кое редно, но смятам, че не е правилно.  Peace

Последна редакция: сб, 13 сеп 2014, 21:18 от Merri_An

# 6
  • Мнения: 3 760
Съществуват ли наистина 27 годишни пъпеши, които докато мляскат някоя кака са способни в същото време да ръсят "женски" глупости - " господи какво правя, не трябва, но не мога да ти устоя"  Mr. Green

Мъжките персонажи трябваше малко повече да ги изпипаш.



Пичът чак и свършил докато се натискат. Което обяснява защо има 2 деца  Whistling

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Ох, ама той свършил, как можах да пропусна най-важното  Mr. Green

# 8
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Ожадняла била  Joy

# 9
  • Мнения: 5 513
Убих се да чета ,а то както и да го въртиш му се вика изневяра.
А иначе хора дето изневеряват колкото искаш.
Ние какво да ти кажем не си омъжена ,нямаш деца прави каквото искаш.
Остналите имат глава на раменете си и евентуално акъл вътре.И те да мислят.

Защо не го написа направо,че си се натискала с приятел на твоя приятел,ами
 ни "обикаля" толкова от далеко.

# 10
  • Мнения: 9 991
Съществуват ли наистина 27 годишни пъпеши, които докато мляскат някоя кака са способни в същото време да ръсят "женски" глупости - " господи какво правя, не трябва, но не мога да ти устоя"  Mr. Green

Мъжките персонажи трябваше малко повече да ги изпипаш.



+ 10

То егати приятелите, които ти искат, ама ти почтенната. Не вярвам на тази история.

# 11
  • Мнения: 2 650
Била съм в...да кажем подобна ситуация - Приятелят ми имаше  двама  приятели и голяма компания. Знаех, че  компанията от мъжко присъствие ме харесва -то си личеше всякак...Обаче точно единият приятел, който   не ми обръщаше внимание леко дразнеше  кифленската ми суета. Не, че не ме е харесвал, просто не го показваше. Мда, любопитно и стимулиращо за доказване колко съм по-по-най! Обаче - бях съвсем на ясно, че никога, ама никога няма  да имам общо с този  човек, точно защото е приятел на  човекът, с когото съм и когато след време се разделих с  "човека, с когото съм" , не съм и помисляла да имам нещо с някой  негов близък. Не е забранено, пък и  не е плод -  просто е  гадно за всички и никаква страст от любопитство или сърбеж няма да измият гадостта. Както и да е -вече сте се понатискали -човекът ако е приятел ще започне да те отбягва, хубаво е да се спреш и ти - не е съвет, просто е  добре за самата теб.

# 12
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Обаче точно единият приятел, който   не ми обръщаше внимание леко дразнеше  кифленската ми суета. Не, че не ме е харесвал, просто не го показваше. Мда, любопитно и стимулиращо за доказване колко съм по-по-най! ....

 Не е забранено, пък и  не е плод -  просто е  гадно за всички и никаква страст от любопитство или сърбеж няма да измият гадостта.

Те това и аз имах предвид. Peace Hug
На 20 и от 4 години сте заедно...наистина си много млада и без никакъв опит.
Но така не се прави .....по принцип.

Малеее, звуча като свекърва! Embarassed Embarassed Confused ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Че се опитваш да пишеш, по принцип не е лошо, но ще бъда честна - не ти се удава особено. Но не оставяй думите ми да те разколебаят, то и 50-те нюанса е умопомрачителна боза, пък виж какъв успех постигна!

# 14
  • sf
  • Мнения: 10 156
Значи да се беше изчукала с тоя някъде тихо и кротко, щях да го приема, ама гаджето ти да спи в другата стая , а ти да се натискаш с приятеля му , не мога  Rolling Eyes

Пък и представи си щом от едно натискане свършва, то секса въобще няма да си заслужава  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт