Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 285

  • 37 589
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223



https://www.youtube.com/watch?v=pK7QjcI-5Hw

"Мръсни пари и любов", епизод 17 - трейлър 1. Превод от турски bebo_sn, субтитри mariana51. Приятно гледане.

И тук:
http://vbox7.com/play:b231f81a08

И тук:
http://www.videoclip.bg/watch/383807_mrusni-pari-i-lubov-ep-17-tr-1

Последна редакция: пт, 19 сеп 2014, 21:03 от mariana51

# 676
  • Мнения: 23 352



https://www.youtube.com/watch?v=pK7QjcI-5Hw

"Мръсни пари и любов", епизод 17 - трейлър 1. Превод от турски bebo_sn, субтитри mariana51. Приятно гледане.


Става още  по-интересно и напрегнато !

bebo_sn   Two Hearts  Мариянка  Two Hearts

# 677
  • Мнения: 4 966


Май скоро ще сме видели серията с превод. Браво, момичета!   bouquet

# 678
  • София
  • Мнения: 2 642
Здравейте!  wavey
 newsm51 за преводите и всичко, което правят момичетата за темата!
Уаууу  ooooh! Дълго чакания трейлър за следващата серия.  Peace Да не би Елиф да разбере ролята и приноса на "добрия" чичко Тауар  hahaha във всичките беди, неприятности и проблеми, сполетели нейното семейство?  newsm78 Кой ще й каже, кога? Май е с дрехата от партито, значи може би Йомер ще й каже  newsm78
А в разговора на Али и Хюсеин май става въпрос за Метин.


# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


Йомер е доволен, че е разтърсил чиче.



Таййар, изкуствено и артистично запазил самообладание...



Чиче се е оплакал на Али и е дал някакви разпореждания...



Хюсейн попарен.... Брат срещу брата.



Уж знае за операцията - ама - постановката от Йомер ли е? Забрави ли за Сами?

# 680
  • Мнения: 1 955


Поне в неблагодарност не обвинявай!
Нищо лично  bouquet

А, направо си е лично.Naughty

 Аз никога не пиша без да съм проверила ...
newsm47

Марта,откакто ми скри телефона е ясно че,нямаме комуникация Hug Joy
Давай направо -кои са неблагодарниците?
Скрит текст:
Благодарна съм на всички момичета ,писали,превеждали,слагали субтритри ,отделили част от времето си ,за да ме уважат мен -непознатата  bouquetЗа мен е чест ,че ги познавам ,макар и виртуално  bouquetТи си една от тези жени  bouquetНяма как 2 г.да чакаме проект на Енгин ,Любов да ми превежда всяка буквичка написана за него и сега да се правя ,че не я виждам.
Спирам ,защото ми е мъчно ,че всичко това се случва и не мога да го променя Hug
Не, че е важно,но аз намразих КРА.Влизам в темата,защото за мен хората с които съм прекарала определен момент от живота си  са по-важни от Енгин и сериалите  bouquetАбе ,споко,приемам ви такива каквито сте-ще преглъщам,няма да повръщам Joy Joy

# 681
  • Мнения: 23 352


Марта,откакто ми скри телефона е ясно че,нямаме комуникация Hug Joy
Абе ,споко,приемам ви такива каквито сте-ще преглъщам,няма да повръщам Joy Joy

Дочи

Скрит текст:
Казваш, че съм ти скрила телефона ? Да, на 03.09. "звъннаха" действително доста телефони. Твоят нямаше как да зазвъни по една единствена причина - просто ти самата го изключи на 16.08.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


Ей, накривих си шапката като Йомер.

# 683
  • София
  • Мнения: 2 642
Замислям се защо мама Елван се опитва да "сближи" и "събере" Йомер и Елиф? Даже моли за съдействие Арда и Плин.  Thinking Майчина любов, усет или нещо друго?  newsm78 Направо СЦ ни "принудиха" да се съмняваме във всичко и във всички. Както е казал Декарт:   Подлагай всичко на съмнение!



Скрит текст:
Момичета,  Hug много сте паметливи и обидчиви.  ooooh!  Ама моля ви се, недейте така!  Whistling Направо човек да го хване страх, че толкова бързо и лесно намирате необходимите "доказателства"  от архивите. Бонд или комисар Йомер пасти да ядат!  Joy Или тирамису.  Laughing Кой на кого какво бил казал или пък не казал... И защо е казал или пък защо не е казал?!?  hahaha Хайде да спрем тези "домашни войни", да се радваме на живота, кой както и да разбира това! Сигурно ще се появят високо образовани, аргументирани критици на това "консуматорско" отношение към нещата, но както преди време често казваше Марта действителността около нас е понякога толкова непоносима, че поне тук да направим така, че да ни е весело и приятно!  Hug

Последна редакция: пт, 19 сеп 2014, 22:33 от Dilemi

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223




Поздрав от Йомер и Елиф.

Последна редакция: пт, 19 сеп 2014, 23:29 от mariana51

# 685
  • Мнения: 4 966


Едно красиво лице преди сън... добре се отразява на сънищата. Simple Smile

# 686
  • Мнения: 1 279
Марта  Hug

Предлагам Енгин да си купи едни "боси" маратонки, за да не ни разсейва на снимките като тази от днес с братовчеда Simple Smile
Скрит текст:

# 687
  • Мнения: 1 955


Марта,откакто ми скри телефона е ясно че,нямаме комуникация Hug Joy
Абе ,споко,приемам ви такива каквито сте-ще преглъщам,няма да повръщам Joy Joy

Дочи

Скрит текст:
Казваш, че съм ти скрила телефона ? Да, на 03.09. "звъннаха" действително доста телефони. Твоят нямаше как да зазвъни по една единствена причина - просто ти самата го изключи на 16.08.


Марта ,толкова ли е важен КРА,че заради него да се обиждат и игнорират хора,които  харесваме,макар и виртуално  bouquetАз съм консуматор в темата ,нямам принос в нея, но уважавам и ценя всички вас ,които с уменията си ме правехте съпричастна към таланта на Енгин   bouquet
Толкова ли е трудно ,да приемеш с чувство за хумор нечие мнение?
Защо си създаваме гадости за глупави и незначителни неща?
Станах сантиментална  JoyПак ще объркам нещо hahaha

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


Специален поздрав от Енгин.

# 689
  • Мнения: 1 097

Още малко красота.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт