Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 285

  • 37 590
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 955
Благодаря за красотата  bouquet
Скрит текст:
Притча за Любовта, Приятелството и Доверието

Hera.bg


        Добави в любими         Коментирай         Отпечатай         Изпрати
Имало едно време трима верни и неразделни другари. Казвали се Любов, Приятелство и Доверие...

Когато били тримата заедно, всичко било прекрасно.

И така било, докато не се наложило един ден Любовта да замине по работа. Нямало как, дългът я зовял. Но преди да се раздели с приятелите си, тя ги уверила:

- Когато ви домъчнее много за мен, потърсете ме, аз няма да съм чак толкова далече. Там където видите някоя двойка да се гледа с желание и копнеж в очите, знайте, че там ще съм и аз – рекла Любовта и тръгнала...

- Е щом е така, добре ще е и аз да поема към моите задължения – казало след малко Приятелството на Доверието. – Но ти не се притеснявай, когато имаш нужда от мен, лесно ще ме намериш. Там където видиш двама човека, които и в плача, и в смеха си са заедно, знай че с тях съм и аз...

Доверието отворило уста и понечило да каже нещо на сбогуване, но...
Приятелството вече си било тръгнало, без да чуе последните думи на другаря си. И заминало надалече...

Тогава Доверието, останало съвсем само, тихичко прошепнало сякаш повече на себе си:

- Мен веднъж загубите ли ме, повече не можете да ме намерите..
 

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 34 224




Здравейте Енгинки. Йомер ни пожелава успешен съботен ден. И днес сме в очакване на новини, снимки, изненади.



И още една нова снимка с фен.

Последна редакция: сб, 20 сеп 2014, 07:41 от mariana51

# 692
  • Мнения: 280
Хубави почивни дни, девойки Hug

https://www.facebook.com/video.php?v=104779766352131

# 693
  • Мнения: 1 285



                       Добро утро мили момичета! wavey

                       Здравейте Марианка, Паула.

Събота е. За повечето от вас почивен ден, а дали ще бъде такъв щом си домакиня в къщи,
зависи от много фактори. Дано все пак не е толкова натоварен, за да имате време да
хвърляте по едно оче в темата, където винаги има приятни изненади пък и снимките на
Енгин действат разтоварващо и повишават минорното настроение.

                      Лек, успешен  и усмихнат ден на всички.  newsm51

# 694
# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 34 224


За ранобудните - Йомер предлага закуска.



Ето цялата нова снимка.

Последна редакция: сб, 20 сеп 2014, 09:55 от mariana51

# 696
  • Мнения: 20 905
Здравейте,


Благодаря ви, момичета txtloves, за преводите на информациите, частите от серията, трейлъра.

Интересна беше серията и прекрасен Енгин......
 За мен, сълзите на Хюсеин са "крокодилски".Човек, който убива едно момиче, за да прикрие следите си, може да посегне и на брат си, защото "няма друг избор".

# 697
  • Мнения: 1 097
Здравейте,момичета. Пожелавам ви хубав ден,пълен с изненади.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 34 224


След кратка "профилактика" - слагам един линк:

https://pbs.twimg.com/tweet_video/Bx9K07MCcAApfIQ.mp4

# 699
  • Мнения: 20 905


Много интересен линк-черната риза..... Hug

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 34 224


Много интересен линк-черната риза..... Hug

Време е и за черен потник. Не вярвам да пропуснат...

# 701
  • Мнения: 4 966


Привет. С незабравимия...

# 702
  • Мнения: 20 905


В последната серия, ЕА имаше възможност да покаже много от себе си, като актьор, според мен.

# 703
  • Мнения: 1 285


Следобеден привет и  от мен с наистина незабравимия.

# 704
  • Мнения: 23 352


Привет момичета ! Two Hearts

Да се присъединя и аз към харесващите новата снимка на Енгин ... въпреки,че е мургав много му ходи черното...

Днес нещо не съм в кондиция ни за мислене, ни за писане...за което моля да ме извините.

И между другото снощи си набрах цъфнал люляк - за първи път ми се случва. Брала съм кокичета за нова година - то това ... не. И на всичкото отгоре е ароматен.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт